Rmage Myouzhen-Рамни Миење M10 Бакар Запечатување за Миење Заптивка Sump Plug Масло helmin помош Мото Велосипед Автомобил Кочница Линија Banjo Гром Бакар Здроби Подлошки, 15pcs/Set, Durabl

Rmage Myouzhen-Рамни Миење M10 Бакар Запечатување за Миење Заптивка Sump Plug Масло helmin помош Мото Велосипед

DEN 272.16

Неодамнешно

Това е достапна

Направени од високо квалитетен материјал за издржливост и цврстина и отпорност на корозија.Погоден за допрете, воздух цилиндар, вентили, пумпи, автомобилот, лого и повеќе.Големина (D X T ) : 14x10x1mm.Издржливи во употреба.Погоден за повеќето кочница линија апликации.Спецификација : Бренд new Size (D X T ) : 14x10x1mm M10 бакар здроби подлошки.Издржливи во употреба.Погоден за повеќето кочница линија апликации вклучувајќи ги и helmin помош, Goodridge и повеќето стандардни системи.Пакет се вклучени : 15 x Бакар Здроби Washers Note : Item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Brand new :
Size (D X T ): 14x10x1mm
M10 copper crush washers. :
Durable in use. :
Suitable for most brake line applications including HEL, Goodridge and most standard systems. :
Package included:
15 x Copper Crush Washers :
Item color displayed in photos may be showing slightly different on your computer monitor since monitors are not calibrated same. :

Додатоци на производот

K&N 85-7848 Ореви, Завртки и Подлошки Неодамнешно
K&N 85-7848 Ореви, Завртки и Подлошки

Спакуван во екранот картичка.Достапни за различни специфични инсталација барања.Содржи ореви, завртки

DEN 364.80
X AUTOHAUX М5 x 15mm x 2mm Нерѓосувачки Челик Станот за Миење Автомобили Fastener Запечатување Дихтунзи 55pcs Неодамнешно