СВЕТИЛКА, од Страна на Фиока Слајд, Не се Исклучите, Конвенционален, Продолжување Тип: 3/4 Проширување, Пар

СВЕТИЛКА, од Страна на Фиока Слајд, Не се Исклучите, Конвенционален, Продолжување Тип: 3/4 Проширување, Пар

DEN 1742.40

Неодамнешно

Това е достапна

Предмет : Фиока Слајд.Затворање Тип : Конвенционалните.Монтажа Тип : Страна.Планирам Механизам : Триење.Крај : Цинк Позлатен.Спецификации : Предмет : Фиока Slide Closure Тип : Conventional Mounting Тип : Side Glide Механизам : Friction Finish : Цинк Plated Extension Тип : 3/4 Extension Disconnect Метод : Не Disconnect Closed Должина : 26"Патување Должина : 18-15/64"Од Страна На Планината Оптоварување Капа.по Пар : 189 lb.Капацитет : 189 lb.Материјал : не 'Рѓосувачки Steel Color : Natural Hardware : Не Included Width : 1/2"Завртка Големина : М4 или #8 Screw Тип : Задолжителен, Тепсија Решетка или Главата.

Додатоци на производот

WHLMYH Фиока Песна,Кујна Хардвер Две-Одделение за Поддршка на Дното Фиока Слајд Скриени Песна Задебелена Молчи Неодамнешно
YENUO Целосна Екстензија Фиока Слајдови Страна Планината 10 12 14 16 18 20 22 24 инчен Топката Имајќи Метални Неодамнешно
YENUO Целосна Екстензија Фиока Слајдови Страна Планината 10 12 14 16 18 20 22 24 инчен Топката Имајќи Метални

【Фиока Слајдови】 YENUO слајд железнички отворање и затворање на тест 100,000 пати.кој е издржлив и нормален

DEN 4686.72
Фиока Слајд Фиока Слајд Комплет Ладно Валани Челични Згусне Кабинет Песна Железнички Мебел Hardwares Неодамнешно
Фиока Слајд Фиока Слајд Комплет Ладно Валани Челични Згусне Кабинет Песна Железнички Мебел Hardwares

Единствена здрав макара се користи за да се обезбеди непречено и фирма слајдови за долгорочна употреба.

DEN 1719.84
QLWUOL Фиока Слајд, 3 Пати Целосна Екстензија Топката Имајќи Тркачи, 45kg Оптоварување, од Страна на Планината Неодамнешно
Uxcell Правоаголник Гардероба Лизгачки Плоча Вратата Ролери, Црна, 3-Пакет Неодамнешно
Uxcell Правоаголник Гардероба Лизгачки Плоча Вратата Ролери, Црна, 3-Пакет

Име На Производ : Лизгачки Вратата Ролери;Материјал : Пластични, Метални.Боја : Црна, Бела;Плоча Големина

DEN 117.60
GlideRite Хардвер 1875-СМРТНОСТ-10 18 инчен 100 lb 10 Парчиња 18 од Страна на Планината Мека Блиску Целосна Неодамнешно
GlideRite Хардвер 1875-СМРТНОСТ-10 18 инчен 100 lb 10 Парчиња 18 од Страна на Планината Мека Блиску Целосна

Количина : 10 пара.Димензии : 173 / 4 инчи (450 mm) должина x 13 / 4инчен ширина.Должина целосно отворете : 357 / 16 инчи.

DEN 2351.76
Слајд Плоча, Висока Јачина Т Слот Слајд Плоча за да се Изгради Сите Видови на Jigs(200mm] T Слајд Без Дупки) Неодамнешно
Слајд Плоча, Висока Јачина Т Слот Слајд Плоча за да се Изгради Сите Видови на Jigs(200mm] T Слајд Без Дупки)

Направени од премиум алуминиум материјал, со голема сила, издржливи во употреба.Цврсти, трајни екструди

DEN 1180.80
5 Парови на 12 Инчен Хардвер Топката Поаѓајќи од Страна на Планината Фиока Слајдови, Целосна Екстензија, Достапни Неодамнешно
Слајд-Ко 22793 Фиока Песна Водичи и глајд модели, Бела Неодамнешно
Слајд-Ко 22793 Фиока Песна Водичи и глајд модели, Бела

Земја На Потекло : Кина.Пакет должина : 1.125".Пакет Ширина : 3.875".Пакет Висина : 4.875".Виолетова пластична изгр

DEN 149.04
Фиока Слајдови 6 Инчен Топката Имајќи Целосна Екстензија 3 Дел Слајд Песна Монтажа Фиока Тркачи Лизгачот за Неодамнешно Најдобра цена
Кујна Фиока Тркачи 2 Парчиња - Тешки Метали Слајд, Полн Ext Фиока Слајд со Топката Лого, Лесно да се Инсталира, Неодамнешно
Emuca Сива Фиока за Полнење - Вклучува 2 Страна Ребра - Целосна Мека Блиску Повлече Шини - Хардвер за Кујна Неодамнешно
Emuca Сива Фиока за Полнење - Вклучува 2 Страна Ребра - Целосна Мека Блиску Повлече Шини - Хардвер за Кујна

Производителот гаранција може да не се применува.Хардвер за полнење се потребни за монтажа надворешен

DEN 1146.00
AOLISHENG Тешки Фиока Слајдови 14 Инчен со Заклучување на Целосна Екстензија Топката Имајќи Кабинет Telescoping Неодамнешно
AOLISHENG Тешки Фиока Слајдови 14 Инчен со Заклучување на Целосна Екстензија Топката Имајќи Кабинет Telescoping

《30 Година Услуга Живот》AOLISHENG тешки фиока слајдови има положено тест на професионални тестирање инстит

DEN 933.60
1 Пар на Хардвер Топката Поаѓајќи од Страна на Планината Планината Фиока Тркачи Целосна Екстензија Мека Блиску Неодамнешно
Accuride 301 - 2590 Телевизија / Провизии Слајд 22 Неодамнешно
Accuride 301 - 2590 Телевизија / Провизии Слајд 22

Затворање Тип : Прирачник.Продолжување : Overtravel.Вклучува : (1) пар на фиока слајдови.Клучни Карактеристики

DEN 2880.00
Премиер-Линија Производи Р 7133 Фиока Песна Назад Плоча,(Пакување од 2) , Виолетова Неодамнешно
Премиер-Линија Производи Р 7133 Фиока Песна Назад Плоча,(Пакување од 2) , Виолетова

Обезбедува фиока песна за да се врати на кабинетот.Се користи за валани работ и други центар планината п

DEN 154.08
10-20in Мека Блиску Топката Имајќи Фиока Слајдови Планината Целосна Екстензија Фиока Тркачи оков за Мебел,StainlessSteel,20in Неодамнешно
Скалило Кабинет Шини, Фиока Дното Поддршка, Фиока Екстензии, Тешки Шини, Фиока Се Повлече-Out Уреди, Молчи Неодамнешно
CYANQ Тешки Фиока Слајд со Заклучување 12-30 Инчен Целосно Продолжен Фиока Слајд оков за Мебел Тешки Железнички Неодамнешно
TRGCJGH Тешки Фиока Слајдови,Целосна Екстензија Фиока Слајдови со Заклучување На 60-Инчен Топката Имајќи Тркачи Неодамнешно
Слајд-Ко 22844 Фиока Песна Backplate Неодамнешно
Слајд-Ко 22844 Фиока Песна Backplate

Пластични backplate може да биде превртен за самоприлагодување на апликацијата.За употреба на "Хетделот" ст

DEN 80.64
Unknown1 Метал со Интегриран Dimmable Led Сребро Модерна Современа Неодамнешно
Unknown1 Метал со Интегриран Dimmable Led Сребро Модерна Современа

Метал Со Интегриран Dimmable Led Сребро Модерна Современа.Едно парче на torchiere.Карактеристики dimmable LED светло.И

DEN 14543.76
YYBD Тешки Фиока Слајдови Хардвер Топката Поаѓајќи од Страна на Планината Фиока Слајдови 10~48in 3-Дел Целосна Неодамнешно
Knape & Vogt KV Стожерот Вратата Слајд Хардвер Inset Апликација Само Затворање 14 1/8 Slide (Комплет) Црна Неодамнешно
Knape & Vogt KV Стожерот Вратата Слајд Хардвер Inset Апликација Само Затворање 14 1/8 Slide (Комплет) Црна

Еден комплет потребни за секоја врата.За Врати 5 / 8" да 3 / 4" дебела.Нашите Најпопуларните Стожерот Вратат

DEN 2133.60
nwejron Фиока Песна Железнички, Фиока Слајд Добра Стабилност Ладно Валани Челик со Висока Цврстина Хардвер Неодамнешно
Амазон Основите Фиока Слајдови - 24-Инчен, Бел Прав Грб, 10-Пакет Неодамнешно
Амазон Основите Фиока Слајдови - 24-Инчен, Бел Прав Грб, 10-Пакет

Белиот Прав Грб Заврши 55Lbs max губење на капацитетот.Должина : 24инчен (610mm).Сет вклучува 10 пар на слајдови; д

DEN 1720.08
SHUHANG Притисни за да го Отворите Фиока Слајдови 24 инчен Full Продолжување Тешки Притисни-за-Отворите Фиока Неодамнешно
Тешки Фиока Слајдови Целосна Екстензија Фиока Слајдови со Заклучување 10-60 инчен Топката Имајќи Тркачи Шини Неодамнешно
Продолжување Страни Медиум 11 Бела (Set) Кабинет Хардвер Фиока Слајдови Мека Затворање Фиока Слајдови Кабинет Неодамнешно
20 Парчиња Капи-во Фиока глајд модели и 10 Парчиња Пластични Фиока Водичи, Фиока Песна Водич и глајд модели, Неодамнешно