4 Пакет Индустриски Тешки Рашири Филм, 20 Инчи x 1100 Метри x 80 Мерач (20 Micron) Wrap Film со Пластични Возен Рачки, Само-Монотеизам се Намали Филм за Мебел и Палети Завиткување, Ј

4 Пакет Индустриски Тешки Рашири Филм, 20 Инчи x 1100 Метри x 80 Мерач (20 Micron) Wrap Film со Пластични Возен

DEN 1192.80

Неодамнешно

Това е достапна

【Врвен Квалитет Материјал】 : Направен од тешки-должност пластика со 80 мерач дебелина, овој индустриски рашири филм е доволно силна за да се обезбеди објекти цврсто дури и под солиден транзит услови. 【Одлична Водат Способност】 : Ова 1100 метри заврши филмот може да се водат лесно да се спакуваат сите видови на Нередовно во облик на објекти, не е лесно да се солза и во слајд да се заштити безбедноста и стабилноста на објектите. 【Самолепливи】 : Секој слој на делот wrap film автоматски се држи до следното за додавање на сила и лесно да се отстрани без да остават остатоци.Сјајни површината обезбедува прашина и нечистотија не може да се држат да се чува чист. 【Лесен за Употреба】 : По тек е опремена со 2 пластични рачки на двете страни, кои можат да се вртат по себе кога ќе користење на пластичен филм за завиткување.Не само слободна на вашиот зглоб, но исто така да ги подобри пакување ефикасност. 【Повеќе Намена】 : Ова се намали филм можат да се користат и потрошувачите и индустриски цели.Совршен за движење, пакување, складирање, занимаваат, обезбедување лабави предмети и така натаму. (Не се погодни за храна).Опис : Нашите 20 Инчи Индустриски Рашири Филм е премија за пакување снабдување и за потрошувачите и за индустриски цели.Одликувајќи се чувствувате stretchability, ова 1100 метри рашири филм може да се протегала лесно и пакување на сите видови на Нередовно во облик на предмети, како што се krabičkách, кутии, палети, кревети, каучи, табели, и други мебел.Направен од тешки-должност пластика со 80 мерач дебелина, ова трајни рашири филм има висок солза-отпорни, кој го штити стоки безбедноста во било кој случај на лоши временски услови и транспорт услови.Спецификации : Боја : Јасно Материјал : PE + Картон Производ Димензии : 19.69"L x 5.12"W x 5.12"H Секој Слој Дебелина : 20 Micron (80 Колосек) Снимка : 1100 Метри ЈП Тежина : 6.61 lb Картон Тежина : 0.66 lb Нето Тежина : 29.32 lb Пакетот вклучува : 4 x Рашири Филм 8 x Пластични Рачки.

Додатоци на производот

Polaroid Оригинали Стандардна Боја Инстант Филм за i-Тип на Камери (80 Изложености) (4XX10) Неодамнешно
Polaroid Оригинали Стандардна Боја Инстант Филм за i-Тип на Камери (80 Изложености) (4XX10)

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 10 пакети на Polaroid Оригинали Стандардна Боја Инстант Филм за iТип на Камери, за да ви дад

DEN 4799.76
Бела UHMW Пластични Бар w/ЗАКОН Акрилик Лепило - 1/4 Дебела x 1/2 Широк x 12 Долго Неодамнешно
Бела UHMW Пластични Бар w/ЗАКОН Акрилик Лепило - 1/4 Дебела x 1/2 Широк x 12 Долго

Облик : Бар; Материјал : UHMW Полиетилен; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Акрилик Лепило.Дебелина : 1 / 4";

DEN 1094.40
Arista ЕДУ Ултра 400 ISO Црно-Бел Филм, 120 Неодамнешно
Arista ЕДУ Ултра 400 ISO Црно-Бел Филм, 120

Традиционалниот црн и бел филм.Дизајниран за 400 ISO.Процесот на стандардната црна и бела хемикалии.Достап

DEN 239.76
40pcs Порака Мемо Дизајн Налепница Граници за Fujifilm Instax Мини 8 9 7s 25 50-тите Филмови Неодамнешно
40pcs Порака Мемо Дизајн Налепница Граници за Fujifilm Instax Мини 8 9 7s 25 50-тите Филмови

Компатибилен со : Fujifilm Instax мини 8 9 7s 25 51s.различни модели на шарени налепници.Направи вашата камера филм ш

DEN 239.76
FEBT 3 инчен Фото Декорација, Корисна Филм Налепница со Живописни Бои Шема за Polaroid, за Домашна употреба(Разубавувањето) Неодамнешно
Fishawk Инстант Фото Налепница, Живописни Бои Шема Фото Декорација, Лесен за Употреба за Дома(Цртан филм Дел Неодамнешно
Foma Fomapan 200 ISO Црно-Бела Негативни Филм, 35mm, 36 изложеност Неодамнешно
Foma Fomapan 200 ISO Црно-Бела Негативни Филм, 35mm, 36 изложеност

Традиционалниот црн и бел филм 200 ISO.Процесот на стандардната црна и бела хемикалии.Достапни во 35mm, 120 се

DEN 155.76
Кодак Portra 400 Боја за Печатење 35mm Филм - 36 Изложености Неодамнешно
Кодак Portra 400 Боја за Печатење 35mm Филм - 36 Изложености

Кодак Portra 400 Боја за Печатење 35mm Филм [13536] 36 Изложености.На Portra семејството на Кодак професионални бојан

DEN 773.52
Ritz Камера Пакет од 5 Ilford XP-2 Супер 400 135-36 Црно-Бел Филм Неодамнешно
Ritz Камера Пакет од 5 Ilford XP-2 Супер 400 135-36 Црно-Бел Филм

Оваа Ritz Камера Полнење Карактеристики На Ilford XP2 Супер 400 13536 ЦрноБел Филм.Висока брзина на ISO 400 B&W Филм со

DEN 1009.92
35mm Филм Канистри со Капи (35 Pack) Пластика Бела Празен Филм Канистер Случај Рефус со Капаци Складирање Ролна Неодамнешно
Бела UHMW Полиетилен Пластична Бар - 2-1/2 Дебела x 6 Широк x 12 Долго Неодамнешно
Бела UHMW Полиетилен Пластична Бар - 2-1/2 Дебела x 6 Широк x 12 Долго

Облик : Бар; Материјал : UHMW Полиетилен; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 21 / 2"; Толеран

DEN 2634.00
Chiwe 20PCS Фото Декорација, со Лепило Налепница Лесно да Користите размена на Инстант Фото Налепница, за Дома(Цртан Неодамнешно
Црна UHMW Полиетилен Пластична Бар - 1/2 Дебела x 6 Широк x 12 Долго Неодамнешно
Црна UHMW Полиетилен Пластична Бар - 1/2 Дебела x 6 Широк x 12 Долго

Облик : Бар; Материјал : UHMW Полиетилен; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 1 / 2"; Толеранц

DEN 849.60
Fujifilm Fujicolor Про 400H Колор Негативен Филм ISO 400, 120mm, 5 Тркалаат Pro Пакет (Укинати од страна на Неодамнешно
Fujifilm Fujicolor Про 400H Колор Негативен Филм ISO 400, 120mm, 5 Тркалаат Pro Пакет (Укинати од страна на

Голема брзина на ISO 400 Верна репродукција на боите на сцената под широк спектар на осветлување.Врвен тон

DEN 1558.80
Црна UHMW Полиетилен Пластична Бар - 2-1/2 Дебела x 6 Широк x 12 Долго Неодамнешно
Црна UHMW Полиетилен Пластична Бар - 2-1/2 Дебела x 6 Широк x 12 Долго

Облик : Бар; Материјал : UHMW Полиетилен; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 21 / 2"; Толеран

DEN 2634.00
Притисок Индикација Филм LLLW за Precising Притисок Мерење (3LW) 270mmx5m 0.2 MPa~0.6 MPa Двоен Лист Тип Бела Неодамнешно
Притисок Индикација Филм LLLW за Precising Притисок Мерење (3LW) 270mmx5m 0.2 MPa~0.6 MPa Двоен Лист Тип Бела

Номинална Капацитет : 0.20.6 Mpa Големина на : 270mmx5m Притисок на Мерење на Филмот е широко се користат во обла

DEN 9576.00
Бела UHMW Полиетилен Пластична Бар - 1/2 Дебела x 2-1/2 Широк x 12 Долго Неодамнешно
Бела UHMW Полиетилен Пластична Бар - 1/2 Дебела x 2-1/2 Широк x 12 Долго

Облик : Бар; Материјал : UHMW Полиетилен; Одделение : Стандард; Поддршка Тип : Обична.Дебелина : 1 / 2"; Толеранц

DEN 1485.60