СВЕТЛИНАТА ЦЕВКА 2MM КОЛ 19.5 MM РА (Пакување од 20)

СВЕТЛИНАТА ЦЕВКА 2MM КОЛ 19.5 MM РА (Пакување од 20)

DEN 2356.80

Неодамнешно

Това е достапна

Серија : - 515. Дел Статус : -Активен.Боја : -Јасна.Конфигурација : -Единствен.Тип : -Цврсти.Опис : Светлината Цевка Една Јасна Цврсти Круг со Рамен Врв, 2mm Одбор Планината, Притиснете Одговара, Право Angle Series : - 515 Дел Статус : -Active Color : -Clear Configuration : -Single Type : -Rigid Mounting Тип : -Одбор Планината, Притиснете Одговара, Право Angle Lens Стил : -Круг со Рамен Top Lens Големина на : -2mm Lead Слободни Статус / Ro HS Статус : Олово слободни / Ro HS Compliant Moisture Чувствителност Ниво (MSL) : 1 (Неограничен)Други Имиња : 350-3474, 515-1141-195 F, 515-1141-195 F-ND.

Додатоци на производот

Atlona Технологии НА-VGA-RS300SRS 1000-Нозе VGA/Digital/Стерео/RS232 Extender Над Еден CAT5/6 Неодамнешно
Atlona Технологии НА-VGA-RS300SRS 1000-Нозе VGA/Digital/Стерео/RS232 Extender Над Еден CAT5/6

На Atlona ВОVGA300 SRS е извртени пар предавателот и приемникот модули на компјутер, видео графички (VGA до 1920x1200),

DEN 3599.52
НАЛОЗИТЕ Класичен Faceplate со 2 Порти, за EZ/HD Стил во Една Банда, Бадем Неодамнешно
НАЛОЗИТЕ Класичен Faceplate со 2 Порти, за EZ/HD Стил во Една Банда, Бадем

Конфигурирани да ги собере стандард една банда штекер кутија.Конфигурирани да ги собере стандард една

DEN 125.52
R. J. Претпријатија - (200 Компјутери) RJ45 Вирус Олеснување Подигање Црна RJ-СР-0-Б.К. (Патентирана) Неодамнешно
R. J. Претпријатија - (200 Компјутери) RJ45 Вирус Олеснување Подигање Црна RJ-СР-0-Б.К. (Патентирана)

ПродажбаPrme Ден (патентирана)Поставени пред мозок е состави.Дизајниран за да ги заштити Cat5 / 5e / 6 RJ45 станд

DEN 239.76
Lutron RMJS-16R-DV-Б PowPak Реле Модул со Softswitch Неодамнешно
Lutron RMJS-16R-DV-Б PowPak Реле Модул со Softswitch

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 4079.76
Leviton 69587-U48 Екстремни Мачка 6+ Аглеста 110-Стил Patch Panel, 2RU, 48-Пристаниште Неодамнешно
Leviton 69587-U48 Екстремни Мачка 6+ Аглеста 110-Стил Patch Panel, 2RU, 48-Пристаниште

Единствена 128степен форма лесно правци кабли во вертикална кабел менаџери, минимизирање на потребата з

DEN 789.60
Ален Тел Производи AT60-2-15 Двојно Банда, 2 Порти Versatap Дизајнер Серија Faceplate, Пластика, Бела Неодамнешно
Ален Тел Производи AT60-2-15 Двојно Банда, 2 Порти Versatap Дизајнер Серија Faceplate, Пластика, Бела

Обратно допрете пластични faceplate, Бела, Двојно Банда, 2 Порти.Оваа серија нуди традиционални електрични и

DEN 88.80
Leviton 40830-BIL QuickPort РКА, позлатени Конектори со Сина Лента, слонова коска Неодамнешно
Leviton 40830-BIL QuickPort РКА, позлатени Конектори со Сина Лента, слонова коска

Стандард за идентификација на бои за компонента и композитен видео.Идеален за напредни аудио.За Coax Кабе

DEN 89.76
RiteAV - HDMI Женско-Женско Pigtail Продолжување Кабел Спојка Корекција Dongle Џек бела/Бела (25 Pack) Неодамнешно
RiteAV - HDMI Женско-Женско Pigtail Продолжување Кабел Спојка Корекција Dongle Џек бела/Бела (25 Pack)

Pigtail Dongle ви дава флексибилност да излезете на банда кутија во различни насоки.Корисна во ситуации каде ш

DEN 453.60
USHANLIN HDMI Корекција Џек HDMI Женски Женски Спојка Корекција Insert (10 Парчиња, Бела) Неодамнешно
USHANLIN HDMI Корекција Џек HDMI Женски Женски Спојка Корекција Insert (10 Парчиња, Бела)

HDMI КОРЕКЦИЈА ЏЕК Одговара на било кој стандарден клуч ѕид плоча.Се одликува со златнопозлатен женски к

DEN 335.76
Lutron Длабоко во Задниот Поклопец SC 15A USB Подесувате се Спротивстави на Камен (SCR-15-UBTR-ST) Неодамнешно
Lutron Длабоко во Задниот Поклопец SC 15A USB Подесувате се Спротивстави на Камен (SCR-15-UBTR-ST)

15Засилувач, 125Volt receptacle.Доаѓа во различни бои, елегантни да се координираат со секоја соба.Вграденво поде

DEN 85.68
НАЛОЗИТЕ Класичен Faceplate со 2 Порти, за EZ/HD Стил во Една Банда, Црна Неодамнешно
НАЛОЗИТЕ Класичен Faceplate со 2 Порти, за EZ/HD Стил во Една Банда, Црна

Конфигурирани да ги собере стандард една банда штекер кутија.Конфигурирани да ги собере стандард една

DEN 1116.00
diyTech Toslink Корекција Џек, Женски Женски SPDIF Спојка, Вклучува Оптички Аудио Кабел, Бела (2-Pack) Неодамнешно
diyTech Toslink Корекција Џек, Женски Женски SPDIF Спојка, Вклучува Оптички Аудио Кабел, Бела (2-Pack)

ПОЛЕСНО ИНСТАЛАЦИЈА Нашиот дигитален аудио корекција џек е компатибилен со стандарден клуч ѕид плочи.

DEN 311.76
DataComm 4x6 Телефон & 4 Податоци Модул (70-0023) Неодамнешно
DataComm 4x6 Телефон & 4 Податоци Модул (70-0023)

На Coax / Телефон Модул инсталира во секој Дом командниот Центар со ситеметално куќиште.До 4 линии до 6 соби

DEN 626.40
Panduit CFPE10EI-2GY 2-Банда 10-Порта Faceplate, Електрични слонова коска Неодамнешно
Panduit CFPE10EI-2GY 2-Банда 10-Порта Faceplate, Електрични слонова коска

Прифаќа МиниCom модули за STP и UTP, оптички влакна и аудио / видео, што се држат во и надвор за лесно се движи,

DEN 383.76
4-Текст Композитен Видео и Аудио за да RF Coax ТВ Modulator Неодамнешно
4-Текст Композитен Видео и Аудио за да RF Coax ТВ Modulator

Последна меморија поддршка за задржување на корисникот во последната минута поставување непроменети п

DEN 4752.00
RiteAV - HDMI Женско-Женско Pigtail Продолжување Кабел Спојка Корекција Dongle Џек Црна/Бела (10 Парчиња) Неодамнешно
RiteAV - HDMI Женско-Женско Pigtail Продолжување Кабел Спојка Корекција Dongle Џек Црна/Бела (10 Парчиња)

Pigtail Dongle ви дава флексибилност да излезете на банда кутија во различни насоки.Корисна во ситуации каде ш

DEN 1199.76
Offex НА-310-120WH Cat5e Корекција Џек, Бела, RJ45 Женски 110 Удар Надолу Неодамнешно
Offex НА-310-120WH Cat5e Корекција Џек, Бела, RJ45 Женски 110 Удар Надолу

Гаранција : Живот.Конекција : CAT5 E Женската Порта.Конекција : 110 Удар Надолу.Боја : Бела.Тежина : 0.03 lbs.Cat5e Џе

DEN 294.72
Leviton 40756-НА QuickPort Decora Вметнете Плус, 6-Порта, Бела Неодамнешно
Leviton 40756-НА QuickPort Decora Вметнете Плус, 6-Порта, Бела

Комбинираат глас, податоци, аудио и видео во еден компактен, атрактивни Decora wallplate отворање.Месеци целосн

DEN 122.16
Lutron MRF2-F6AN-DV-ЛА Електрична Дистрибуција на Производот Светлина Бадеми Неодамнешно
Lutron MRF2-F6AN-DV-ЛА Електрична Дистрибуција на Производот Светлина Бадеми

Изградена во радио овозможува контрола од Пико безжична контрола или радио моќ savr Вработување / конкурс

DEN 1495.20
Ortronics ИЛИ-40300548 2-Порта TracJack Faceplate, Бела Магла Неодамнешно
Ortronics ИЛИ-40300548 2-Порта TracJack Faceplate, Бела Магла

TwПорта Една Банда Faceplate.Прифаќа предвчитување Trac Jack модули.Вклучува две snapin етикета полиња.Ortronics Една Ба

DEN 239.76