OnePlus Пупки - Точно Безжична Earbuds со Полнење Случај, Бело - Брзо Полнење, Долго траење на Батеријата и Длабоки Бас

OnePlus Пупки - Точно Безжична Earbuds со Полнење Случај, Бело - Брзо Полнење, Долго траење на Батеријата и

DEN 735.12

Неодамнешно

Това е достапна

30 часа моќен звук.Целосно наполнета, слушалки може да се слушале до 7 Часа.Случајот е моќ банка, овозможувајќи до 30 часа слушање време.Бучава поништување (животната средина бучава отказ додека повикувајќи или на снимањето).Квалитет на звукот.Уживајте во побогат на ѕвонење, појасни вокали и подлабоко бас благодарение на 13.4 mm динамичен возачот.Искуство 3 D стерео со Dolby Atmos и неверојатен квалитет на звукот со Dirac Аудио Тјунер поддршка.Лесен за употреба.Наменска за интуитивен чешми.Музика на дофат на вашите прсти.Синхронизираат за реално време звук.Искуство индустрија-водечки ниска латентност спарување кога ќе се поврзете One Plus Пупки на вашиот One Plus телефон додека играте игри.Полните вашиот Пупки за 10 минути дава 100 минути на животниот век на батеријата, а снимањето или упатување повик, вашиот глас ќе остане јасно - дури и во бучна средина Целосно Наполнета, One Plus Пупки можат да слушаат музика до 7hrs.Случајот е моќ банка, и нуди вкупно 30hrs на слушање време со пупки.Со Бас Зголемете, One Plus Пупки enhanced на бас во околу 50 hz опсег.Тоа ви овозможува да уживате во побогат тонови и подлабоко бас.

Додатоци на производот

1Pcs Користи MDX61B0015-5A3-4-0T/Mdx60A0015-5A3-4-00 Тестирани во Добра Состојба Неодамнешно
1Pcs Користи MDX61B0015-5A3-4-0T/Mdx60A0015-5A3-4-00 Тестирани во Добра Состојба

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 1639.20
1Pcs Користи VP-8194D Тестирани во Добра Состојба за Брза Испорака Неодамнешно
1Pcs Користи VP-8194D Тестирани во Добра Состојба за Брза Испорака

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 1540.80
Xcessor Двојна Страната Конусна Замена Силикони Earbuds 4 Пара (Сет на 8 Парчиња). Компатибилен со Повеќето Неодамнешно
Xcessor Двојна Страната Конусна Замена Силикони Earbuds 4 Пара (Сет на 8 Парчиња). Компатибилен со Повеќето

Замена на силиконски earbuds 4 пара (8 парчиња).Мие и заменливи Ергономски дизајн.Целосно компатибилен со по

DEN 167.76
SuperEQ Q2 Про Вистински Безжична Earbuds 5.2 Bluetooth Слушалки со Транспарентност на Владата, 35dB Намалување Неодамнешно
SuperEQ Q2 Про Вистински Безжична Earbuds 5.2 Bluetooth Слушалки со Транспарентност на Владата, 35dB Намалување

Полнење случај не е водоотпорен.МултиРежим на Бучава Поништување : Со 2 бучава поништување на mics во секо

DEN 1679.76
SIMGOT EN700 ПРО Висока Верност во Уво Следи Слушалки со Кабел кој се одвојува, Стерео Звук IEM Слушалки со Неодамнешно
SIMGOT EN700 ПРО Висока Верност во Уво Следи Слушалки со Кабел кој се одвојува, Стерео Звук IEM Слушалки со

Ако ви се носат нив додека се возела мотоцикл, конекцијата е доволно силни за да издржат високи правец н

DEN 3503.76
YUUAND Коска-Спроводливост Eraphone Безжична Bluetooth Слушалки Коска-Спроводливост Намалување на Шумот Спортски Неодамнешно
schicj133mm Слушалка во Увото Слушалки - M2S во-Слушалка за Уво во Универзалната 3.5 mm Жичен Спорт Слушалки Неодамнешно
schicj133mm Слушалка во Увото Слушалки - M2S во-Слушалка за Уво во Универзалната 3.5 mm Жичен Спорт Слушалки

Висок Квалитет на Звукот Одличен квалитет стерео слушалки, добра опкружувачки звук, јасно и живописно

DEN 95.76
Злите Аудио Диск 750cc Earbuds со Подобрен Бас, (Зелен) Неодамнешно
Злите Аудио Диск 750cc Earbuds со Подобрен Бас, (Зелен)

БУЧАВА ИЗОЛАЦИЈА Нашите Вози 750 кубика earbuds се бучава изолирање, па нема да се пречи од страна на надворе

DEN 600.00
Злите Аудио Диск 750cc Earbuds — Бучава Изолирање на Уво Пупки — Микрофон и Песна Контрола, позлатени Smart Неодамнешно
Злите Аудио Диск 750cc Earbuds — Бучава Изолирање на Уво Пупки — Микрофон и Песна Контрола, позлатени Smart

ВИСОКА ВЕРНОСТ КВАЛИТЕТ на ЗВУКОТ без разлика Дали ќе се идентификуваат како слушател, audiophile, или дома а

DEN 508.80
Безжична Earbud, Bluetooth Слушалки за во Уво 150H Исполнување со 3500mAh Полнење Случај, Јасен Звук, HD Mics, Неодамнешно
Безжична Earbud, Bluetooth Слушалки за во Уво 150H Исполнување со 3500mAh Полнење Случај, Јасен Звук, HD Mics,

150 Час Играње Време : Doubc слушалки безжична bluetooth изграденаво ниска моќност чип и 3500m Ah батеријата случај,

DEN 599.76
Компатибилни слушалки со ZTE Telstra Тешки Макс во Уво Безжична Bluetooth Бучава Поништување на Слушалка (Бела/Сребро) Неодамнешно
Sony MDR-W08L Вертикални Во-Слушалки на Уво Неодамнешно
Sony MDR-W08L Вертикални Во-Слушалки на Уво

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 2880.00
ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Ако тоа не е за Олук Мојот Ум Ќе биде Бездомници Смешно Хумор Новина во Уво Earbud Слушалки Неодамнешно
Yanvan Bluetooth Безжична Слушалка Earbuds Музика Слушалки Слушалките Со Микрофон Допирање Контрола Спортски Неодамнешно
Yanvan Bluetooth Безжична Слушалка Earbuds Музика Слушалки Слушалките Со Микрофон Допирање Контрола Спортски

♥ Automatic connection (автоматска врска : automatic спарување кога моќ, поврзете и спарете веднаш кога ќе го земам, и и

DEN 407.76
T78 Безжични Слушалки - 6358 Неодамнешно
T78 Безжични Слушалки - 6358

✨"TWS & BLUETOOTH 5.0" IDAKODU T78 безжични слушалки adpots најновите Bluetooth 5.0 технологија за да се обезбеди најстабилнит

DEN 959.76
Sony MDRXB80BS/L Премија, Безжични, во Уво, Спортски Слушалки, Сина Неодамнешно
Sony MDRXB80BS/L Премија, Безжични, во Уво, Спортски Слушалки, Сина

Безбедна или лесно се вклопуваат со двонасочна носи стил.Конективност Технологија : Безжичните.Поврзет

DEN 672.00
Skullcandy Indy Ево Вистински Безжична Во Уво Earbud - Chill-Сива Неодамнешно Најдобра цена
Skullcandy Indy Ево Вистински Безжична Во Уво Earbud - Chill-Сива

30 Часа Вкупно Батеријата плус Брзо Полнење.Целосна Медиуми Контроли на Секој Bud, Користете Или Пупка Сол

DEN 1559.04
Bluetooth Слушалки, Вграден Микрофон, IPX7 Водоотпорен, Магнетни Полнење Случај (Глобална Верзија) IPX7 Водоотпорен, Неодамнешно
Sentry HO343 Топки Во Earbuds, Бела Неодамнешно
Sentry HO343 Топки Во Earbuds, Бела

Се користи за i Pods, MP3 плеери, ЦД, DVD, игри, компјутери, лаптоп компјутери.Дигитални стерео.Удобно во уво 10м

DEN 358.80
Точно Безжична Earbuds, Bluetooth 5.0 Слушалки со Извонредно Звук, 30 Часа Изведба, USB C Брзо Полнење, IPX5 Неодамнешно
Точно Безжична Earbuds, Bluetooth 5.0 Слушалки со Извонредно Звук, 30 Часа Изведба, USB C Брзо Полнење, IPX5

【Bluetooth 5.0 ги Собереш 2 слушалки од полнење кутија, тие ќе се поврзат едни со други автоматски, тогаш само

DEN 926.40
Sony MDREX155AP во Уво Earbud Слушалки/Слушалки со микрофон за Телефонски Повик, Бела (MDR-EX155AP/W) Неодамнешно
Sony MDREX155AP во Уво Earbud Слушалки/Слушалки со микрофон за Телефонски Повик, Бела (MDR-EX155AP/W)

Интегриран микрофон и паметен телефон репродукција контрола 9mm neodymium возачи за динамичен звук.Удобно, б

DEN 118.80
Earbuds Слушалки, во Уво Бучава-изолирање на Слушалки, Избалансирани Бас Управувано Звук со Микрофон & Volume Неодамнешно
Earbuds Слушалки, во Уво Бучава-изолирање на Слушалки, Избалансирани Бас Управувано Звук со Микрофон & Volume

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 4199.76
Безжична Earbuds Спортски Bluetooth 5.0 TWS Слушалки за во Уво Слушалки со Микрофон Длабок Бас, IPX5 Пот-Доказ Неодамнешно
Безжична Earbuds Спортски Bluetooth 5.0 TWS Слушалки за во Уво Слушалки со Микрофон Длабок Бас, IPX5 Пот-Доказ

HiFi Стерео Звук EarbudsОва безжична Bluetooth Earbuds говорникот претставува моќен и широк звучен спектар.Испорачу

DEN 791.76
Sony Mdr-ex800st Слушалки Внатрешното Уво Вид[јапонија Увоз] Неодамнешно
Sony Mdr-ex800st Слушалки Внатрешното Уво Вид[јапонија Увоз]

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 5666.40
УКР Спорт Безжична Воз Проект Рок На Уво Спорт Слушалки Неодамнешно Најдобра цена
УКР Спорт Безжична Воз Проект Рок На Уво Спорт Слушалки

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 6204.24
Westone Аудио Про X50 Високи Перформанси Пет Возачот на Бучава Изолирање Музичар во Уво Монитори Неодамнешно
Westone Аудио Про X50 Високи Перформанси Пет Возачот на Бучава Изолирање Музичар во Уво Монитори

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 15599.76
Домот на Марли се Ослободи Воздух: Точно Безжична Earbuds со Микрофон, Bluetooth Конективност, 32 Часа Вкупно Неодамнешно
Домот на Марли се Ослободи Воздух: Точно Безжична Earbuds со Микрофон, Bluetooth Конективност, 32 Часа Вкупно

СУПЕРИОРЕН ЗВУК : Направена за да се испорача прецизност звук и кристално јасно аудио, се изгуби во музи

DEN 2399.76