Куче Doorbells за Медиокритет Обука Безжична Куче Врата, 4 Режими Кученце Врата за Медиокритет Обука, IP65 Водоотпорен Допир Копчето Куче Ѕвона 20 Мелодии

Куче Doorbells за Медиокритет Обука Безжична Куче Врата, 4 Режими Кученце Врата за Медиокритет Обука, IP65

DEN 474.72

Неодамнешно

Това е достапна

【4 Режими на Smart Врата】4 висока-перформанси начини за да одговараат на различните услови - Музика со светлината секогаш НА / Музика со менувачот / Музика / Светлина само да(го исклучите режимот). 【Предизвика Едноставно】Усвојување на пролет индукција на допир, допрете ефект е подобро.Ова куче doorbells решава проблемот на мало куче притискање, Не треба да притиснете, Само допир или се лизга во текот на копчето лесно да го активирате, лесно за било мали или големи кучиња да се користи и флексибилно зголемување или намалување на приемникот и предавателот според вашите потреби.Нашите безжична врата е одобрен од страна на FCC и Ro HS. 【Голем Дострел .Куче врата ќе биде одлична алатка за комуникација за да знаеме нивната потреба.

Додатоци на производот

Vbestlife Миленичиња Куче Врата, Отворено IP55 Водоотпорен Комуникација Врата, СОС Повикувачот Функција, 5-Нивоа Неодамнешно