Waterstone 3500-PN Hunley Првично Еден Справи со Тапа, Полиран Никел

Waterstone 3500-PN Hunley Првично Еден Справи со Тапа, Полиран Никел

DEN 3647.76

Неодамнешно

Това е достапна

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Современите директно spout дизајн.Еден лост контрола топла/ладна керамички диск вентил кертриџ.Се справи со прилагодува 22 степени (десно или лево) за да се овозможи дозвола од backsplashes.Солидна Месинг или нерѓосувачки Челик изградба.Компатибилен со реверзна осмоза филтрација системи.Опис на производот На Hunley тапа suite навистина е работа на уметноста.Нејзините современиот дизајн ќе додадете луксузен стил на било модерната кујна.Hunley кујна чешми функција артикулирани spouts кои се како функционална како тие се убави.Изберете помеѓу 12", 18", или патентирани Подемен се повлече надолу тапа.Сите Hunley чешми се изградени од цврст месинг и е достапен во 30 единствени бои.Заврши изглед со појавување Бар, Првично и Филтрација чешми, или одберете помеѓу 6 додатоци.Од Производителот На Hunley тапа suite навистина е работа на уметноста.Нејзините современиот дизајн ќе додадете луксузен стил на било модерната кујна.Hunley кујна чешми функција артикулирани spouts кои се како функционална како тие се убави.Изберете помеѓу 12", 18", или патентирани Подемен се повлече надолу тапа.Сите Hunley чешми се изградени од цврст месинг и е достапен во 30 единствени бои.Заврши изглед со појавување Бар, Првично, и Филтрација чешми, или одберете помеѓу 6 додатоци.

Додатоци на производот

HOMELODY Пластични Бања Потоне Тапа 4 Инчен Centerset Бања Тапа 2 се Справи со Тоалет Тапа Топла и Ладна Centerset Неодамнешно
HOMELODY Пластични Бања Потоне Тапа 4 Инчен Centerset Бања Тапа 2 се Справи со Тоалет Тапа Топла и Ладна Centerset

HOMELODY бања тапа со хром финиш, изработени од пластика, нагласува квалитетот и вредноста за парите.Премиу

DEN 599.76
Greenspring Бранеа Никел Бања Тапа Една Дупка Една Рачка за Заштеда на Вода Тоалетот Суета Потоне Модерна Тапа Неодамнешно Најдобра цена
4 Бања Широка Тапа Потоне Тапа Допрете Pop-Up Мозоци Полиран MagnifiQ Бања Тапа Бања Потоне Потоне Тапа Бања Неодамнешно
4 Бања Широка Тапа Потоне Тапа Допрете Pop-Up Мозоци Полиран MagnifiQ Бања Тапа Бања Потоне Потоне Тапа Бања

Хром Тапа W / Popup Мозоци.Тапа Висина : 41 / 4";Spout Висина : 23 / 4";Spout Се Постигне : 43 / 4";.Керамички Вентил (барем 500,

DEN 1706.40
ДЕЛТА ТАПА T3574LF-BLWL Две се Справи со Бања Тапа Трим Ѕидни-Монтирање, Мат Црна Неодамнешно
ДЕЛТА ТАПА T3574LF-BLWL Две се Справи со Бања Тапа Трим Ѕидни-Монтирање, Мат Црна

Совршено координати со Zura бања колекција за смирување, модерен изглед.Ѕидмонтирани за употреба со брод

DEN 10845.36
Kraus KBF-1211BG Esta Една Рачка Слив Бања Тапа со Лифт Род на Мозоци, Брусен Злато Неодамнешно
Kraus KBF-1211BG Esta Една Рачка Слив Бања Тапа со Лифт Род на Мозоци, Брусен Злато

СУПЕРИОРЕН КВАЛИТЕТ : Слив тапа со солидна месинг изградба и врвот на линијата компоненти за долгорочна

DEN 6478.80
Бања Брод Сад Потоне Тапа Мат Црни Високи Телото Една Рачка Тоалетот Суета Миксер Бар Допрете со Pop-Up Мозоци Неодамнешно
BATHLAVISH Бродот да Потоне Тапа Хром Водопад Висок Бања Суета Една Дупка полски 1 се Справи со Pop-Up се Извлече Неодамнешно
BATHLAVISH Бродот да Потоне Тапа Хром Водопад Висок Бања Суета Една Дупка полски 1 се Справи со Pop-Up се Извлече

【Бродот да Потоне Тапа】Оваа бања тапа одговара бродот да потоне,На heightening тело е во комбинација со вода

DEN 1535.76
HSLMDSD Чешми,Тапа Тапа Тапа Слив Тапа Три-Дупка Сплит Тапа Топла и Ладна Миење Слив Европски Стил Бања Над Неодамнешно
HSLMDSD Чешми,Тапа Тапа Тапа Слив Тапа Три-Дупка Сплит Тапа Топла и Ладна Миење Слив Европски Стил Бања Над

◆Процес на производство : Бакар Ingot → Распадот →Ing (Gravitying за Славина) → ПостЧистење →Ing Инспекција →Hining

DEN 13500.00
Кингстон Месинг KB980ACL Американски Класичен Широка Бања Тапа, Мат Црна Неодамнешно
Кингстон Месинг KB980ACL Американски Класичен Широка Бања Тапа, Мат Црна

Солидна месинг изградба.Duraseal washerless кертриџ.Дек планината 8" 16" распространета 3дупка за инсталација 1.2 GPM

DEN 4660.80
Европската Ѕид Монтирани Вода Тапа - Т-NewTop G1/2 Класичен Вода Допрете го Монтира на Ѕид Еден Крст се Справи Неодамнешно
Бања Суета Потоне Тапа со Knob со Капак Чинија Топла и Ладна Wall-Mount Миксер Допрете во Бранеа Злато Славини Неодамнешно
Бања Суета Потоне Тапа со Knob со Капак Чинија Топла и Ладна Wall-Mount Миксер Допрете во Бранеа Злато Славини

★ Заштеда на Потрошувачката на Вода : слив тапа aerator може целосно да се меша на проток на воздух и вода.Вг

DEN 2399.76
VOTON Водопад Spout Една Рачка Бања Тапа Бранеа Никел Комерцијални Модерна Тоалетот Палубата Планината Неодамнешно Најдобра цена
VOTON Водопад Spout Една Рачка Бања Тапа Бранеа Никел Комерцијални Модерна Тоалетот Палубата Планината

√ 100% месинг тапа тело, здрав и издржливи √ Popup се исцеди и подигнете род не се вклучени √ Бранеа никел за

DEN 1127.76
Кингстон Месинг KS7992PL англиски Земја Мост Бања Тапа, Полиран Месинг Неодамнешно
Кингстон Месинг KS7992PL англиски Земја Мост Бања Тапа, Полиран Месинг

Солидна месинг изградба.Капеслободен керамички диск кертриџ.Дек планината инсталација 1.2 GPM / 4.5 LPM spout пр

DEN 16294.80
HSLMDSD Чешми,Бања Потоне Миксер Злато Месинг и Jade да Потоне Тапа со Отстранлив Туш Глава-Бела Jade Неодамнешно
HSLMDSD Чешми,Бања Потоне Миксер Злато Месинг и Jade да Потоне Тапа со Отстранлив Туш Глава-Бела Jade

■Гаранција Прашања : Ние Може да Обезбеди Осигурување на Квалитет и Услуга на Клиентите.Без оглед на То

DEN 7564.80
JiuZhuo Модерна Една Рачка Ѕид Монтирани Водопад Spout Бања Потоне Тапа,ѕид када тапа во Хром Неодамнешно Најдобра цена
JiuZhuo Модерна Една Рачка Ѕид Монтирани Водопад Spout Бања Потоне Тапа,ѕид када тапа во Хром

Простор за Заштеда : Ѕидмонтирани дизајн за зголемување на резолуцијата се погледне и го ослободува до

DEN 3841.00 4224.00
Aquafaucet Водопад Бања Тапа Бранеа Никел Еден Справи со Една Дупка Бродот да Потоне Тапа Тоалетот Високи тело Неодамнешно Најдобра цена
Aquafaucet Водопад Бања Тапа Бранеа Никел Еден Справи со Една Дупка Бродот да Потоне Тапа Тоалетот Високи тело

Солидна месинг изградба обезбедува квалитет и сигурност.Стандард 3 / 8Во компресија теми,Лесно да го инс

DEN 1956.00 1967.76
Kohler R76255-4D-2BZ Вреди Една Рачка 1 Дупка Бања Тапа, Масло Протри Бронза Неодамнешно
Kohler R76255-4D-2BZ Вреди Една Рачка 1 Дупка Бања Тапа, Масло Протри Бронза

Инспириран од гроздобер metalwork, ова Вреди Една Дупка Еден Справи со Бања Тапа од KOHLER карактеристики на ра

DEN 2376.00
Делта Тапа Арво Злато Бања Тапа, Centerset Бања Тапа Злато, Бања Потоне Тапа, Потрошувачка Собранието Вклучени, Неодамнешно
2-се Справи со 8-Инчен Мат Црна Хексагонална Бања Тапа ,Голема Бања Славина за Потоне 3 Дупка,со Нерѓосувачки Неодамнешно
Кингстон Месинг KS115SB Прилагодливи Центар Ѕид Бања Тапа, Брусен Месинг Неодамнешно Најдобра цена
Кингстон Месинг KS115SB Прилагодливи Центар Ѕид Бања Тапа, Брусен Месинг

Солидна месинг изградба.Капеслободен керамички диск кертриџ.Ѕид 2дупка за инсталација.Прилагодливи це

DEN 3904.80
Symmons SLC-3612-STN-1.0 Duro 4 во. Centerset 2-Рачка Бања Тапа со Одвод на Собранието во Сатенски Никел (1.0 Неодамнешно
Symmons SLC-3612-STN-1.0 Duro 4 во. Centerset 2-Рачка Бања Тапа со Одвод на Собранието во Сатенски Никел (1.0

4 во centerset планината бања тапа со метални popup се исцеди и подигнете род собранието.Низок проток промовира

DEN 6834.24
TANGAN LED Водопад Слив Тапа Двојна Рачка 3 Дупка Бања Потоне Тапа Палубата Монтирани Месинг Тоалетот Тапа Неодамнешно
TANGAN LED Водопад Слив Тапа Двојна Рачка 3 Дупка Бања Потоне Тапа Палубата Монтирани Месинг Тоалетот Тапа

★Месинг Изградба : Оваа бања потоне славина е направен од висококвалитет на месинг.ја подобрува отпорн

DEN 4007.28
hansgrohe Метропол Класичен Класичен 1-Рачка 1 9-инчен Високи Бања Потоне Тапа во Бранеа Никел, 31302821 Неодамнешно
hansgrohe Метропол Класичен Класичен 1-Рачка 1 9-инчен Високи Бања Потоне Тапа во Бранеа Никел, 31302821

СУПЕРИОРЕН ДИЗАЈН : германски дизајн и инженеринг обезбедува оптимални перформанси за сите на вашата б

DEN 12355.20
Делта Тапа Cassidy Бронза Бања Тапа, Една Дупка Бања Тапа, Еден Справи со Бања Тапа, Метал Одвод на Собранието, Неодамнешно