F Fityle Мост CAM Gage Заварување Мерач Заварување Цвест Филе Undercut Инспекција Владетел

F Fityle Мост CAM Gage Заварување Мерач Заварување Цвест Филе Undercut Инспекција Владетел

DEN 407.76

Неодамнешно

Това е достапна

* 100% сосема нов. * Користи за да се испита споеви. * Одговараат за котли, мостови, изградба на бродови, садови под притисок и масло цевководи инспекција. * Јасно скала висока прецизност. * Направени од премија од не ' рѓосувачки челик, со висок квалитет, задебелена, издржливи.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - Направени од премија од не ' рѓосувачки челик, со висок квалитет, задебелена, издржлив - Јасно скала висока прецизност - Користи за да се испита споеви - Одговара за котли, мостови, изградба на бродови, садови под притисок и масло цевководи инспекција - 100% сосема new Specification : - Должина на : Прибл.150mm/5.91 инчен - Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Silver Package Вклучува : 1 Парче Заварување Владетел.

Додатоци на производот

Круг Двојна Жица Guage, Обоени Метали Круг Лесно Читање Челик Круг Жица Колосек, од не ' Рѓосувачки Челик за Неодамнешно
HFBTE 4 Чекори за Ултразвучно испитување Дебелина Мерач Калибрација Блок 0.25 0.5 0.75 1 за Дебелина и Линеарноста Неодамнешно
Слој Дебелина Колосек, Дигитални LCD Дисплеј Дебелина Тестер за Автомобил Поправка за Дома Слика Неодамнешно
Слој Дебелина Колосек, Дигитални LCD Дисплеј Дебелина Тестер за Автомобил Поправка за Дома Слика

Дебелината мерач со динамичен дизајн на мерење сензор е погодна за секој конвексен и има висок мерење н

DEN 2080.80
1 Парче Жица Мерач Мерење Алатка Метален Лист Дебелина Мерач Заварување Жица Дебелина Мерач Двојно-Еднострани Неодамнешно
YJYGR Мулти Преку Бојата Ултразвучно испитување Дебелина Мерач (3-30) mm MT180 ИБР Индустрија Преносни Дигитални Неодамнешно
Almencla Dial Понесе Мерач 50-160mm/0.01 mm Длабоко Мотор Дупка Цилиндар за Мерење Gage, од не ' Рѓосувачки Неодамнешно
Almencla Dial Понесе Мерач 50-160mm/0.01 mm Длабоко Мотор Дупка Цилиндар за Мерење Gage, од не ' Рѓосувачки

На moveable наковалната, од една страна и еден заменлив на друга страна , кој служи за поставување на понесе

DEN 1151.76
HFBTE Ултразвучно испитување Дебелина Метар Тестер Мерач со 1~260mm Мерен Опсег USB Интерфејс и Софтвер Неодамнешно
HFBTE Ултразвучно испитување Дебелина Метар Тестер Мерач со 1~260mm Мерен Опсег USB Интерфејс и Софтвер

❤❤(1)Лесен за Користење : Приказ на сите македонски екранот, menu (мени) тип на операција, едноставен и удоб

DEN 547.20
Starrett 1015MA-150 Millimeter Читање Преносни Dial Индикатор 1015MA-481J Дебелина Мерач Без Случај, 0.01 mm Неодамнешно
Starrett 1015MA-150 Millimeter Читање Преносни Dial Индикатор 1015MA-481J Дебелина Мерач Без Случај, 0.01 mm

Пакет Тежина : 1.8 lbs.Пакет количина : 1 Тип на производ : ПРЕЦИЗНОСТ на МЕРЕЊЕ.Земја На потекло : сад.По вмет

DEN 12433.20
AC-110A Стандарден Тип Преносни Слој Дебелина Мерач со Опсег од 0 до 1250 um Составен Слој Дебелина Тестер Неодамнешно
AC-110A Стандарден Тип Преносни Слој Дебелина Мерач со Опсег од 0 до 1250 um Составен Слој Дебелина Тестер

★ Железо и обоени базиран слој дебелина мерен инструмент ★ Прирачник / автоматско исклучување и undervoltage

DEN 6000.00
Круг Двојна Метал Круг Обоени Двострано Челик Круг Жица Колосек, од не ' Рѓосувачки Челик Жица Guage, за Gaging Неодамнешно
Боја Слој Дебелина Мерач со LCD Дисплеј ABS Мерење Алатка Дигитален Дисплеј Трајни Тестер(Бела) Неодамнешно
Боја Слој Дебелина Мерач со LCD Дисплеј ABS Мерење Алатка Дигитален Дисплеј Трајни Тестер(Бела)

Функција : Овој пренослив слој дебелина колосек, може да мерење на дебелина на слој (како што се боја, фил

DEN 263.76
30Pieces/Пакет Меур Дух Ниво Нивоа за Рачни Алатки за Мерење на Зелена Боја Неодамнешно
30Pieces/Пакет Меур Дух Ниво Нивоа за Рачни Алатки за Мерење на Зелена Боја

30 нивоа по пакет !.Направени од високо квалитетен материјал акрилик.Корисно за бесење ништо, симпатична,

DEN 407.76
YIUS Коси Gage 1-15mm Нерѓосувачки Коси Заварување Мерач Тест Ulnar Инчен & Метрички Стандард за Мерење Алатка Неодамнешно
YIUS Коси Gage 1-15mm Нерѓосувачки Коси Заварување Мерач Тест Ulnar Инчен & Метрички Стандард за Мерење Алатка

Мерен Опсег : Прибл 115mm / 0.040.6 во.Високо Квалитетен Материјал : Направен од високо‑квалитетни нерѓосува

DEN 186.96
Heayzoki Мерење Алатка, Дупка Големина Колосек,Јасно Означени Лесен за Читање, Мала Големина и Лесно да се Неодамнешно
Heayzoki Мерење Алатка, Дупка Големина Колосек,Јасно Означени Лесен за Читање, Мала Големина и Лесно да се

Едноставна структура, фина изработка, лесен за употреба.Мали димензии и лесно да се носат, можете едност

DEN 1605.60
Влажни Филм Comb 25-3000um Дебелина Мерач Висока Прецизност од не ' Рѓосувачки Челик,со складирање торба, Сребро. Неодамнешно
Боја Слој Тестер, Авто Телото Штета Детектор на 5-Боја Застапеност на Возила Неодамнешно
Боја Слој Тестер, Авто Телото Штета Детектор на 5-Боја Застапеност на Возила

Цел : се Користат за откривање на боја слој дебелина невидливи за голо око за возила изработени од поцин

DEN 823.20
Дигитални Слој Дебелина Мерач YITENSEN Дигитални Слој Дебелина Мерач Метар 852E Дебелина Мерач (Батерија, не Неодамнешно
Дигитални Слој Дебелина Мерач YITENSEN Дигитални Слој Дебелина Мерач Метар 852E Дебелина Мерач (Батерија, не

Чувствителни интегрирани сонда, ова дебелина мерач користи 2во1 сонда автоматски да се идентификуваат с

DEN 1999.20
Дебелина Тестер, Dial Дебелина Мерач Висока Точност Лесно Ракување Алуминиум Легура Отпорни на Абење за Меки Неодамнешно
HFBTE 4 Чекор 6063 Алуминиум Тест Калибрација Блок 0.250 0.500 0.750 1.000 за Ултразвучно испитување Дебелина Неодамнешно
HFBTE 4 Чекор 6063 Алуминиум Тест Калибрација Блок 0.250 0.500 0.750 1.000 за Ултразвучно испитување Дебелина

◆(1)Дебелина : 0.250" 0.500" 0.750" 1.000" ◆(2)ДолжинаШирина : 3.2" x 0.8" ◆(3)ве Молиме имајте во предвид дека цените се сам

DEN 2976.00
Дебелина Колосек, Дебелина, Боја Метар, Дом на Опрема за Лаборатории Работилници Автомобили, Бродоградба Боја Неодамнешно
CM-8822 Магнетна Индукција Eddy Current F НУ Сонда Слој Дебелина Метар Мерач 0~1000um Неодамнешно
CM-8822 Магнетна Индукција Eddy Current F НУ Сонда Слој Дебелина Метар Мерач 0~1000um

С сонди мерење на дебелина на немагнетни материјали.N сонди мерење на дебелина на немагнетни облоги на н

DEN 2215.20
Нерѓосувачки Челик, Челик Круг Жица Колосек, Метална Жица Мерка Колосек, Круг Dual-Двострано за Gaging Соголени Неодамнешно
Dial Дебелина Мерач Круг Dial Рамна Глава 0-10мм Спектар Дебелина Уред за Мерење Дебелина Мерач Неодамнешно
Dial Дебелина Мерач Круг Dial Рамна Глава 0-10мм Спектар Дебелина Уред за Мерење Дебелина Мерач

Оваа дебелина мерен уред може да се користи за мерење на дебелината меѓу 0~10мм.Висока точност на мерење н

DEN 350.40