Возрасни и Деца,2 во 1 Фитнес Губење на Тежината Масажа Пилатес Карики,24 Јазли Монтажни 360°Авто-се Врти Не Намалувањето 5lb

Возрасни и Деца,2 во 1 Фитнес Губење на Тежината Масажа Пилатес Карики,24 Јазли Монтажни 360°Авто-се Врти Не

DEN 2376.00

Неодамнешно

Това е достапна

se и .Согорувањето на мастите побрзо 2-3 пати побрзо согоруваат маснотиите од нормално Пилатес обрачот.30 минути дневно за да ја зајакне својата половината.тој шок-апсорбирање на масажа контакти се во редовен контакт со мускулите,зајакнување на ефектот на вежбањето и .Согорувањето на мастите побрзо 2-3 пати побрзо согоруваат маснотиите од нормално Пилатес обрачот.30 минути дневно за да ја зајакне својата половината.es Обрачот може брзо да се консумираат на телесните масти и да ги елиминираат заморот.Погоден за сите нивоа на вештини од почетник да се професионални.Вие не само што може да се вежба, но, исто така, масажа половината за да се постигне релаксирана состојба.Прилагодување на должината на бендот да се прилагоди на вежба интензитет,пократки јажето,поголем интензитет.Стегаат стомакот,задникот,се зголемат силата и се задржи телесната форма и слично,се сите достапни со Пилатес обрачот.Прилагодување на должината на бендот да се прилагоди на вежба интензитет,пократки јажето,поголем интензитет.Стегаат стомакот,задникот,се зголемат силата и се задржи телесната форма и слично,се сите достапни со Пилатес обрачот.

Додатоци на производот

Пилатес Обрачот Фитнес Кругови Вежба за Возрасни и Деца,2 во 1 Фитнес Нашата Smart Вежба Обрачот не само што Неодамнешно
Пилатес Обрачот Фитнес Кругови Вежба за Возрасни и Деца,2 во 1 Фитнес Нашата Smart Вежба Обрачот не само што

Шокапсорбирање на масажа контакти се во редовен контакт со мускулите,зајакнување на ефектот на вежбање

DEN 2052.00
N/D Пилатес Прстен Јога Круг Прстен Магичен Круг за Тонирање Бутовите Abs и Нозете Шест Бои се Достапни за Неодамнешно
N/D Пилатес Прстен Јога Круг Прстен Магичен Круг за Тонирање Бутовите Abs и Нозете Шест Бои се Достапни за

【ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】Користење на ВисокоКвалитетни PP NBR Процес на Производство, со Не се Лизг

DEN 1560.00
Smart Hoola Обрачот, 2 во 1 Стомакот Фитнес Остварување на Опрема и Губење на Тежината Massager, Паметни Фитнес Неодамнешно
Smart Hoola Обрачот, 2 во 1 Стомакот Фитнес Остварување на Опрема и Губење на Тежината Massager, Паметни Фитнес

Користете предлози : 1 Хипертензија и срцева болест луѓе не треба да го користат.Во согласност вежба ќе с

DEN 503.76
kool Пилатес Прстен, Фитнес Круг - 15 Инчи со Полно Тело, Тонирање Магичен Круг Губење на Тежината на Телото Неодамнешно
danhui Smart Губење на Тежината Фитнес Кругови,Прилагодлива Должина 2 во 1 Стомакот Вежба Обрачот, 24 Монтажни Неодамнешно
danhui Smart Губење на Тежината Фитнес Кругови,Прилагодлива Должина 2 во 1 Стомакот Вежба Обрачот, 24 Монтажни

【Висококвалитетни материјали】 smart обрачот е направен од висококвалитетна ABS материјал.тежината е лесе

DEN 359.76
YUEXIN Пилатес Прстен Фитнес Круг со 40cm Дијаметар,Магичен Круг Јога Круг Отпор Јамка,Обука Уред за Ефективна Неодамнешно
Моќ Торба, Sandbags за Фитнес, Тежина Sandbags Исполнет Прилагодливи 15kg за Фитнес Тело Изградба на Спортски Неодамнешно
Моќ Торба, Sandbags за Фитнес, Тежина Sandbags Исполнет Прилагодливи 15kg за Фитнес Тело Изградба на Спортски

SANDBAG : мали sandbag е исполнет со песок рударство и челик топката, да се Постигне вашите фитнес цели побрзо с

DEN 1176.00
ZDXY Магнетна Терапија Hula Обрачот Smart Прстен Слабеење Спортски Обрачот Дома Стомачни Мускули Тренер 2 во Неодамнешно
ZDXY Магнетна Терапија Hula Обрачот Smart Прстен Слабеење Спортски Обрачот Дома Стомачни Мускули Тренер 2 во

[Научни дизајн] ново надгради 8 генерација на паметни hula обрачот може точно да се пресмета бројот на врти

DEN 2195.04
Пилатес Круг Јога Круг Фитнес Магичен Круг Гама Тркала Гимнастика Дами Фитнес Вежби Отпор Прстен Неодамнешно
Пилатес Круг Јога Круг Фитнес Магичен Круг Гама Тркала Гимнастика Дами Фитнес Вежби Отпор Прстен

Тестиран од страна на силен притисок Висока јачина стаклени влакна засилен пластика лист Висока јачина

DEN 1178.40
Долго Рака Кожен Tote Торба Големи Симпатична Кадифен Торба Жените Чанта за Есен и Зима Неодамнешно
Долго Рака Кожен Tote Торба Големи Симпатична Кадифен Торба Жените Чанта за Есен и Зима

【ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ】 Нашата симпатична tote торба е направен од супер мек меки кадифен материјал, без м

DEN 183.12
Smart Пондерирана Hula Обрачот – Hula Карики за Возрасни Губење на Тежината – со 24 Монтажни Делови и Пондерирана Неодамнешно
Arcwares Smart Hoola Обрачот за Возрасни, Губење на Тежината, Hula Круг со 24 Монтажни Јазли, Нови Не-Падот Неодамнешно
Arcwares Smart Hoola Обрачот за Возрасни, Губење на Тежината, Hula Круг со 24 Монтажни Јазли, Нови Не-Падот

⭕【Надгради Мода и Материјал 】Тоа е вежба карики и изработен од ABS пластика, која е побезбедно и потрајн

DEN 1358.40
SHEEFLY Пондерирана Фитнес Прстен, Вежбање Прстен за Возрасни, Губење на Тежината, 24 Монтажни Јазли, Не-Есен, Неодамнешно
2021 Пондерирана Hula, Надградба на Нерѓосувачки Челик Core Вежба Карики,6 Дел Прилагодливи Тежина Слободно Неодамнешно
2021 Пондерирана Hula, Надградба на Нерѓосувачки Челик Core Вежба Карики,6 Дел Прилагодливи Тежина Слободно

【2021 НОВ ДИЗАЈН】Пондерирана фитнес вежби обрачот може да се промовира циркулацијата на крвта и забрзув

DEN 237.60
KGXWORLD Smart Hula Обрачот за Возрасни и Деца, Паметни Фитнес Карики за Губење на Тежината и Соодветност со Неодамнешно
KGXWORLD Smart Hula Обрачот за Возрасни и Деца, Паметни Фитнес Карики за Губење на Тежината и Соодветност со

[10 ефекти со една фитнес производ] smart hula обрачот, ќе ви обезбеди со многу предности како што се : вклопува

DEN 432.00
OcaseQ Пилатес Прстен Двојно се Справи со Јога Тркало за Вежбање Фитнес Круг да Согорувате Масти за Ефективна Неодамнешно
Јога Мат Складирање Рек Двострано Метал Кат Јога Мат Рек Стојат, Самостојна Пена Ролери Стои Носителот со 4 Неодамнешно
LONEA Пондерирана Hula Обрачот за Возрасни - Smart Фитнес Hula Карики за Возрасни Вежба, Затворен Бесконечност Неодамнешно
LONEA Пондерирана Hula Обрачот за Возрасни - Smart Фитнес Hula Карики за Возрасни Вежба, Затворен Бесконечност

【Ненамалувањето Hoola Обрачот】 Овој фитнес опрема скратува вашиот половината без мачење на колковите.И

DEN 623.76