Доза Колектор, Универзал За 30, 31 & 34 Solex Или Brosol, Компатибилен со Dune Кабриолет

Доза Колектор, Универзал За 30, 31 & 34 Solex Или Brosol, Компатибилен со Dune Кабриолет

DEN 431.52

Неодамнешно

Това е достапна

Компатибилен со "Фолксваген" врз Основа Dune Buggies.Овој колектор, овозможува употреба на 30 PICT-1, 31 PICT-3 или 34 PICT-3 карбураторите без адаптери.Цела страната е drilled за или студ шема и доаѓа со топлина risers, дихтунзи и 1/8" цевка приклучокот.Drilled и прислушувани за факултативна вакуум однапред.Уп.P/N : 113 129 701 AQ.Empi 17-2805 Алуминиум Доза Колектор За Еден Парк "Фолксваген" Карбураторите.Универзална Цела Работи Со 30/31/34 Pict Карбураторите На Тип 1 Воздушно ладење "Фолксваген" Мотори.Карактеристики : Цела Загрејте Цевки Топката Burnished Заврши Поддршка База На Моторот Случај Излиени Во Manifold3 Вклучува Дихтунзи & 1/8" Цевки Plug Drilled И Прислушувани За Факултативна Вакуум Однапред Дистрибутер Апликација : 30 PICT-1 Solex/Brosol Carburetor 31 PICT-3 Solex/Brosol Carburetor 34 PICT-3 Solex/Brosol Carburetor.

Додатоци на производот

Моторот Доза Цела Комплет за Замена за Форд Фокус 2012-2018 EcoSport 2018-2020 Неодамнешно
Моторот Доза Цела Комплет за Замена за Форд Фокус 2012-2018 EcoSport 2018-2020

YHTAUTO Прифатлива и Премиер Доза Цела Колекции, Директно Одговара.Замена за Ford Eco Sport 20182020, Фокус 20122018 L4 2.0 Л

DEN 256.80
BOXI Горна Доза Цела Компатибилен со 2009-2011 Dodge Патување | 2007-2017 Jeep Compass & Патриот | 2007-2010 Неодамнешно
BOXI Горна Доза Цела Компатибилен со 2009-2011 Dodge Патување | 2007-2017 Jeep Compass & Патриот | 2007-2010

Одговара : 20072010 DODGE AVENGER / 20072012 DODGE КАЛИБАР / 20092011 DODGE ПАТУВАЊЕ / 20072010 CHRYSLER SEBRING / 20072017 ЏИП ПАТРИОТ & КОМПАС

DEN 4463.76
Deepmotor SBC Мал Блок Chevy 350 400 Алуминиум доза цела Двојна Авион Неодамнешно
Deepmotor SBC Мал Блок Chevy 350 400 Алуминиум доза цела Двојна Авион

Моторот Се Направи / Големина : Chevy Мал Блок (265400).Доза Стил : Dual авион.Материјал : Алуминиум.ВРТЕЖИ во мину

DEN 4079.76
Dorman 911-923 Мотор Доза Цела Тркач за Контрола на Моторот за да Одберете Hyundai/Kia Модели Неодамнешно Најдобра цена
Dorman 911-923 Мотор Доза Цела Тркач за Контрола на Моторот за да Одберете Hyundai/Kia Модели

Директна замена ова замена доза цела тркач моторни натпревари вклопуваат и во функција на оригинална о

DEN 3215.28
MSCRP LS Цилиндар на Главата Coolant Пареа Порта Crossover Гас Тело Заобиколат Цревото за Полнење Компатибилен Неодамнешно
MSCRP LS Цилиндар на Главата Coolant Пареа Порта Crossover Гас Тело Заобиколат Цревото за Полнење Компатибилен

Направен во 6061 алуминиум.површината анодна антиоксидација третман.Одговара за сите ГМ LS серија мотори

DEN 525.12