ML186 Dot Matrix Печатач 230V Паралелно USB

ML186 Dot Matrix Печатач 230V Паралелно USB

DEN 2639.76

Неодамнешно

Това е достапна

Лесно да се инсталира и рефил.Овој производ е дел од печатач.Овој производ е произведен во Тајланд.Лесно да се инсталира и рефил.Овој производ е дел од печатач.Медиумите Видови Поддржани Карта На Акции Хартија Labels Обична Хартија.Карта на акции може да се користи од оваа единица.