1pcs Длето, Дрвена Рачка Челични Рамни Длето Хардвер Алатки Индустриски Додаток 38mm

1pcs Длето, Дрвена Рачка Челични Рамни Длето Хардвер Алатки Индустриски Додаток 38mm

DEN 362.16

Неодамнешно

Това е достапна

Лесен за користење : Не extral чекор е потребна кога користите како длето да се вежба и работата е едноставна.Остар раб : Поддржува лесно сечење, рамни длето со остар раб, не е лесно да се оштети, така што можете да го користите за долго време.Издржливи : Длето поддржува хром vanadium легиран челик тело, што може да биде издржлив и лесен за употреба во практичниот живот.Подобрена за повеќе издржливост, како длето алатка е изградена на строга контрола на квалитетот стандарди.Право со практични adoptability, како рака алатка е со висок квалитет може да ги задржи своите високи перформанси за долго време.Спецификација Предмет Тип : Длето Материјал : Хром vanadium легиран челик Користи : Столарија Длето Машина Ширина : Прибл. 38mm / 1.5 во Пакет Листа 1 x Длето .

Додатоци на производот

Пневматски Лопата, Индустриски Пневматски Длето Директно Тип се Справи со Воздух Длето Пневматски Чекан Лопата Неодамнешно
Kirschen 1589020 ХСС-Страна Сечење Scraper со Долго Габер Рачка, 20mm Неодамнешно
Kirschen 1589020 ХСС-Страна Сечење Scraper со Долго Габер Рачка, 20mm

Производителот гаранција може да не се применува.Со долго габер се справи.Тип : 20mm.Страна сечење.Страна

DEN 2881.20
SUZYN Вежба 4Pcs Дрво Плоштадот Дупка Вежба Битови Дрво Mortising Длето Поставите Mortise Длето Малку Колекции Неодамнешно
SUZYN Вежба 4Pcs Дрво Плоштадот Дупка Вежба Битови Дрво Mortising Длето Поставите Mortise Длето Малку Колекции

Плоштад дупка вежба не може да се користи на електрична вежба, вежба квадратни дупки треба да се вклопи

DEN 1752.00
Newmind 80mm Мини Рамен База Рака Planer Столар Тешко Дрво Рака Алатки Лесен за Употреба Неодамнешно
Newmind 80mm Мини Рамен База Рака Planer Столар Тешко Дрво Рака Алатки Лесен за Употреба

* Со висок челик сечилото, остар и издржливи Мал и лесен за употреба,рамни база стил рака операција за ма

DEN 335.76
YUCHENGTECH Електрични Длето Резба Алатка Надградба 750W Електрични Машини Резба Длето Дрво Виси Флексибилни Неодамнешно
Машини за Резба Жлеб Chisels, 8Pcs Професионални Моделирање Дрво Вртење Длето Сечење за Скулптура Занает за Неодамнешно
Машини за Резба Жлеб Chisels, 8Pcs Професионални Моделирање Дрво Вртење Длето Сечење за Скулптура Занает за

8 Различни Форми : Содржи 8 различни алатки, од кои секоја има различна форма, која може да се користи за м

DEN 1156.56
Нови Lon0167 Жолта Текстура Вклучени се Справи со 1/2 Совет сигурен ефикасноста Ергономски Столар Длето(id:9f5 Неодамнешно
Дограма Градители, Столар Моливи 10pcs Задебелена Двојна Глава за Машини за Неодамнешно
Дограма Градители, Столар Моливи 10pcs Задебелена Двојна Глава за Машини за

Дизајниран за машини, што се користат за означување и на ракопис е нежна и мазна, кој е многу лесен за упо

DEN 201.36
Алатка за Помош СЕКРЕТАР 91025 Вратоврска Род Сепаратор Воздух Длето Неодамнешно
Алатка за Помош СЕКРЕТАР 91025 Вратоврска Род Сепаратор Воздух Длето

Пакет тежина : 0.317 килограми.Пакет количина : 1 Тип на производ : Auto_Accessory.Пакет димензии : 5.08 cms Lx13.208 cms Wx2.794 c

DEN 1006.56
TOPEX 09A420 20 мм CV Би-Материјал Дрво Длето Рачка Неодамнешно
TOPEX 09A420 20 мм CV Би-Материјал Дрво Длето Рачка

Cr V челик.Biматеријал се справи.За обработка на дрво.TOPEX столар длето е наменета за преработка на дрво.Нап

DEN 520.08
NEWTRY Пневматски Чекан Лопата Воздух Длето Моќен Воздух Chipping Чекан Конкретни Прекинувач Отворено Лопата Неодамнешно
Buck Брос 74818 Pro Full Танг Дрво Длето – 1-1/2 (38MM) Неодамнешно
Buck Брос 74818 Pro Full Танг Дрво Длето – 1-1/2 (38MM)

СУПЕРИОРЕН во однос на НОЖОТ : Дограма длето карактеристики високо влијание, полн танг ножот за употреб

DEN 431.52
6 компјутери резби во Дрво Рака Chisels Поставите Рака Chisels Резба Алатки резби во Дрво за Полнење Машини Неодамнешно
6 компјутери резби во Дрво Рака Chisels Поставите Рака Chisels Резба Алатки резби во Дрво за Полнење Машини

★【Професионални и Квалитетни】На ножеви се направени со појачани челик, што ќе имаат мазна резба искус

DEN 294.96
Столари Молив, Рака Алатка Столарија Моливи Core 2 Двојна Глава DIY за Метал за Дрво Неодамнешно
Столари Молив, Рака Алатка Столарија Моливи Core 2 Двојна Глава DIY за Метал за Дрво

Столари моливи користење на двојно главата дизајн, дојде со сигурен квалитет, удобен зафат.Изработени о

DEN 220.56
Narex 890503 280 mm (11 Инчи) Криви Сечилото Drawknife Cr Челик 55 HRc. Вкупна Должина 19 Инчи Неодамнешно
Narex 890503 280 mm (11 Инчи) Криви Сечилото Drawknife Cr Челик 55 HRc. Вкупна Должина 19 Инчи

Сечење на работ е 11" долго x 1 / 4" дебела x 11 / 2" широк; вкупна должина на алатка е 19".Сечилото фалсификувани о

DEN 2855.76
PFEILШвајцарскиот Направени 12mm, Жлеб, Fishtail, 5 Понесете Неодамнешно Најдобра цена
PFEILШвајцарскиот Направени 12mm, Жлеб, Fishtail, 5 Понесете

"Swiss Made".Плоштад танг octagonal тврдо се справи 12mm #5 издржам fishtail жлеб.Легура хромvanadium челик сечилото.Раказао

DEN 1343.52
CGS1 - Chisels бајонет, компонентите Неодамнешно
CGS1 - Chisels бајонет, компонентите

10 mm x 295 mm.Рачно изработени алатка; Направи да трае врвен вредност за пари; Исто како слика.Алатката е диз

DEN 2200.80
3dRose столар со тешко шапка и алатка појас одлична за столари. - Trivets (trv_352326_1) Неодамнешно
3dRose столар со тешко шапка и алатка појас одлична за столари. - Trivets (trv_352326_1)

Димензии (во инчи) : 8 H x 8 (W x 0.5 Г Функционални и декоративни.Направена од Цврсто дрво.Inset висок сјај 6" x 6" ке

DEN 599.76
Mophorn Дрво 12pcs Струг Длето,резби во Дрво Рака Длето 3-3/4Inch Нож Должина, Дрво Вртење Алатки со Дрвени Неодамнешно
Mophorn Дрво 12pcs Струг Длето,резби во Дрво Рака Длето 3-3/4Inch Нож Должина, Дрво Вртење Алатки со Дрвени

Солидна Ножеви Дизајн : струг chisels се направени од 60 CRV, кој писклив раб, и фино брусење.Нашите целиот месо

DEN 384.00
AMZDMD резби во Дрво Алатки Длето Дрво Машина Рака Алатка Поставите Дрво, Резба Нож DIY Пилинг Резба (Сечилото Неодамнешно
Woodworker Плоштадот Дупка Вежба Битови, 20mm Имајќи Челик Плоштадот Дупка Вежба Битови Машина, Дрво Дупка Неодамнешно
Woodworker Плоштадот Дупка Вежба Битови, 20mm Имајќи Челик Плоштадот Дупка Вежба Битови Машина, Дрво Дупка

[Висококвалитетни материјали] На вежба малку е фалсификувани од имајќи челик со висока цврстина и долг

DEN 563.76
Buck Брос 74730 3 Дел Удобност Зафат Дрво Длето Set –ѕ, ¾, 1 Неодамнешно
Buck Брос 74730 3 Дел Удобност Зафат Дрво Длето Set –ѕ, ¾, 1

ПРЕЦИЗНИ РЕЗУЛТАТИ : На 51 / 2 инчен екстра долги ножеви на дрво, резба chisels обезбеди поголема видливост на

DEN 719.52
Резби Во Дрво Рака Длето Алатка За Поставување На Професионални Машини За Дрво, Резба Рака Длето Алатка Сет Неодамнешно
Плоштад Дупка Малку, Ефикасна Mortising Длето Дрво Алатка Висока Цврстина DIY Прилагодливи 1/4 1/3 3/8 1/2 Неодамнешно
Плоштад Дупка Малку, Ефикасна Mortising Длето Дрво Алатка Висока Цврстина DIY Прилагодливи 1/4 1/3 3/8 1/2

ПОДОБРУВАЊЕ на ДУПЧЕЊЕ ЕФИКАСНОСТ : У облик на долг чип flute дизајн е погодно за празнење на дрво чипови и

DEN 1425.60
Дограма Длето, Челик Длето Столар Длето Висока Цврстина за Цврсто Дрво Дупка Дупчење за Машини за Обработка Неодамнешно