Sentry HO343 Топки Во Earbuds, Бела

Sentry HO343 Топки Во Earbuds, Бела

DEN 358.80

Неодамнешно

Това е достапна

Се користи за i Pods, MP3 плеери, ЦД, DVD, игри, компјутери, лап-топ компјутери.Дигитални стерео.Удобно во уво 10мм возачот за сите околу избалансиран звук.Фреквенција : 20 Hz-20k Hz; Отпорност : 32 Ohms. 3.5 нога кабелот должина со 3.5 mm стерео приклучок.На Sentry Headart екстремни виткање слушалки дека поклопецот е рамен за лесно монтирање во ранци, чанти и други компактен простори се достапни 10 мода бои.На слушалки е на-на-на уво, светло и удобно уво-влошки се поврзани со елегантни 4 метри долг кабелот со 3.5 мм аудио џек дека приклучоци во многу уреди за on-demand уживање на i Pods, MP3 плеери и повеќе.

Додатоци на производот

Bluetooth Слушалки & Слушалки Магнетни во Уво Стерео Слушалки Слушалка Безжична Bluetooth 4.2 Слушалки Подарок Неодамнешно
Bluetooth Слушалки & Слушалки Магнетни во Уво Стерео Слушалки Слушалка Безжична Bluetooth 4.2 Слушалки Подарок

Вграденво магнети им овозможи на earplugs да се magnetically се прикачени едни со други backtoback, која го спречува сл

DEN 599.76
Skullcandy Indy Ево Вистински Безжична Во Уво Earbud - Chill-Сива Неодамнешно Најдобра цена
Skullcandy Indy Ево Вистински Безжична Во Уво Earbud - Chill-Сива

30 Часа Вкупно Батеријата плус Брзо Полнење.Целосна Медиуми Контроли на Секој Bud, Користете Или Пупка Сол

DEN 1559.04
UrbanX R2 Жичен во Уво Слушалки со Микрофон за BlackBerry Keyone со Метежот-Слободен Мозок, Бучава Изолирање Неодамнешно
UrbanX R2 Жичен во Уво Слушалки со Микрофон за BlackBerry Keyone со Метежот-Слободен Мозок, Бучава Изолирање

Жичен во уво earbud слушалки совршена за слушање на музика додека работат или работат надвор во САЛАТА.На с

DEN 190.80
Sony MDREX155AP во Уво Earbud Слушалки/Слушалки со микрофон за Телефонски Повик, Бела (MDR-EX155AP/W) Неодамнешно
Sony MDREX155AP во Уво Earbud Слушалки/Слушалки со микрофон за Телефонски Повик, Бела (MDR-EX155AP/W)

Интегриран микрофон и паметен телефон репродукција контрола 9mm neodymium возачи за динамичен звук.Удобно, б

DEN 118.80
Xcessor Двојна Страната Конусна Замена Силикони Earbuds 4 Пара (Сет на 8 Парчиња). Компатибилен со Повеќето Неодамнешно
Xcessor Двојна Страната Конусна Замена Силикони Earbuds 4 Пара (Сет на 8 Парчиња). Компатибилен со Повеќето

Замена на силиконски earbuds 4 пара (8 парчиња).Мие и заменливи Ергономски дизајн.Целосно компатибилен со по

DEN 167.76
Samsung Галакси Пупки Живеат Вистински Безжична Earbud Слушалки - Мистик Сина (Продолжува) Неодамнешно
Samsung Галакси Пупки Живеат Вистински Безжична Earbud Слушалки - Мистик Сина (Продолжува)

Слушам секој звук доаѓаат жив 12mm звучници за звук од AKG работат заедно со Галаксијата Пупки Телевизија е

DEN 609.60
Безжична Earbuds Спортски Bluetooth 5.0 TWS Слушалки за во Уво Слушалки со Микрофон Длабок Бас, IPX5 Пот-Доказ Неодамнешно
Безжична Earbuds Спортски Bluetooth 5.0 TWS Слушалки за во Уво Слушалки со Микрофон Длабок Бас, IPX5 Пот-Доказ

HiFi Стерео Звук EarbudsОва безжична Bluetooth Earbuds говорникот претставува моќен и широк звучен спектар.Испорачу

DEN 791.76
Yanvan Bluetooth Безжична Слушалка Earbuds Музика Слушалки Слушалките Со Микрофон Допирање Контрола Спортски Неодамнешно
Yanvan Bluetooth Безжична Слушалка Earbuds Музика Слушалки Слушалките Со Микрофон Допирање Контрола Спортски

♥ Automatic connection (автоматска врска : automatic спарување кога моќ, поврзете и спарете веднаш кога ќе го земам, и и

DEN 407.76
1Pcs Користи VP-8194D Тестирани во Добра Состојба за Брза Испорака Неодамнешно
1Pcs Користи VP-8194D Тестирани во Добра Состојба за Брза Испорака

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 1540.80
Sony MDRXB80BS/L Премија, Безжични, во Уво, Спортски Слушалки, Сина Неодамнешно
Sony MDRXB80BS/L Премија, Безжични, во Уво, Спортски Слушалки, Сина

Безбедна или лесно се вклопуваат со двонасочна носи стил.Конективност Технологија : Безжичните.Поврзет

DEN 672.00
ГРАФИКА и ПОВЕЌЕ Ако тоа не е за Олук Мојот Ум Ќе биде Бездомници Смешно Хумор Новина во Уво Earbud Слушалки Неодамнешно
Коскената Спроводливост Слушалки Безжична Bluetooth Слушалки со Микрофон Спортски Водоотпорни Слушалки Изградена-во Неодамнешно
УКР Спорт Безжична Воз Проект Рок На Уво Спорт Слушалки Неодамнешно Најдобра цена
УКР Спорт Безжична Воз Проект Рок На Уво Спорт Слушалки

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 6204.24
Sentry HO342 Топки Во Earbuds, Розова Неодамнешно
Sentry HO342 Топки Во Earbuds, Розова

Се користи за i Pods, MP3 плеери, ЦД, DVD, игри, компјутери, лаптоп компјутери.Дигитални стерео.Удобно во уво 10м

DEN 119.76
SIMGOT EN700 ПРО Висока Верност во Уво Следи Слушалки со Кабел кој се одвојува, Стерео Звук IEM Слушалки со Неодамнешно
SIMGOT EN700 ПРО Висока Верност во Уво Следи Слушалки со Кабел кој се одвојува, Стерео Звук IEM Слушалки со

Ако ви се носат нив додека се возела мотоцикл, конекцијата е доволно силни за да издржат високи правец н

DEN 3503.76
Тркачи Работ 10244 П-Светот 1/8 Кабриолет & Truggy Стартер Кутија, Twin Мотори Неодамнешно
Тркачи Работ 10244 П-Светот 1/8 Кабриолет & Truggy Стартер Кутија, Twin Мотори

Компактен дизајн.Dual 775 на големината на Електричното стартер мотори.Прилагодливи пред шасија поддршка.

DEN 1814.40
SuperEQ Q2 Про Вистински Безжична Earbuds 5.2 Bluetooth Слушалки со Транспарентност на Владата, 35dB Намалување Неодамнешно
SuperEQ Q2 Про Вистински Безжична Earbuds 5.2 Bluetooth Слушалки со Транспарентност на Владата, 35dB Намалување

Полнење случај не е водоотпорен.МултиРежим на Бучава Поништување : Со 2 бучава поништување на mics во секо

DEN 1679.76
1Pcs Користи САЛАДИН TSX3722000 Тестирани во Добра Conditon Неодамнешно
1Pcs Користи САЛАДИН TSX3722000 Тестирани во Добра Conditon

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 832.80
Безжична Earbuds, Bluetooth 5.0 Слушалки за во Уво со Полнење Случај, Hands-Free Слушалки со Микрофон, Hi-Fi Неодамнешно
Безжична Earbuds, Bluetooth 5.0 Слушалки за во Уво со Полнење Случај, Hands-Free Слушалки со Микрофон, Hi-Fi

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 719.76
Bluetooth Слушалки, Вграден Микрофон, IPX7 Водоотпорен, Магнетни Полнење Случај (Глобална Верзија) IPX7 Водоотпорен, Неодамнешно