Коса Отстранување Алатка, Електронски Уред Лицето Коса Смена на Жените за Горната Усна Мустаќи Брадата

Коса Отстранување Алатка, Електронски Уред Лицето Коса Смена на Жените за Горната Усна Мустаќи Брадата

DEN 518.16

Неодамнешно

Това е достапна

Лицето Коса Отстранување : Лесно да се применуваат шминка, отстранување на косата и да се направи тоа се повеќе убави, безбедно и издржливи, за вашата убавина.Допрете Прекинувач : Започнете со работа, притиснете копче за префрлање дизајн, нежно притиснете, почнете да работите.Нежно За Сите Типови на Кожа : хлапак е супер тенок нож за да се намали безбедно на чувствителни кожата без иритација.USB Интерфејс : Едноставен и лесен, USB полнењето, можете исто така да директно го замени суви батерии.Широк Спектар На Апликации : Тоа може да се користи за отстранување на влакната на лицето, усните, нозете, рацете и другите делови.Функција : 1. USB Интерфејс : Едноставен и лесен, USB полнењето, можете исто така да директно го замени суви батерии.2. Допрете Прекинувач : Започнете со работа, притиснете копче за префрлање дизајн, нежно притиснете, почнете да работите.3. Лицето Коса Отстранување : Лесно да се применуваат шминка, отстранување на косата и да се направи тоа се повеќе убави, безбедно и издржливи, за вашата убавина.4. Широк Спектар На Апликации : Тоа може да се користи за отстранување на влакната на лицето, усните, нозете, рацете и другите делови.5. Нежно За Сите Типови на Кожа : хлапак е супер тенок нож за да се намали безбедно на чувствителни кожата без иритација.Како да го Користите : 1. Чисти кожата дека треба отстранување на влакна се применуваат крем или лосион.2. Се применуваат talcum прав или лосион еднакво на исчистена кожа.3. Вклучување на лицето puller, притиснете го памук конец под пролет блиску до кожата, и се движат бавно, заедно обратна насока на растење на косата.4. По депилација, се применуваат алое и други етанол бесплатна нега на кожата лосион за депилација област.Спецификација : Предмет Тип : Лицето Коса Смена на Власта : 5 WBattery Тип : Литиум Батерија (се Вклучат Со Изграден Во Батеријата)Капацитетот на Батеријата : 1000m Ah Пакет Листа : 1 x Лицето Коса Смена 1 x Памук Thread1 x USB Полнење Cable1 x Прирачник.

Item Type: Facial Hair Remover
Power: 5W
Battery Type: Lithium Battery (Include With Built In Battery)
Battery Capacity: 1000mAh
Package List:
1 x Facial Hair Remover  :
1 x Cotton Thread :
1 x USB Charging Cable :
1 x Manual :

Додатоци на производот

Електрични Веѓа Тример, Безболна, Жилет, Мини Бикини епилатор, лицето, Брадата, Праска Цвет, Усни, Телото, Неодамнешно
Електрични Веѓа Тример, Безболна, Жилет, Мини Бикини епилатор, лицето, Брадата, Праска Цвет, Усни, Телото,

[Веѓата средување и отстранување на влакна уред] мини веѓа средување на уредот може да се случи со вас, ш�

DEN 479.76
Електрични Епилатор Женска Електрични Хлапак Коса Смена Тело Depilator Бричење Отстранување Алатка Епилатор Неодамнешно
KSDCDF Епилатор за Жените, Отстранување на Влакна Епилатор со Епилатор Главата & Хлапак Главата, Електрични Неодамнешно
Kariwell не Боли Облека епилатор Двојно-на Чело епилатор Волна Палто Прирачник Двострано епилатор (Сина) Неодамнешно
Kariwell не Боли Облека епилатор Двојно-на Чело епилатор Волна Палто Прирачник Двострано епилатор (Сина)

Практична Хлапак : Да Им Даде На Вашиот Стар Ткаенини Нов Живот И Да Им Даде Брз Избричат Без Да Се Оштети

DEN 1176.00
Мултифункционален Дама Хлапак, 4 во 1 Водоотпорен Лицето Коса Смена со USB Полнење Безболно Преносни Лицето Неодамнешно
Новиот Дизајн Електрични Веѓа Тример Шминка Безболно Око Веѓата Епилатор Мини Хлапак Жилети Преносни Лицето Неодамнешно
Pukido велика БРИТАНИЈА AC/DC Конектор за Адаптер Кабелот За Браун Свила Epil 9-558 Cordless Епилатор За Браун Неодамнешно
Pukido велика БРИТАНИЈА AC/DC Конектор за Адаптер Кабелот За Браун Свила Epil 9-558 Cordless Епилатор За Браун

Приклучок Тип : велика БРИТАНИЈА.Пакетот Вклучува : 1 x Адаптер.Ве молиме Имајте во предвид : Ако ви е потр�

DEN 684.00
Лицето Коса Смена за Жените, Treeup Преносни Безболно Електрични Жилет, Водоотпорен Дами Отстранување на Влакна Неодамнешно
Нова Електрична Хлапак Жените Веѓа Хлапак Три-во-еден за Мажи Хлапак Носот Средување на Косата и Депилација Неодамнешно
Zoe Ayla Инстант Безболен Коса Отстранување на Уред за Лице - Пинк Неодамнешно
Zoe Ayla Инстант Безболен Коса Отстранување на Уред за Лице - Пинк

Производителот гаранција може да не се применува.Корисна, пренослив дизајн и ергономски карактеристик�

DEN 615.60
FOMIYES 2 Поставува Отстранување на Влакна Уредот Постојано Губење на Смена Машина Убавина Епилатор на Лицето Неодамнешно
Губење на топката отстранување Губење на топката тример Електрични USB полнење depilatory исплакнете и чистење Неодамнешно
GOUCER Коса Лепење Уред, Облека Прашина Отстранување на Влакна Уред, апарати за Замена Ролери Четка домашно Неодамнешно
Jiaanu Електрична Батерија Жилет Фолија Хлапак за Жените Отстранување на Влакна,Ножици,Cordless и Водоотпорен Неодамнешно
Губење на Смена, Хлапак Електрични Смена Тример Лесен За Употреба Веѓа Коса Смена Жените Опаѓањето на Смена Неодамнешно
Батерија Веѓа Тример за Жените, Лицето Коса Отстранување Носот Хлапак Жените Косата Епилатор со LED Светло Неодамнешно
Pukido AC/DC Конектор за Адаптер Кабелот За Браун Свила Epil 7 7180 7181 7185 7280 7281 7285 7380 7381 7385 Неодамнешно
Pukido AC/DC Конектор за Адаптер Кабелот За Браун Свила Epil 7 7180 7181 7185 7280 7281 7285 7380 7381 7385

Приклучок Тип : НАС.Конекција : Plug In.Излез тип на : DC.Употреба : Префрлување.Број на модел : ЕУ.AC / DC Конектор

DEN 2284.80
Лицето Коса Смена за Жените Mefor Усна Коса Смена USB Полнење Светлина и Преносни Беспрекорна Коса Смена Подарок Неодамнешно
Ласерски електрични отстранување на влакна инструмент дома епилатор мажите и жените тело приватни делови усна Неодамнешно
XIXIDIAN Лицето Коса Смена за Жените, Електрични Лицето Коса Смена Безболно,Преносни Хлапак,на Образите, Брадата,грб,Косата Неодамнешно
AIWKR Лицето депилација за Жени 5 во 1 Тример USB Полнење Безболно Водоотпорен Коса Смена Веѓа Жилет Епилатор Неодамнешно
Отстранување на влакна Машина, Тело, Коса Отстранување Машина Коса Смена Рачни Depilator Професионални Безболно Неодамнешно