Sentry HO342 Топки Во Earbuds, Розова

Sentry HO342 Топки Во Earbuds, Розова

DEN 119.76

Неодамнешно

Това е достапна

Се користи за i Pods, MP3 плеери, ЦД, DVD, игри, компјутери, лап-топ компјутери.Дигитални стерео.Удобно во уво 10мм возачот за сите околу избалансиран звук.Фреквенција : 20 Hz-20k Hz; Отпорност : 32 Ohms. 3.5 нога кабелот должина со 3.5 mm стерео приклучок.На Sentry Headart екстремни виткање слушалки дека поклопецот е рамен за лесно монтирање во ранци, чанти и други компактен простори се достапни 10 мода бои.На слушалки е на-на-на уво, светло и удобно уво-влошки се поврзани со елегантни 4 метри долг кабелот со 3.5 мм аудио џек дека приклучоци во многу уреди за on-demand уживање на i Pods, MP3 плеери и повеќе.

Додатоци на производот

Безжична Earbud, Bluetooth Слушалки за во Уво 150H Исполнување со 3500mAh Полнење Случај, Јасен Звук, HD Mics, Неодамнешно
Безжична Earbud, Bluetooth Слушалки за во Уво 150H Исполнување со 3500mAh Полнење Случај, Јасен Звук, HD Mics,

150 Час Играње Време : Doubc слушалки безжична bluetooth изграденаво ниска моќност чип и 3500m Ah батеријата случај,

DEN 599.76
Безжична Earbuds, Bluetooth 5.0 Слушалки за во Уво со Полнење Случај, Hands-Free Слушалки со Микрофон, Hi-Fi Неодамнешно
Безжична Earbuds, Bluetooth 5.0 Слушалки за во Уво со Полнење Случај, Hands-Free Слушалки со Микрофон, Hi-Fi

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 719.76
UrbanX R2 Жичен во Уво Слушалки со Микрофон за BlackBerry Keyone со Метежот-Слободен Мозок, Бучава Изолирање Неодамнешно
UrbanX R2 Жичен во Уво Слушалки со Микрофон за BlackBerry Keyone со Метежот-Слободен Мозок, Бучава Изолирање

Жичен во уво earbud слушалки совршена за слушање на музика додека работат или работат надвор во САЛАТА.На с

DEN 190.80
Злите Аудио Диск 750cc Earbuds со Подобрен Бас, (Нане) Неодамнешно
Злите Аудио Диск 750cc Earbuds со Подобрен Бас, (Нане)

БУЧАВА ИЗОЛАЦИЈА Нашите Вози 750 кубика earbuds се бучава изолирање, па нема да се пречи од страна на надворе

DEN 311.76
Earbuds Слушалки, во Уво Бучава-изолирање на Слушалки, Избалансирани Бас Управувано Звук со Микрофон & Volume Неодамнешно
Earbuds Слушалки, во Уво Бучава-изолирање на Слушалки, Избалансирани Бас Управувано Звук со Микрофон & Volume

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 4199.76
Sony MDR-W08L Вертикални Во-Слушалки на Уво Неодамнешно
Sony MDR-W08L Вертикални Во-Слушалки на Уво

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 2880.00
Sony Mdr-ex800st Слушалки Внатрешното Уво Вид[јапонија Увоз] Неодамнешно
Sony Mdr-ex800st Слушалки Внатрешното Уво Вид[јапонија Увоз]

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 5666.40
Sony MDRXB80BS/L Премија, Безжични, во Уво, Спортски Слушалки, Сина Неодамнешно
Sony MDRXB80BS/L Премија, Безжични, во Уво, Спортски Слушалки, Сина

Безбедна или лесно се вклопуваат со двонасочна носи стил.Конективност Технологија : Безжичните.Поврзет

DEN 672.00
1Pcs Користи VP-8194D Тестирани во Добра Состојба за Брза Испорака Неодамнешно
1Pcs Користи VP-8194D Тестирани во Добра Состојба за Брза Испорака

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 1540.80
1Pcs Користи MDX61B0015-5A3-4-0T/Mdx60A0015-5A3-4-00 Тестирани во Добра Состојба Неодамнешно
1Pcs Користи MDX61B0015-5A3-4-0T/Mdx60A0015-5A3-4-00 Тестирани во Добра Состојба

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 1639.20
Yanvan Bluetooth Безжична Слушалка Earbuds Музика Слушалки Слушалките Со Микрофон Допирање Контрола Спортски Неодамнешно
Yanvan Bluetooth Безжична Слушалка Earbuds Музика Слушалки Слушалките Со Микрофон Допирање Контрола Спортски

♥ Automatic connection (автоматска врска : automatic спарување кога моќ, поврзете и спарете веднаш кога ќе го земам, и и

DEN 407.76
T78 Безжични Слушалки - 6358 Неодамнешно
T78 Безжични Слушалки - 6358

✨"TWS & BLUETOOTH 5.0" IDAKODU T78 безжични слушалки adpots најновите Bluetooth 5.0 технологија за да се обезбеди најстабилнит

DEN 959.76
УКР Спорт Безжична Воз Проект Рок На Уво Спорт Слушалки Неодамнешно Најдобра цена
УКР Спорт Безжична Воз Проект Рок На Уво Спорт Слушалки

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 6204.24
ZZNNN Безжична Bluetooth 5.0 Earbuds, TWS во Уво Мини Спортски Слушалки, Допир На Earbuds, со Голема Верност Неодамнешно
ZZNNN Безжична Bluetooth 5.0 Earbuds, TWS во Уво Мини Спортски Слушалки, Допир На Earbuds, со Голема Верност

[ Вистински Безжична Дизајн Допир ] : Безжичните earbuds се најнапредните TWS безжична earbuds на пазарот.Нема пр

DEN 335.76
во Уво Монитори, BASN Bmaster Тројно Возачот HiFi Стерео Бучава-Изолација со Подобрен Бас за Музичари Фаза/Аудио Неодамнешно
1Pcs Користи САЛАДИН TSX3722000 Тестирани во Добра Conditon Неодамнешно
1Pcs Користи САЛАДИН TSX3722000 Тестирани во Добра Conditon

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 832.80
Bluetooth Слушалки, Вграден Микрофон, IPX7 Водоотпорен, Магнетни Полнење Случај (Глобална Верзија) IPX7 Водоотпорен, Неодамнешно
Нова ДУША S-Нано Вистински Безжична Earbuds - во Уво Слушалки, Ултра Пренослив, Bluetooth, IPX5 Водоотпорен, Неодамнешно
Нова ДУША S-Нано Вистински Безжична Earbuds - во Уво Слушалки, Ултра Пренослив, Bluetooth, IPX5 Водоотпорен,

УЛТРА ПРЕНОСЛИВ ВИСТИНСКИ БЕЗЖИЧНА earbuds најмалите вистински безжична earbuds ние сме некогаш направени.МА

DEN 1679.76
SuperEQ Q2 Про Вистински Безжична Earbuds 5.2 Bluetooth Слушалки со Транспарентност на Владата, 35dB Намалување Неодамнешно
SuperEQ Q2 Про Вистински Безжична Earbuds 5.2 Bluetooth Слушалки со Транспарентност на Владата, 35dB Намалување

Полнење случај не е водоотпорен.МултиРежим на Бучава Поништување : Со 2 бучава поништување на mics во секо

DEN 1679.76
Samsung Галакси Пупки Живеат Вистински Безжична Earbud Слушалки - Мистик Сина (Продолжува) Неодамнешно
Samsung Галакси Пупки Живеат Вистински Безжична Earbud Слушалки - Мистик Сина (Продолжува)

Слушам секој звук доаѓаат жив 12mm звучници за звук од AKG работат заедно со Галаксијата Пупки Телевизија е

DEN 609.60