Draper Експерт 4 Парче Дрво Длето Set - 89726

Draper Експерт 4 Парче Дрво Длето Set - 89726

DEN 956.16

Неодамнешно

Това е достапна

Експерт за Квалитет, целосна должина bevel остро перки изработени од хром vanadium челик, прекалени, умерен, ситно земјата и јасна лак обложена за заштита од корозија.Влијание-отпорни мек зафат полипропилен рачки.Сите перки имаат сечилото чувари.Содржина : 6, 12, 20, 26mm (сечилото paints).Експерт За Квалитет, Целосна Должина Bevel Остро Перки Изработени Од Хром Vanadium Челик, Прекалени, Умерен, Ситно Земјата И Јасна Лак Обложена За Заштита Од Корозија.Влијание-Отпорни Мек Зафат Полипропилен Се Справува Со Впечатлива Капи.

Додатоци на производот

1pcs Длето, Дрвена Рачка Челични Рамни Длето Хардвер Алатки Индустриски Додаток 38mm Неодамнешно
1pcs Длето, Дрвена Рачка Челични Рамни Длето Хардвер Алатки Индустриски Додаток 38mm

Лесен за користење : Не extral чекор е потребна кога користите како длето да се вежба и работата е едноставн

DEN 362.16
uxcell Плоштадот Дупка Вежба Битови за Дрво 7/16 210mm x Mortising Длето Малку дупчалка со спирална бургија Неодамнешно
uxcell Плоштадот Дупка Вежба Битови за Дрво 7/16 210mm x Mortising Длето Малку дупчалка со спирална бургија

Длето Страна Ширина : 7 / 16 инчен / 11mm; Длето Дупчење на Длабочина : 60mm / 2.4 инчен; Вкупна Должина : 210mm / 8.3 и

DEN 371.76
Премиум Плоштадот Вежба Битови & Mortise Длето за Дрво Работи (5/8 ИНЧИ) Неодамнешно
Премиум Плоштадот Вежба Битови & Mortise Длето за Дрво Работи (5/8 ИНЧИ)

Користете го нашиот спектар на плоштадот вежба длето mortise во различни големини Направи mortise и tenon зглобо

DEN 719.76
Newmind 80mm Мини Рамен База Рака Planer Столар Тешко Дрво Рака Алатки Лесен за Употреба Неодамнешно
Newmind 80mm Мини Рамен База Рака Planer Столар Тешко Дрво Рака Алатки Лесен за Употреба

* Со висок челик сечилото, остар и издржливи Мал и лесен за употреба,рамни база стил рака операција за ма

DEN 335.76
PFEILШвајцарскиот Направени 12mm, Жлеб, Fishtail, 5 Понесете Неодамнешно Најдобра цена
PFEILШвајцарскиот Направени 12mm, Жлеб, Fishtail, 5 Понесете

"Swiss Made".Плоштад танг octagonal тврдо се справи 12mm #5 издржам fishtail жлеб.Легура хромvanadium челик сечилото.Раказао

DEN 1343.52
YUCHENGTECH Електрични Длето Резба Алатка Надградба 750W Електрични Машини Резба Длето Дрво Виси Флексибилни Неодамнешно
X-DREE 25мм Широк Совет цевка цевка Столарија Длето Резба Дрво Алатка(Herramienta де carpintería де cincel Неодамнешно
X-DREE 25мм Широк Совет цевка цевка Столарија Длето Резба Дрво Алатка(Herramienta де carpintería де cincel

Име На Производ : Столарија Длето ; Главен Материјал : Метал, Хард Пластика.Боја : Јасно Жолта, Црна, Сребр

DEN 2167.20
Столар Моливи, Дограма Градители Двојна Глава за Машини за Неодамнешно
Столар Моливи, Дограма Градители Двојна Глава за Машини за

Двоен‑главата дизајн е повеќе лесен за употреба, со сигурен квалитет и удобен зафат.Многу практично, мо

DEN 201.36
Selomore 12Pcs резби во Дрво Рака Длето Дрво Алатка Поставите Woodworkers Компонентите,0421US153 Неодамнешно
Selomore 12Pcs резби во Дрво Рака Длето Дрво Алатка Поставите Woodworkers Компонентите,0421US153

♥12парче резба нож со дрвена рачка ♥ГАРАНЦИЈА : 100% сосема нов и висок квалитет ♥Директно произведени и

DEN 160.56
TOPEX 09A420 20 мм CV Би-Материјал Дрво Длето Рачка Неодамнешно
TOPEX 09A420 20 мм CV Би-Материјал Дрво Длето Рачка

Cr V челик.Biматеријал се справи.За обработка на дрво.TOPEX столар длето е наменета за преработка на дрво.Нап

DEN 520.08
Нови Lon0167 Жолта Текстура Вклучени се Справи со 1/2 Совет сигурен ефикасноста Ергономски Столар Длето(id:9f5 Неодамнешно
shamjina Електрични Резба Алатка резби во Дрво Машина за Дрво Мали Spanner Неодамнешно
shamjina Електрични Резба Алатка резби во Дрво Машина за Дрво Мали Spanner

Во прилог на општата дрво, можете исто така да врежан абонос, мека пластика и така натаму.Главно се корис

DEN 383.76
Столари Молив, Рака Алатка Столарија Моливи Core 2 Двојна Глава DIY за Метал за Дрво Неодамнешно
Столари Молив, Рака Алатка Столарија Моливи Core 2 Двојна Глава DIY за Метал за Дрво

Столари моливи користење на двојно главата дизајн, дојде со сигурен квалитет, удобен зафат.Изработени о

DEN 220.56
Дограма Длето, Челик Длето Столар Длето Висока Цврстина за Цврсто Дрво Дупка Дупчење за Машини за Обработка Неодамнешно
AMZDMD резби во Дрво Алатки Длето Дрво Машина Рака Алатка Поставите Дрво, Резба Нож DIY Пилинг Резба (Сечилото Неодамнешно
Машини за Резба Жлеб Chisels, 8Pcs Професионални Моделирање Дрво Вртење Длето Сечење за Скулптура Занает за Неодамнешно
Машини за Резба Жлеб Chisels, 8Pcs Професионални Моделирање Дрво Вртење Длето Сечење за Скулптура Занает за

8 Различни Форми : Содржи 8 различни алатки, од кои секоја има различна форма, која може да се користи за м

DEN 1156.56
Алатка за Помош СЕКРЕТАР 91025 Вратоврска Род Сепаратор Воздух Длето Неодамнешно
Алатка за Помош СЕКРЕТАР 91025 Вратоврска Род Сепаратор Воздух Длето

Пакет тежина : 0.317 килограми.Пакет количина : 1 Тип на производ : Auto_Accessory.Пакет димензии : 5.08 cms Lx13.208 cms Wx2.794 c

DEN 1006.56
Grizzly Индустриски G7099-1 Јапонски Длето Неодамнешно
Grizzly Индустриски G7099-1 Јапонски Длето

Направен од многу тешко, високо ниво на јаглерод легура.Пакет димензии : 2.5" x 11.3" x 1.3".Приближна тежина : 0.4

DEN 1054.80