Челик Eyebolt, Не За Кревање, Поцинкуван Заврши, 12 Должина, Конци, Увезени

Челик Eyebolt, Не За Кревање, Поцинкуван Заврши, 12 Должина, Конци, Увезени

DEN 430.08

Неодамнешно

Това е достапна

Топла натопена поцинкуван.Опремени со стандард хексадецимален завртки. 10000 фунти работно оптоварување граница. 4-инчи тема должина.Месо тело мерки 1-инчи дијаметар од 12-инчи должина.Indusco топла натопена поцинкуван капка фалсификувани редовни eyebolts опремени со стандард хексадецимален завртки.Номинална капацитет е драстично се намалува кога вчитување на било кој агол.Вчитување никогаш не смееме да се направи во еден агол поголем од 45 степен од гром centerline.Во секој агол од 45 степени., номинална капацитет е намален за 1/4 од табела вредност.Носивост секогаш треба да се применуваат за укинување очи во авионот на око, не во одреден агол, на овој авион.Врвно оптоварување е пет пати работното оптоварување граница. 10000 фунти работно оптоварување граница. 4-инчи тема должина.Месо тело мерки 1-инчи дијаметар од 12-инчи должина.

Додатоци на производот

Mintcraft LR289 Цинк Око Гром W/Ореви 1/2x8 Неодамнешно
Mintcraft LR289 Цинк Око Гром W/Ореви 1/2x8

Челичната конструкција.Светла цинк заврши.Се снабдува со ореви состави.Отпорен на ' рѓа.Опис на произво�

DEN 311.76
SIFDNRGNFN Око Гром 1pcs GB798 [M5 M6 М8 M10 М12 М14 М16.] 304 од не ' Рѓосувачки Челик Око Гром Студ Артикулирани Неодамнешно
SIFDNRGNFN Око Гром 1pcs GB798 [M5 M6 М8 M10 М12 М14 М16.] 304 од не ' Рѓосувачки Челик Око Гром Студ Артикулирани

Лесен за Инсталација : висок квалитет На метал поени може да гризе дрво, иверица или base без одземање.Нерѓ

DEN 431.04
Shanrya J Завртки, Око Завртки Кука 3.0 во Мултифункционален за Внатрешна Тешки Виси Неодамнешно
Shanrya J Завртки, Око Завртки Кука 3.0 во Мултифункционален за Внатрешна Тешки Виси

Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, тоа е силен и издржлив и може да поддржи долготрај�

DEN 2244.00
Нерѓосувачки Челик Тип 316 - Машина Око Топ - 1/2 x 7/8 Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Тип 316 - Машина Око Топ - 1/2 x 7/8

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 839.76
uxcell М12 x 80mm Машини Рамо Замав Кревање Око Гром 304 од не ' Рѓосувачки Челик Метрички Навој Неодамнешно
uxcell М12 x 80mm Машини Рамо Замав Кревање Око Гром 304 од не ' Рѓосувачки Челик Метрички Навој

Димензија : M12x 80mm; Око Центар До Дното Должина : 80mm / 3.15"; Око Внатре Кол : 10.5 mm / 0.41".ОКО ГРОМ.Исто така позн

DEN 215.76
uxcell M8x60mm Око Куки Завртки Завртки за Полнење, 10pcs Јаглероден Челик Закачалка Отворот Куки Завртка со Неодамнешно
uxcell M8x60mm Око Куки Завртки Завртки за Полнење, 10pcs Јаглероден Челик Закачалка Отворот Куки Завртка со

Вкупна Должина : 92mm / 3.62"; Око Внатрешни Кол : 14mm / 0.55"; Род Дијаметар : 7mm / 0.28"; Завртка Големина : M8x60mm; Завр�

DEN 551.76
10Pcs M6 Кревање Око Прстен Завртки Завртка 304 од не ' Рѓосувачки Челик Fastener Додаток Делови Сребро Бела Неодамнешно
10Pcs M6 Кревање Око Прстен Завртки Завртка 304 од не ' Рѓосувачки Челик Fastener Додаток Делови Сребро Бела

Избраните Материјали : Ова око болт е избран од висококвалитет на 304 нерѓосувачки челик, која има висока

DEN 359.76
Хемптон 3/8 во. x 4 во. L Поцинкувана Челична Заостануваат Тема Eyebolt Неодамнешно
Хемптон 3/8 во. x 4 во. L Поцинкувана Челична Заостануваат Тема Eyebolt

Заостануваат Завртка Око Bolt Specifications.Димензија : 2 H x 2.5 W x 5.25 Л Тежина : 1.3 кг.Задоволство Странство.Произве

DEN 864.00
Aexit 8мм х Синџир & Јаже Фитинзи 25мм 304 од не ' Рѓосувачки Челик Машини Рамо Замав Око Челичното Јаже Клипови Неодамнешно
Кен Фалсификување K2023 Рамо Шема Eyebolts, 3/8-16 x 1-1/4 Неодамнешно
Кен Фалсификување K2023 Рамо Шема Eyebolts, 3/8-16 x 1-1/4

Се стопи и произведени во сад.Фалсификувани за ултра сила.Топлина третираат и тестирани во согласност с

DEN 274.56
Ochoos 10pcs M820/30/40/50/60mm Цинк Позлатен Око Гром Кука Завртка Навој Хардвер (Димензии: М8 x 20mm, Навој Неодамнешно
Ochoos 10pcs M820/30/40/50/60mm Цинк Позлатен Око Гром Кука Завртка Навој Хардвер (Димензии: М8 x 20mm, Навој

Димензии : М8 x 20mm, Навој Дијаметар : пат М5 1.Тема заврши.темата е длабоки и чисти, на сила е дури, и тоа не е �

DEN 1305.60
Kellss Око Гром 5pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Проширување Завртка Гром Eyebolt Проширување Завртка за Дома Неодамнешно
Kellss Око Гром 5pcs 304 од не ' Рѓосувачки Челик Проширување Завртка Гром Eyebolt Проширување Завртка за Дома

Производот е едноставен за инсталација, не бара сложени операции, има силна носивоста и не е лесно да па�

DEN 890.40
D DOLITY M6-М12 Машки Конец Машини Рамо Кревање Прстен Око Гром Eyebolt, Тешки - M10 x 100mm Неодамнешно
D DOLITY M6-М12 Машки Конец Машини Рамо Кревање Прстен Око Гром Eyebolt, Тешки - M10 x 100mm

M6x40 Тема должина : Околу 40mm / 1.57 инч.Внатре Дијаметар : Прибл.12mm / 0.47 инч.Долго Кревање Око Гром со Орев и Ми

DEN 263.76
Eyebolt, 1-1/2-6, 2-1/2In, со Рамо Неодамнешно
Eyebolt, 1-1/2-6, 2-1/2In, со Рамо

Објект Eyebolt.Систем на Мерење Инчен.Eyebolt Тип Со Рамо.Материјал Не ' Рѓосувачки Челик.Заврши Обична.Eyebolt,

DEN 6042.96
X-DREE M6 304 од не ' Рѓосувачки Челик Прстен Форма Машини Рамо Кревање Око Гром 2 ПАРЧИЊА(M6 304 Anillo де Неодамнешно
X-DREE M6 304 од не ' Рѓосувачки Челик Прстен Форма Машини Рамо Кревање Око Гром 2 ПАРЧИЊА(M6 304 Anillo де

Главен Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Пакет Содржина : 2 ПАРЧИЊА x Око Гром.Име на производ : Око Гр

DEN 1413.60
Крозби Око Орев, Овална, Челик, 1 1/4-7 Тема Големина, (Пакување од 2) Неодамнешно
Крозби Око Орев, Овална, Челик, 1 1/4-7 Тема Големина, (Пакување од 2)

Вкупна Висина : 5 3 / 4 во.Око Форма : Овална.Тема Големина : 1 1 / 4"7 Тип : Пад Фалсификувани.Предмет : Око Орев.О

DEN 909.60
МЗ ГЛОБАЛНАТА 3/8 Инчи x 6 Инчи Нерѓосувачки Челик Морски Рамо Око Гром Капацитет Од 1.000 Фунти Неодамнешно
МЗ ГЛОБАЛНАТА 3/8 Инчи x 6 Инчи Нерѓосувачки Челик Морски Рамо Око Гром Капацитет Од 1.000 Фунти

Нерѓосувачки Челик Морски Рамо Око Гром.Тежина : 5 Унца *Груба Проценка*; Вкупна Должина (Од Горе Надолу) :

DEN 859.20