100' 10/3 SOOW ТОЛКУ Преносни Кабелот за Напојување Кабел УЛ Одобрени, 10 AWG 3 Диригент Тешки Гума Кабел, 600V, Црна Флексибилни Жица ОПШТИ КАБЕЛ

100' 10/3 SOOW ТОЛКУ Преносни Кабелот за Напојување Кабел УЛ Одобрени, 10 AWG 3 Диригент Тешки Гума Кабел,

DEN 1137.60

Неодамнешно

Това е достапна

Флексибилни заробени голи бакар.Надворешниот Дијаметар - .660".Црна Јакна - Црна, Бела и Зелена проводници.UL и АДС Одобрени.Гума си-пи-и Јакна - 30 Засилувачи.SOOW 10/3 е 600 Volt преносни кабелот производ што ние го задржи во парк и намалување на должината за нашите клиенти.Оваа 10 awg 3 диригент моќ кабел се користи за да донесе електрична енергија за напојување алатки, пренослива опрема, контрола кола, и градежна опрема.Тоа има гума си-пи-и јакна со премиум PVC изолација покривање на бакар насоки.Секоја жица внатрешноста е боја кодирани во следниот редослед : (1) Црна, (2) Бела, (3) Зелена.

Додатоци на производот

Southwire 28827422 50' 14/2 со земјата Romex бренд SIMpull станбени затворен електрична жица тип NM-Б, Бела Неодамнешно
Southwire 28827422 50' 14/2 со земјата Romex бренд SIMpull станбени затворен електрична жица тип NM-Б, Бела

Обложен со патентиран SIMpull Кабел Јакна за полесно влечење, одземање, и инсталација.Главно се користи во �

DEN 984.00
NTE Електроника WH18-03-25 поврземе Жица, Заробени, Тип 18 Колосек, 25' Должина, Портокал Неодамнешно
NTE Електроника WH18-03-25 поврземе Жица, Заробени, Тип 18 Колосек, 25' Должина, Портокал

Внатрешните инсталации на електрична и електронска опрема.Внатрешните инсталации на панели, метри, ком

DEN 1296.00
100' 10/2 Тип 10 AWG 2 Проводници MC Цврст Метал Облечени Кабел со Алуминиумска Оклопи и Зелена Изолирана Земја Неодамнешно
100' 10/2 Тип 10 AWG 2 Проводници MC Цврст Метал Облечени Кабел со Алуминиумска Оклопи и Зелена Изолирана Земја

19 Насоки на голи бакар 600 Volts.566" OD.Скријат или изложени инсталации.УЛ Одобрени.Бакар MC кабел 10 2 и доаѓа со

DEN 6360.00
BINNEKER 22 Мерач на Силиконски Жица Гајтанот 50 метри Ултра Флексибилни Висока Темп 200 сте C 600V 22 AWG Неодамнешно
BINNEKER 22 Мерач на Силиконски Жица Гајтанот 50 метри Ултра Флексибилни Висока Темп 200 сте C 600V 22 AWG

Висок Квалитет Ултра Флексибилни Мека Силиконска Гума Бакарна Жица!Супер Ниска Отпорност,Високо Ефика�

DEN 263.52
Ремингтон Индустрии 20TCW Конзервирани Бакарна Жица, Buss Жица, Автобус Бар Жица, 20 AWG, 100' Должина, 0.0320 Неодамнешно
Ремингтон Индустрии 20TCW Конзервирани Бакарна Жица, Buss Жица, Автобус Бар Жица, 20 AWG, 100' Должина, 0.0320

Должина : 100 метри.Дијаметар : 0.0320 Се користи за Uninsulated заземјување и електрични апликации.Корозија и окс�

DEN 1848.00
10/2 UF-Б Жица, Подземни Внесувач и Директна Земјата Погребување Кабел (50ft Сечење) Неодамнешно
10/2 UF-Б Жица, Подземни Внесувач и Директна Земјата Погребување Кабел (50ft Сечење)

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 2024.40
Електрични Кабелот FadimiKoo 28Ft Извртени Крпа Мозок, 18/2 Памук Опфатени Електрични Антички Жица за Гроздобер Неодамнешно
12/2 UF-B x 250' Подземни Фидер Кабел Неодамнешно
12/2 UF-B x 250' Подземни Фидер Кабел

Направен во САД.Испорака на 3 до 4 работни Дена.Температурата Оценка = 90°C Напон Оценка = 600 Volts...

DEN 4671.60
TYUMEN 40FT 18 Мерач 2pin 2 Боја на Црвено Црн Кабел Hookup Електрична Жица LED Ленти Продолжување Жица 12V/24V Неодамнешно
TYUMEN 40FT 18 Мерач 2pin 2 Боја на Црвено Црн Кабел Hookup Електрична Жица LED Ленти Продолжување Жица 12V/24V

Точно 18 AWG LED ленти продолжување кабелот од Tyumen Direct кој е идеален за сите единствена боја на LED лента осве�

DEN 287.76
SOUTHWIRE КОМПАНИЈА LL 10644302 200' 4SOL Голи Бакар, 4 Guarge Неодамнешно
SOUTHWIRE КОМПАНИЈА LL 10644302 200' 4SOL Голи Бакар, 4 Guarge

Солидна голи бакар.За внатрешна и надворешна употреба.За внатрешна или надворешна употреба 4 колосек, 200

DEN 484.80
22AWG Силикони (OD: 1.7 мм) поврземе Жица - 22 Мерач Заробени Конзервирани Бакарна Жица со Силиконска Изолација, Неодамнешно
JUSTWEIXING 2M Бакар Сврзување Жица 10 16 25 35 Квадратни Транспарентен Флексибилни Жица за Заземјување Заварување Неодамнешно
Возат се Тркалаат Комплет, Цврста Жица, 035, 0.9 МИЛИМЕТРИ Неодамнешно
Возат се Тркалаат Комплет, Цврста Жица, 035, 0.9 МИЛИМЕТРИ

Професионалното Здравје И Безбедноста.Земја на Manifacturer : сад.Производителот : Линколн Електричен.Цврст Д

DEN 729.60
Audiopipe 10 Жица Црвено & Црна Моќ Земјата 100 FT Секое Основно Заробени Бакар Облечени Неодамнешно
Audiopipe 10 Жица Црвено & Црна Моќ Земјата 100 FT Секое Основно Заробени Бакар Облечени

10 Колосек, 100' ФТ, Еден Диригент, Далечински управувач, го Вклучите, се поврземе Жица.Заробени Бакар Облеч

DEN 742.80
Southwire 63946855 14/3NM-WGX250 Неметални со Земјата Sheathed Кабел, Бела Неодамнешно
Southwire 63946855 14/3NM-WGX250 Неметални со Земјата Sheathed Кабел, Бела

250Нозе Јасно Пакет Лабава Серпентина 14 AWG Продаваат Бакар, 3 Диригент + Земјата.Romex SIMpull.Sheathed Кабел, Бела Ја

DEN 2990.88