AMBF WC0.5S56X4-25 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиуми 0.5 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 20 Инчи Должина, 316 СВ Јадро, 222/Затворен Крајот Капи Нема О-Прстен/Заптив

AMBF WC0.5S56X4-25 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиуми 0.5 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар

DEN 7261.44

Неодамнешно

Това е достапна

Водечките-Edge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.AMBF Стандард String Рана Филтер Кертриџ со Природен Памук Медиуми.Филтер Димензија : 2.5 Inc OD 9.875 Инчен Должина, Micron Оценка : 0.5 Micron.Endcap & Заптивка : Отворете го заврши/Не Капи Нема О-прстен/Заптивка.Произведено во САД.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирани машини за доследно извршување на тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Мастило и бојата елементи имаат 3-фаза мулти-шема ликвидација процесот нуди вистинска длабочина на вчитување и ја спречува core заслепувачки.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.Сите крајот капа конфигурации на располагање за да одговара на вашите постоечки домување.Стандардна големина се за 2,5, а 4,5 инчи.Стандардни должини од 9.75 до 40 инчи.AMBF е string рана елементи се произведени во куќата на обичај, висока-брзина, компјутерски контролирана машини за совршен тема проред.Прилагодени модели и проред нуди да се прилагоди на вашиот специјализирани апликации.Со 6 медиумите селекции и 15 micron рејтингот, ние сме сигурни дека за да се произведе елемент што го бараат.

Додатоци на производот

AMBF WP30M2TX3-50 Стандард String Рана Полиестер Медиумите 30 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Неодамнешно
AMBF WP30M2TX3-50 Стандард String Рана Полиестер Медиумите 30 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 19646.64
AMBF WP25S4EX5D-15 Стандард String Рана Полиестер Медиумите 25 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен Неодамнешно
AMBF WP25S4EX5D-15 Стандард String Рана Полиестер Медиумите 25 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 5504.88
AMBF WS5S5EX4S-25 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 5 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од Неодамнешно
AMBF WS5S5EX4S-25 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 5 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 8365.92
Ingersoll-Ранд 35380781 Компатибилен Филтер за Воздух Елемент од страна Милениум-Филтри Неодамнешно
Ingersoll-Ранд 35380781 Компатибилен Филтер за Воздух Елемент од страна Милениум-Филтри

Директни осветленост за IngersollРанд 35380781 Дел од целосна линија на Ingersoll Ранд висок квалитет, еквивалентни

DEN 2129.76
AMBF Серија Quad-Делукс Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 75µ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 29.25 Неодамнешно
AMBF Серија Quad-Делукс Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 75µ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 29.25

Quad Зона технологија овозможи формирање на 4 одделни филтрација зони во длабочината на филтерот кертриџ.

DEN 6445.92
AMBF WE15M54X4-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиумите 15 Micron, 4.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 20 Неодамнешно
AMBF WE15M54X4-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиумите 15 Micron, 4.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 20

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 14326.56
AMBF Серија Quad-Делукс Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 75µ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 9.75 Неодамнешно
AMBF Серија Quad-Делукс Топи Разнесени Кертриџ Филтер, Полипропилен Медиуми, 75µ, 2.5 Кертриџ Дијаметар, 9.75

Quad Зона технологија овозможи формирање на 4 одделни филтрација зони во длабочината на филтерот кертриџ.

DEN 1980.00
AMBF WP200S2EX1N-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 200 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Неодамнешно
AMBF WP200S2EX1N-50 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 200 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 5329.44
AMBF WN0.5S1EX6B-50 Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 0.5 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875 Неодамнешно
AMBF WN0.5S1EX6B-50 Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 0.5 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.875

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 11371.68
AMBF WP100S54X8B-25 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 100 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 20 Неодамнешно
AMBF WP100S54X8B-25 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 100 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 20

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 7528.80
AMBF WC150S4TX8D-25 Спб. String Рана Избелени Памук ФДУ Медиуми 150 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 19.5 Инчен Неодамнешно
AMBF WC150S4TX8D-25 Спб. String Рана Избелени Памук ФДУ Медиуми 150 Micron, 2.5 Инчен Филтер Кол. 19.5 Инчен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 6620.64
AMBF WP125S44X4D-25 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен Неодамнешно
AMBF WP125S44X4D-25 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 125 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 19.5 Инчен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 8619.84
Убиец Филтер Замена за МАН & HUMMEL C1131 (Пакување од 2) Неодамнешно
Убиец Филтер Замена за МАН & HUMMEL C1131 (Пакување од 2)

Со гордост се Произведени во САД.Го заменува p / n C1131 Највисок Квалитет на Материјали и Медиуми на Распол�

DEN 1016.16
AMBF WN200S74X5B-15 Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 200 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од Неодамнешно
AMBF WN200S74X5B-15 Стандард String Рана Природен Памук Медиуми 200 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 5842.08
39911631 Замена на Масло Coolant Филтер Елемент за Ingersoll Ранд Воздушниот Компресор 39856836 36860336 36897346 Неодамнешно
39911631 Замена на Масло Coolant Филтер Елемент за Ingersoll Ранд Воздушниот Компресор 39856836 36860336 36897346

Директно Замени & Производ Компатибилност 100% .Повеќе Од 2000 Часа & Филтрација Ефикасноста на 99%.Висока Јач

DEN 599.76
AMBF WE150S36X5N-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 150 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Неодамнешно
AMBF WE150S36X5N-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 150 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 8749.20
AMBF WP75S7EX5D-25 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 75 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 30 Инчен Неодамнешно
AMBF WP75S7EX5D-25 Стандард String Рана Полиестер Медиуми 75 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар од 30 Инчен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 11377.44
AMBF WE5S26X1B-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 5 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен Неодамнешно
AMBF WE5S26X1B-50 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 5 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 9.75 Инчен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 7380.00
AMBF WC100M56X9-25 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиуми 100 Micron, 4.5 Инчен Филтер со Дијаметар Неодамнешно
AMBF WC100M56X9-25 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиуми 100 Micron, 4.5 Инчен Филтер со Дијаметар

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 14326.56
AMBF WS100S34X9S-50 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 100 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Неодамнешно
AMBF WS100S34X9S-50 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиуми 100 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 7140.48
3M RT40F16G20NN Микро-Klean RT Серија Филтер Кертриџ (Пакување од 25) Неодамнешно
3M RT40F16G20NN Микро-Klean RT Серија Филтер Кертриџ (Пакување од 25)

Цврсти длабочина на филтерот за изградба намалува истовар на високо различен притисок.Enhanced contaminant одрж�

DEN 2400.00
AMBF WS30S74X8S-15 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиумите 30 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар Неодамнешно
AMBF WS30S74X8S-15 Стандард String Рана Полипропилен ФДУ Медиумите 30 Micron, 2.5 Инчен Филтер со Дијаметар

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 5416.32
AMBF WE5M6EX9-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 5 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 29.25 Инчен Неодамнешно
AMBF WE5M6EX9-25 Стандард String Рана Полипропилен Медиуми 5 Micron, 4.5 Инчен Филтер Дијаметар 29.25 Инчен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 18836.40
AMBF WC15S4EX3N-25 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиумите 15 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар Неодамнешно
AMBF WC15S4EX3N-25 Стандард String Рана Избелени Памук ФДУ Медиумите 15 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 7169.76
AMBF WE25S3EX2S-30 Стандард String Рана Полипропилен Медиумите 25 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен Неодамнешно
AMBF WE25S3EX2S-30 Стандард String Рана Полипропилен Медиумите 25 Micron, 2.5 Инчен Филтер Дијаметар 10 Инчен

ВодечкитеEdge Длабочина Технологија произведени во куќата на обичај, високабрзина, компјутерски контрол

DEN 6922.32