Безжична Earbuds Спортски Bluetooth 5.0 TWS Слушалки за во Уво Слушалки со Микрофон Длабок Бас, IPX5 Пот-Доказ Earpieces, 24 часа во текот на Исполнување со Полнење Случај за Фитнес, Тр

Безжична Earbuds Спортски Bluetooth 5.0 TWS Слушалки за во Уво Слушалки со Микрофон Длабок Бас, IPX5 Пот-Доказ

DEN 791.76

Неодамнешно

Това е достапна

Hi-Fi Стерео Звук EarbudsОва безжична Bluetooth Earbuds говорникот претставува моќен и широк звучен спектар.Испорачуваат на CD-како аудио квалитет со кристално јасна treble и добро балансирана бас.Уживајте во вашата музика каде и со вистински безжични слушалки.Моно Стерео режим на &Допир КонтролаКористите или слушалка самостојно или и двете earbuds во Стерео режим.Удобен операција на префрлите песни, одговор/одбива повиците, како и активирајте гласовни им помогне со само едно копче .Совршен за тренингот, теретана, и работи итн.Сите денот на батеријата и преносни : Слушалка 30m Ah Капацитет и полнење случај 300m Ah, еден целосно наполнет испорача 3,5 часа слушање време, и на полнење случај трае 20 часа за 4 трошоци.Елегантни,компактна-уво дизајн со појавување џеб големина полнење случај.Го прилагодите вашиот одговара, оптимизирате вашиот звук Мини големина сребро бела earbuds, како лесни како пердув.Ергономски дизајн со 3 различни големина мека уво совети обезбеди удобно и сигурно се вклопат за повеќето уши.Кои исто така се постигне пристојно ниво на звучна изолација.Авто Спарување и Без латентност Bluetooth 5.0 безжична earbuds, дава неверојатна и нераскинлива врска за широк спектар на Bluetooth уредот.Брз и лесен авто спарување откако се повлече од случајот.Силен сигнал во рамките на 33 стапки.Уживајте во премиум музика и игра играта/ watch филм со ниска латентност.

Додатоци на производот

Yanvan Bluetooth Безжична Слушалка Earbuds Музика Слушалки Слушалките Со Микрофон Допирање Контрола Спортски Неодамнешно
Yanvan Bluetooth Безжична Слушалка Earbuds Музика Слушалки Слушалките Со Микрофон Допирање Контрола Спортски

♥ Automatic connection (автоматска врска : automatic спарување кога моќ, поврзете и спарете веднаш кога ќе го земам, и и

DEN 407.76
Безжична Earbuds, Haylou GT7 Bluetooth Earbuds Bluetooth 5.2 HD Стерео Звук, ПИ Јасно Повик отстранување на Неодамнешно Најдобра цена
Безжична Earbuds, Haylou GT7 Bluetooth Earbuds Bluetooth 5.2 HD Стерео Звук, ПИ Јасно Повик отстранување на

【Извонредно HD Стерео Звук】 GT7 Безжична Earbuds со висок квалитет на композитни дијафрагмата се движат сер

DEN 479.76
FitSand тежок Случај Компатибилен за Samsung Галакси Пупки Про Bluetooth Earbuds Неодамнешно
FitSand тежок Случај Компатибилен за Samsung Галакси Пупки Про Bluetooth Earbuds

Сосема Нов и Висок Квалитет.Боја : Како на сликата покажува.Совршен Случај и подарок на вашите пријатели

DEN 71.76
Xcessor Двојна Страната Конусна Замена Силикони Earbuds 4 Пара (Сет на 8 Парчиња). Компатибилен со Повеќето Неодамнешно
Xcessor Двојна Страната Конусна Замена Силикони Earbuds 4 Пара (Сет на 8 Парчиња). Компатибилен со Повеќето

Замена на силиконски earbuds 4 пара (8 парчиња).Мие и заменливи Ергономски дизајн.Целосно компатибилен со по

DEN 167.76
Тркачи Работ 10244 П-Светот 1/8 Кабриолет & Truggy Стартер Кутија, Twin Мотори Неодамнешно
Тркачи Работ 10244 П-Светот 1/8 Кабриолет & Truggy Стартер Кутија, Twin Мотори

Компактен дизајн.Dual 775 на големината на Електричното стартер мотори.Прилагодливи пред шасија поддршка.

DEN 1814.40
Sony MDR-W08L Вертикални Во-Слушалки на Уво Неодамнешно
Sony MDR-W08L Вертикални Во-Слушалки на Уво

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 2880.00
Безжична Earbud, Bluetooth Слушалки за во Уво 150H Исполнување со 3500mAh Полнење Случај, Јасен Звук, HD Mics, Неодамнешно
Безжична Earbud, Bluetooth Слушалки за во Уво 150H Исполнување со 3500mAh Полнење Случај, Јасен Звук, HD Mics,

150 Час Играње Време : Doubc слушалки безжична bluetooth изграденаво ниска моќност чип и 3500m Ah батеријата случај,

DEN 599.76
Безжична Earbuds, Bluetooth 5.0 Слушалки за во Уво со Полнење Случај, Hands-Free Слушалки со Микрофон, Hi-Fi Неодамнешно
Безжична Earbuds, Bluetooth 5.0 Слушалки за во Уво со Полнење Случај, Hands-Free Слушалки со Микрофон, Hi-Fi

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 719.76
Donerton Безжични Слушалки, Bluetooth Earbuds со 150H Изведба, Безжични Слушалки 5.0 IP7 Водоотпорен во Уво Неодамнешно
Donerton Безжични Слушалки, Bluetooth Earbuds со 150H Изведба, Безжични Слушалки 5.0 IP7 Водоотпорен во Уво

Полнење случај не само што може да полнење на слушалката, но, исто така, се претвори во итен моќ банка, об

DEN 719.76
Westone Аудио Про X50 Високи Перформанси Пет Возачот на Бучава Изолирање Музичар во Уво Монитори Неодамнешно
Westone Аудио Про X50 Високи Перформанси Пет Возачот на Бучава Изолирање Музичар во Уво Монитори

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз

DEN 15599.76
T78 Безжични Слушалки - 6358 Неодамнешно
T78 Безжични Слушалки - 6358

✨"TWS & BLUETOOTH 5.0" IDAKODU T78 безжични слушалки adpots најновите Bluetooth 5.0 технологија за да се обезбеди најстабилнит

DEN 959.76
Точно Безжична Earbuds, Bluetooth 5.0 Слушалки со Извонредно Звук, 30 Часа Изведба, USB C Брзо Полнење, IPX5 Неодамнешно
Точно Безжична Earbuds, Bluetooth 5.0 Слушалки со Извонредно Звук, 30 Часа Изведба, USB C Брзо Полнење, IPX5

【Bluetooth 5.0 ги Собереш 2 слушалки од полнење кутија, тие ќе се поврзат едни со други автоматски, тогаш само

DEN 926.40
Нова ДУША S-Нано Вистински Безжична Earbuds - во Уво Слушалки, Ултра Пренослив, Bluetooth, IPX5 Водоотпорен, Неодамнешно
Нова ДУША S-Нано Вистински Безжична Earbuds - во Уво Слушалки, Ултра Пренослив, Bluetooth, IPX5 Водоотпорен,

УЛТРА ПРЕНОСЛИВ ВИСТИНСКИ БЕЗЖИЧНА earbuds најмалите вистински безжична earbuds ние сме некогаш направени.МА

DEN 1679.76
IKKO Аудио OH1 Метеор во Уво Следи Пејачи/Слушање Earbuds IEMs 2019 Сина Брзо Премиер-Како НАС Брод Неодамнешно
IKKO Аудио OH1 Метеор во Уво Следи Пејачи/Слушање Earbuds IEMs 2019 Сина Брзо Премиер-Како НАС Брод

Слушам Музика, како што "треба" звук.Голема сцена, или само слушање музика или референцирање.Целосна лег

DEN 479.76
Bluetooth Слушалки, Вграден Микрофон, IPX7 Водоотпорен, Магнетни Полнење Случај (Глобална Верзија) IPX7 Водоотпорен, Неодамнешно