Cometic C9887 Основно Заптивка/Печат/О-Прстен за Полнење (AFM Серија за Биг Твин/Xl Заптивка)

Cometic C9887 Основно Заптивка/Печат/О-Прстен за Полнење (AFM Серија за Биг Твин/Xl Заптивка)

-100 %

DEN 1799.76

Неодамнешно

Това е достапна

Cometic е заштитен сум (алуминиум fomite материјал) дихтунзи функција на алуминиум јадро со хемиски разнесени, надополнети нитрилна синтетички каучук лепат на надвор.Дихтунзи имаат отпор кон температури на повеќе од 2500 Степен Целзиусови.Имаат 85% облик-да се опоравува, додека одржување на силни вртежен момент задржување - идеален заптивка материјал за машински површини.Не бара заптивка sealer.Колекции ги вклучува сите дихтунзи, печати и O-прстени потребни и за внатрешниот и надворешниот основно.Cometic е заштитен сум (алуминиум fomite материјал) дихтунзи функција на алуминиум јадро со хемиски разнесени, надополнети нитрилна синтетички гумени врзани за надвор дихтунзи имаат отпор кон температури на повеќе од 2500 степен имаат 85% облик-да се опоравува, додека одржување на силни вртежен момент задржување - идеален заптивка материјал за машински површини.

Додатоци на производот

Црно-MAX Котел Заптивка 3 25 X 4.50 X .50-Елипсовидна (1 Count) Неодамнешно
Црно-MAX Котел Заптивка 3 25 X 4.50 X .50-Елипсовидна (1 Count)

ЦРНОMAX Рака Дупка дихтунзи печат со нула истекување во пареа и во ладна вода хидро тестови.ЦРНОMAX withstands р

DEN 191.76
Црно-MAX Котел Заптивка 12 X 16 X 1.50-Елипсовидна (18 Count) Неодамнешно
Црно-MAX Котел Заптивка 12 X 16 X 1.50-Елипсовидна (18 Count)

ЦРНОMAX Рака Дупка дихтунзи печат со нула истекување во пареа и во ладна вода хидро тестови.ЦРНОMAX withstands р

DEN 1950.00
Атена Делови P400210475005 Црна Пумпа за Вода Заптивка Комплет со Лагери Неодамнешно
Атена Делови P400210475005 Црна Пумпа за Вода Заптивка Комплет со Лагери

Совршено компатибилни со оригинални делови и ги исполнува или го надминува E O M Спецификации.Висок квал

DEN 598.80
DENNY ЦИКЛУСИ ТРКИ Stator Покрие Заптивка за Јамаха Голема Мечка Мото 4 Raptor Воин YFM 350 400 Kodiak Неодамнешно
DENNY ЦИКЛУСИ ТРКИ Stator Покрие Заптивка за Јамаха Голема Мечка Мото 4 Raptor Воин YFM 350 400 Kodiak

Одговара : 1987 1997 Година Јамаха Голема Мечка 350 Одговара : 1987 1995 Јамаха Мото 4 350 Одговара : 2004 2014 Јамаха Rapto

DEN 262.80
Црно-MAX Котел Заптивка 3 25 X 5 X .50-Елипсовидна (1 Count) Неодамнешно
Црно-MAX Котел Заптивка 3 25 X 5 X .50-Елипсовидна (1 Count)

ЦРНОMAX Рака Дупка дихтунзи печат со нула истекување во пареа и во ладна вода хидро тестови.ЦРНОMAX withstands р

DEN 191.76
Cometic Заптивка Pushrod Цевка Quad Печат Комплет C9585 Неодамнешно
Cometic Заптивка Pushrod Цевка Quad Печат Комплет C9585

Нови.Cometic Дел #C9585 Pushrod Цевка Печат Поставите Харли Дејвидсон Panhead / ShovelheadВо Cometic Заптивка, нашата цел е да

DEN 751.20
RPS Алфа Една Генерација 1 и pre-Alpha' Изградена kit (1972-1990) со Gimbal Лого, Издувни гасови, u-Заеднички, Неодамнешно
RPS Алфа Една Генерација 1 и pre-Alpha' Изградена kit (1972-1990) со Gimbal Лого, Издувни гасови, u-Заеднички,

Нови transom обнова на полнење.Вклучува : Uзаеднички, издувни гасови, shift дното.Не ' рѓосувачки челик црева ст

DEN 1918.80
Црно-MAX Котел Заптивка 3 25 X 5 X .625-Елипсовидна (96 Count) Неодамнешно
Црно-MAX Котел Заптивка 3 25 X 5 X .625-Елипсовидна (96 Count)

ЦРНОMAX Рака Дупка дихтунзи печат со нула истекување во пареа и во ладна вода хидро тестови.ЦРНОMAX withstands р

DEN 15441.12
APG 13870FF125A0075FC, 3/4 150 1/8 C4324 Полно Лице Заптивка (Пакување од 100 компјутери) Неодамнешно
APG 13870FF125A0075FC, 3/4 150 1/8 C4324 Полно Лице Заптивка (Пакување од 100 компјутери)

Цена за Пакување од 100 компјутери.APG, 13870 FF125 A0075 FC, 1 / 8" Дебела Thermoseal, C4324 Полно Лице Заптивка, Зелена 150# За 3 /

DEN 5769.60