Teivio Кујна Пченица Слама Dinnerware Сет, Вечера Плочи, Десерт Плоча, Житни Чинии, Чаши, Нераскинливо Пластични Отворено Кампување Јадења (Услуга за 4 (16 парче со flatware), Беж)

Teivio Кујна Пченица Слама Dinnerware Сет, Вечера Плочи, Десерт Плоча, Житни Чинии, Чаши, Нераскинливо Пластични

DEN 959.76

Неодамнешно

Това е достапна

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Ова пченица слама dinnerware поставува вклучуваат 16 парчиња вкупно.Светла боја ви донесе свеж изглед и се направи тоа лесно да одговара на вашиот постоечки flatware.МАТЕРИЈАЛ : Изработени од природни пченица слама и храна одделение PP материјал.Безбедно и здраво за секој да ги користи.Обезбедува здрава и одржлива алтернатива на пена или производи од пластични маси.ЛЕСЕН И НЕРАСКИНЛИВО : Цврсти и трајни, не ќе се скрши или чип како порцелански или керамика.Лесни за деца да се одржи лесно.ПЛАСТОВИДНО : Дизајниран со простор за заштеда на стил и мазна круг рабови.Машина за миење садови безбедно и замрзнувач безбедно, а исто така е многу лесно да се чисти.ПОВЕЌЕ намени : Големи партии, пикник, кампување, и секојдневни оброци и пијалоци во дом, училиште, канцеларија, отворено или патување, и сите производи се во совршена големина за деца или било која возраст.Се се уште се грижиш за безбедност на пластични dinnerware поставува или rusty прибор?Се обрне внимание на здравјето на членовите на семејството.Обидувајќи се да дознаете некои посебни dinnerware кои се изработени од природен материјал.Нашите dinnerware проекти се направени од пченица слама кој е природен материјал и е паметен алтернатива на пластика.Не грижете се за паѓање надолу повторно.Многу здрава и убава прибор за на маса.Лесно може да се справи со секојдневна употреба во вашата кујна.Совршен избор за вашиот дом.Овие dinnerware поставени се на светлина.Идеален за деца и стари лица во домашни услови.Лесно да се носат и, исто така, погодна за отворен кампување.Добар помошник кога патуваат за храна.

Додатоци на производот

Дизни Тематските Dinnerware Set - 16 Керамички Садови, 4 Место Settings | Собирање 1| Пепелашка, Аладин, Малата Неодамнешно
Дизни Тематските Dinnerware Set - 16 Керамички Садови, 4 Место Settings | Собирање 1| Пепелашка, Аладин, Малата

ДИЗНИ МАГИЈА : Додадете малку на Дизни магијата на следниот јадење забава со оваа прекрасна 16парче вече

DEN 2879.76
Herend Bunny Зајакот Лежи Порцелански Figurine Сина Fishnet Неодамнешно
Herend Bunny Зајакот Лежи Порцелански Figurine Сина Fishnet

Зајакната со акценти на 24 karat злато.Сите рачно насликани дизајни од мастер унгарски занаетчии.Супериоре

DEN 7440.00