Scruples Свила Контрола Удар Сува Еликсир – Стил Еликсир за Мажи & Жени – Голема Јачина & Сјај - Држи Коса Здрав - Удар Сушење Серум со Panthenol & Витамин E (Пакување од 3)

Scruples Свила Контрола Удар Сува Еликсир – Стил Еликсир за Мажи & Жени – Голема Јачина & Сјај - Држи Коса

DEN 2159.76

Неодамнешно

Това е достапна

ГОЛЕМ УДАР ЗА СУШЕЊЕ - Овој еликсир ја штити косата од топлина штета и додава silkiness и мазност, па тоа е совршен protectant пред удар-сушење!.ПЕЧАТИ на КОСАТА CUTICLE - Овој еликсир серум smoothens и заштитата на cuticle на вашата коса, зајакнување на секое влакно од коренот до врвот се осигура дека топлина нема да предизвика штета на вашиот прекрасна коса!.ДОДАВА СЈАЈ НА КОСАТА - Ова Scruples еликсир печати влага и масло да се даде неверојатен сјај на вашата коса и да се осигура дека ќе го добиете свиленкаста, мазна коса и да се постигне губење на вашите соништа во неколку минути!.ДОДАВА ВОЛУМЕН gorgeously луксузни производи кои ќе се чувствуваат небесен да се користат, но нема да се скрши на банката.Тоа е прифатлива коса еликсир дека ќе остане со вас, а ние сме сигурни дека ќе стане редовна купување!Тоа делува како серум, што значи дека тоа smooths вашата коса надвор, но исто така ги штити косата cuticle од топлина штета.Ова доведува до помалку коса падне, сува коса и третман за оштетена коса да се промовира здрав раст на косата.Тоа изгледа и се чувствува мазна, сјајна и здрава.Упатства за Употреба : Работа мала количина на гел во влажна коса и да се продолжи со удар сува стил.Пакетот Вклучува : 3 x 5 fl мл.

Додатоци на производот

WaveBuilder Спин ' n коноп бран крем, 8 Унца Неодамнешно
WaveBuilder Спин ' n коноп бран крем, 8 Унца

Ја храни косата и скалпот.Силна задржете.Ја зголемува сјај.развој на производот.лабораторија формулаци

DEN 191.76
Билни Екстракти Тотално Извртени Навивам Scrunching Гел 6 мл. (Пакување од 3) Неодамнешно
Билни Екстракти Тотално Извртени Навивам Scrunching Гел 6 мл. (Пакување од 3)

Стил гел дава вашиот кадрава коса scrumptioscrunch.Држи frizz од правење на голем fuzz и се заклучува во бранови и сп

DEN 551.76
BMB Црна рицинус Гел Рабовите 1oz (2 ПАРЧИЊА) Неодамнешно
BMB Црна рицинус Гел Рабовите 1oz (2 ПАРЧИЊА)

1 МЛ.Содржи Црна Рицинус.Силна Задржете.Moisturizes и smoothes коса рабови.Moisturizes и smooths коса рабови.Обезбедува инт

DEN 180.00
LUVCIRCUS - Коса Crème е лесен, климатизација косата крем. Одличен за додавање сјај, текстура, и оддалеченост. Неодамнешно
Ampro Ampro Про Стил Протеини Стил Гел - 6 оз - Случајот на 12 Неодамнешно
Ampro Ampro Про Стил Протеини Стил Гел - 6 оз - Случајот на 12

Ampro Про Стил Протеини Стил Гел.Про Стил Редовно се Одржи Протеини Стил Гел додава тело и сјај при давањет

DEN 105.60
Softsheen Carson Бран Nouveau Coiffure Преструктуирање, Нормално Неодамнешно
Softsheen Carson Бран Nouveau Coiffure Преструктуирање, Нормално

Крајната колекција на текстура засилувачи дизајниран да се зголеми коса способности.Ремикс на вашиот с

DEN 748.32
55 Парови во Собата, Под Око Hydrogel Влошки, Професионални Lint Слободни Око Маска Eyelash Продолжување Гел Неодамнешно
55 Парови во Собата, Под Око Hydrogel Влошки, Професионални Lint Слободни Око Маска Eyelash Продолжување Гел

EYELASH ПРОДОЛЖУВАЊЕ УБАВИНА АЛАТКА : lint слободни гел за око влошки,бисер мембрана impermeable месо,Идеални за пр

DEN 167.76
Dr. Spiller Biomimetic за Нега на Кожата Алое Чувствителни Чистење Гел 200ml/6.8 оз Неодамнешно
Dr. Spiller Biomimetic за Нега на Кожата Алое Чувствителни Чистење Гел 200ml/6.8 оз

Гелврз основа на лицето чистење смирува иритација и содржи со високо својства погоден за чувствителни

DEN 1098.72
Флојд е 99 Калапи Paste - Медиум Задржете - Природен Сјај Неодамнешно
Флојд е 99 Калапи Paste - Медиум Задржете - Природен Сјај

БЛАГО FRAGRANCED за да се намали чувствителноста 3 унци.ЗАДРЖИ со маневрирање.СИТЕДЕН се ОДРЖИ нема да се пре

DEN 462.00
tgin Навивам Бомба Навлажнувачки Стил Гел За Природни Влакна - Сува Коса Кадрава Коса, 13 оз Неодамнешно Најдобра цена
tgin Навивам Бомба Навлажнувачки Стил Гел За Природни Влакна - Сува Коса Кадрава Коса, 13 оз

ENHANCED КАДРИЦИ : Нашата Навивам Бомба Навивам Definer Навлажнувачки Гел создава мека, допирни кадрици без кри

DEN 239.76
artnaturals LUXE Око Гел за Под и Околу Очите да се Мазни и Фини Линии, Заличи Темни Кругови и Depuff Торби Неодамнешно
artnaturals LUXE Око Гел за Под и Околу Очите да се Мазни и Фини Линии, Заличи Темни Кругови и Depuff Торби

Мала ТЕЖИНА ФОРМУЛА : Полесни гел текстура совршен за ноќно употреба.ПРОТИВ СТАРЕЕЊЕ ФОРМУЛА : ботаничк

DEN 479.76
Schwarzkopf got2b Залепени Стил Spiking Лепак 1.25 оз (Пакување од 2) Неодамнешно
Schwarzkopf got2b Залепени Стил Spiking Лепак 1.25 оз (Пакување од 2)

Отпорен на вода spiking лепак испорачува задржете толку силна вашиот стил ќе трае до вас наредниот шампон.П

DEN 129.12
ВО.ВОЗБУДА Структура/Течни Градител Гел/Тешко Гел во Шишенце за Нокти Подобрување (Јасно) Неодамнешно
ВО.ВОЗБУДА Структура/Течни Градител Гел/Тешко Гел во Шишенце за Нокти Подобрување (Јасно)

Подебели вискозност градител гел – ја зголемува силата на природни нокти.Тоа ќе биде совршен за некој к

DEN 335.76
Африкански Гордост Влага Чудо Максимална Држете го Работ & Косата Восок, Збогатен со Алое & Кокос, Контроли Неодамнешно
Црна Кањонот Утро Слава Миризливи Коса Гел, 16 Оз Неодамнешно
Црна Кањонот Утро Слава Миризливи Коса Гел, 16 Оз

Мирис : Наутро Слава (Пронаоѓа и шик комбинација на азија црешни и сандаловина акцент).Црна Кањонот Мири

DEN 448.80
EBIN ЊУЈОРК 24 Часа Работ на Tamer Цевка, Екстремни Фирма Чекање, 1.41 оз, 4 пакет – Носат & Go, Не Flaking, Неодамнешно
EBIN ЊУЈОРК 24 Часа Работ на Tamer Цевка, Екстремни Фирма Чекање, 1.41 оз, 4 пакет – Носат & Go, Не Flaking,

Легнував и се убијат со преносни 24 Часа Работ на Tamer Гел, нуди незаменлива екстремни задржете за сите тип

DEN 239.76
Бумбари и Бумбари Бб Задебелување Контура Creme, 1.5 Унца Неодамнешно Најдобра цена
Бумбари и Бумбари Бб Задебелување Контура Creme, 1.5 Унца

Се зголемува сјај, волумен, и управливост на косата.Оваа формула е за сите типови коса и текстури.Употре

DEN 629.52
Nivea MicellAIR кожата дише micellar се зголеми вода, гел за миење на лицето и усните 150ml Неодамнешно Најдобра цена
Nivea MicellAIR кожата дише micellar се зголеми вода, гел за миење на лицето и усните 150ml

NIVEA Micell AIRTM Кожата Дише Micellar се Зголеми за Миење Гел ги Отстранува водоотпорен шминка.Тонови, ја прочист

DEN 383.76
JENNYHOUSE Хидро Keratin Остави Во Angelring Крем 150ml (5.1 fl.мл) - Косата Негување Keratin Treatmemt Крем Неодамнешно
JENNYHOUSE Хидро Keratin Остави Во Angelring Крем 150ml (5.1 fl.мл) - Косата Негување Keratin Treatmemt Крем

✅ НЕМИЕЊЕ ТИП на МАСЛО СЛОБОДНИ НЕГУВАЊЕ на КОСАТА КРЕМ : немиетип формула содржи хидролизираат keratin и а

DEN 360.00
Дизајн Essentials Кокос & Monoi Неодамнешно Најдобра цена
Дизајн Essentials Кокос & Monoi

1 на Дизајн Најважен Природен Навивам Дефинирање GeleeЛесни Дефинирани Мека Прозрачна FrizzСлободен Кадриц

DEN 959.28
Шеј Влага Кокос & Hibiscus Навивам и Стил Млеко 8 Течност Унца, Пакување од 2 Неодамнешно Најдобра цена
Шеј Влага Кокос & Hibiscus Навивам и Стил Млеко 8 Течност Унца, Пакување од 2

Moisturises Сертифицирани органски суровини шеј путер не се заклучи на влага во косата, и заштитува од топли

DEN 522.72