LYKYL Куче Хлапак Clippers Ниско ниво на Бучава Батерија Cordless Електрични Тивка Коса Clippers Сет за Кучиња, Мачки домашни Миленици

LYKYL Куче Хлапак Clippers Ниско ниво на Бучава Батерија Cordless Електрични Тивка Коса Clippers Сет за Кучиња,

DEN 4902.96

Неодамнешно

Това е достапна

★Посебно за пет дизајн,35 serrations со нож титаниум погоден за сите видови на домашни миленици фризер,отпорни-тешко да се загрее. ★ Носат-отпорни, машина глава : R obtuse агол заштита дизајн, без оштетување на кожата, намалување на шумот третман, за да се намали триењето на бучава на машина главата. ★5 парична Казна парична казна tline+четири граница чешел : Погоден за различни должина на косите,меѓувреме сите агли на домашно милениче може да се hairdressed под прилагодување. ★Моќен, бакар главниот мотор, брзо расте, стабилна изведба, моќни моќ, лесен за употреба и подолг живот. ★ Cordless Коса Clippers комплет за мажи : Совршен Подароци / Претставува за мажи / другари / тато / партнери на Божиќ ден, Денот на Таткото, роденден, годишнина или било кој друг посебен настан. ☆ Опис : Материјал : ABSPower : 5 W 3.7 V Напон : 100-240 V 50-60 Hz Motor : 8000rpm Type : Ниска noise Battery : Батерија : 3.7 V,1200m ACharging време : 4 часа време на Извршување : 70 mins Blade : Титаниум обложено со нож ceramic5 должина прилагодливи : 0.8/ 1.1/ 1.4/ 1.7/ 2.0 mm Low бучава : 55 DBSize : 17.5*4.5 cm.

Додатоци на производот

wangyy Коса Clipper Куче Clippers, USB Полнење Милениче Професионални Тивка Чешлање Ниско ниво на Бучава Куче Неодамнешно
wangyy Коса Clipper Куче Clippers, USB Полнење Милениче Професионални Тивка Чешлање Ниско ниво на Бучава Куче

[Безбедно Остар Нож и Без Snagging] : Ова домашно милениче електрични clipper е опремен со моќен мотор, ова чешла

DEN 1860.00
Електрични Shearing Clippers Професионални Тешки Shears Коза Clippers со, за Бричење Крзно Волна во Овци, Кози Неодамнешно
Електрични Shearing Clippers Професионални Тешки Shears Коза Clippers со, за Бричење Крзно Волна во Овци, Кози

【ВИСОКА МОЌНОСТ & КОНТРОЛА на БРЗИНАТА】 : ги запознава своите нови професионални clippers со 500 W моторни мо

DEN 1653.60
Куче Clippers, 2-брзина Професионални Батерија Cordless Мачка Хлапак и Ниско ниво на Бучава Вода Доказ Електрични Неодамнешно
chengzui 4-во-1 Куче Чешлање Clippers за Полнење Електрични Cordless домашно Милениче Коса Тример IPX7 Мачка Неодамнешно
chengzui 4-во-1 Куче Чешлање Clippers за Полнење Електрични Cordless домашно Милениче Коса Тример IPX7 Мачка

✔ Лесен за Употреба : Една копчето за префрлување, овие куче clippers се толку лесно да се намали тело, коса,

DEN 722.40
NYW-TIMAOJI 220V Електрични Овци, Коза Shearing Машина Clipper Shears Машина Волна Режа Неодамнешно
NYW-TIMAOJI 220V Електрични Овци, Коза Shearing Машина Clipper Shears Машина Волна Режа

Оваа clipper е насочена кон одржување на вашиот Коњ, Магаре, alpacas и сите други животни добро негувани.Тоа е к

DEN 7614.48
PDGJG Куче Clippers Хлапак, Професионални Чешлање Коса Clippers Монтажни Ножеви Cordless Батерија со Режа, Неодамнешно
PDGJG Куче Clippers Хлапак, Професионални Чешлање Коса Clippers Монтажни Ножеви Cordless Батерија со Режа,

☆ Моќ е многу голема, силниот стриже, 30 W, може да се користат во професионални продавници за домашни мил

DEN 3695.52
Sicunang Хлапак Ниско ниво на Бучава Батерија Cordless Електрични Тивка Коса Clippers Сет за Кучиња, Мачки Неодамнешно
Sicunang Хлапак Ниско ниво на Бучава Батерија Cordless Електрични Тивка Коса Clippers Сет за Кучиња, Мачки

Посебно за пет дизајн,35 serrations со нож титаниум погоден за сите видови на домашни миленици фризер,отпорни

DEN 791.76
Uiter Куче Clippers Чешлање Комплет - 4 Должина Фино Прилагодување Копчиња & 2 Водич Чешли, Ниско ниво на Бучава Неодамнешно
Миленичиња Чешлање милениче Бричење Куче Коса Clipper Џин Мао висока Моќност Професионални Жилет Полнење Куче Неодамнешно
GONEBIN Миленичиња Куче Чешлање Hammock Темперамент за Мачки & Кучиња,Куче Прашка за Чешлање,Куче Hammock Воздржаност Неодамнешно
Oster Clipmaster Чешлање Клипинг Машина, Големи Животни, Една Брзина Неодамнешно
Oster Clipmaster Чешлање Клипинг Машина, Големи Животни, Една Брзина

Cordless дизајн нуди слобода на движење на младоженецот насекаде.Моќен 3,000 SPM мотор за разноврсна чешлање на

DEN 6935.76
Andis UltraEdge специјално Издание AGC Супер 2-Брзина Добиток & Коњ Clipper со Супер Блокирање на Ножот Неодамнешно
Andis UltraEdge специјално Издание AGC Супер 2-Брзина Добиток & Коњ Clipper со Супер Блокирање на Ножот

Кул и тивко работи.Совршен за стручно, ефикасно се отстранува и резба.Монтажни сечилото дизајн за олесн

DEN 7077.60
TQ ЕУ Plug Електрични Овци домашно Милениче Коса Clipper Shearing Полнење на Смолкнување Волна Намали Коза Неодамнешно
TQ ЕУ Plug Електрични Овци домашно Милениче Коса Clipper Shearing Полнење на Смолкнување Волна Намали Коза

6 Една целина поставени во алатка случај.Голема брзина, погоден за секојдневна клипинг 7 Погоден за фарм

DEN 623.52
Mikayoo Милениче Полнење Електрични Clippers,Пет Електрични Хлапак Мачка и Куче Електрични Коса Clipper,Куче Неодамнешно
Mikayoo Милениче Полнење Електрични Clippers,Пет Електрични Хлапак Мачка и Куче Електрични Коса Clipper,Куче

★ ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : Оваа премија миленичиња чешлање clipper е ергономски, моќен и лесен за употреба миле

DEN 407.52
UXZDX Куче Clippers Хлапак, Професионални Чешлање Коса Clippers Монтажни Ножеви Cordless Батерија со Режа, Неодамнешно
UXZDX Куче Clippers Хлапак, Професионални Чешлање Коса Clippers Монтажни Ножеви Cordless Батерија со Режа,

☆ Професионална и Ефикасна : Професионални Р облик агол црна керамички движи перките комбинирање со ти

DEN 5516.16
Професионални Cordless Електрични Овци Shearing Машина Clippers,200W & 4000mah Батеријата Овци Shears Подготвува Неодамнешно
Професионални Cordless Електрични Овци Shearing Машина Clippers,200W & 4000mah Батеријата Овци Shears Подготвува

[ Моќен & Innovation ] Нови професионални Батерија clippers со 200 W brushless мотор.Да се ослободи од ропството на кабело

DEN 7199.28
AISINILALAO Електрични Овци, Коза Shearing Машина, Clipper 6 Брзини Брзина Фарма Shears Машина Волна Режа Животинско Неодамнешно
AISINILALAO Електрични Овци, Коза Shearing Машина, Clipper 6 Брзини Брзина Фарма Shears Машина Волна Режа Животинско

1.Заштеда на време : овој овци shears може да клип 510 овци во еден час, тоа е многу погодна за семејни или паси

DEN 1948.80
Професионални Електрични Коњ Коса Clipper, Тешки 690W & 6 Брзини Прилагодливи Ниски вибрации Електрични Коњите Неодамнешно