Z-Лајт 7 Светлина Лустерот 6010-42MB

Z-Лајт 7 Светлина Лустерот 6010-42MB

DEN 18720.00

Неодамнешно

Това е достапна

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени.Z-Лајт 7 Светлина Лустерот 6010-42 MB.CUL/c ETLu.Митрополит.Од Dealey колекција доаѓа оваа современа седум-светло лустерот, кој во кутијата-како правоаголна дизајн и чуваат од страна на две шипки поддржува.Неговиот елегантен челик сенка е удирале со елипса-стил мотив, секој сет со glimmering кристално јасно pendant кој додава остар контраст во однос на темни мат црн финиш.Со издолжена форма, оваа лустерот се шири пријатна, дури и сјај низ широк трпезариска маса или долж ходникот, додавајќи допир на гламур, како и.

Додатоци на производот

Happyyami 2 парчиња ноќта на Вештерките Украси Светла Портокалова Светла ноќ на Вештерките Тиква Абажур за Неодамнешно
Happyyami 2 парчиња ноќта на Вештерките Украси Светла Портокалова Светла ноќ на Вештерките Тиква Абажур за

Ноќта На Вештерките Украси Светла.Вклопуваат со елементи на ноќта на Вештерките, што сте посреќни и под�

DEN 575.76
DOITOOL 1Pc Смола Gnome Figurine Соларна LED Светилка Смола Gnome Статуа Декоративни Пејзаж Светилка Божиќ Неодамнешно
DOITOOL 1Pc Смола Gnome Figurine Соларна LED Светилка Смола Gnome Статуа Декоративни Пејзаж Светилка Божиќ

Направени од смола материјал, совршен за декорирање на вашиот дом.Ви донесе нови чувства и добро распол�

DEN 1142.40
Ноќта на вештерките Декорација YF-ЗАБАВУВА Скелет Череп Светилка Цвет Роза Блескав 3D Череп Форма Десктоп Фестивал Неодамнешно
Ноќта на вештерките Декорација YF-ЗАБАВУВА Скелет Череп Светилка Цвет Роза Блескав 3D Череп Форма Десктоп Фестивал Неодамнешно