Електрично Загревани Вест, Греење Облека, USB Полнење за Мажите и Жените Зима(2XL)

Електрично Загревани Вест, Греење Облека, USB Полнење за Мажите и Жените Зима(2XL)

DEN 856.56

Неодамнешно

Това е достапна

На хуманизирано греење дел дизајн се штити половината и стомакот кои се ранливи на ладно.Кога греење, тоа треба да биде поврзан со мобилна напојување, 5 V за напојување, стабилни перформанси, безбедно и издржливи, што е далеку помал од 36 V стандард на човечкото тело.Внатрешната греење жица усвојува увезени во согласност влакна жица.За разлика од метал бакарна жица, кое врши снабдување со електрична енергија, машината за перење може да се чистат (исклучете го кога за перење).Технолошки контрола на температурата дизајн, двоен слој за топлина заштита, едно‑копче за греење, три‑брзина контрола на температурата, 5‑вториот греење, за контрола на копчето.Тоа се прави на здрава и безбедна материјали, и можат да се користат со доверба.

Додатоци на производот

USB Загрева Подлога Електрични Крпа Грејач Преносни Греење Подлога Греење Елемент за Рамо Облека Седиште Милениче Неодамнешно
HealthyLine Стол Инфрацрвена Греење Подлога - 40 x 18 Фирма - 12 Црвени LED Светло - Напредно Мулти-Цел Аметист Неодамнешно
HealthyLine Стол Инфрацрвена Греење Подлога - 40 x 18 Фирма - 12 Црвени LED Светло - Напредно Мулти-Цел Аметист

НА РОКФЕЛЕР НА СКАПОЦЕН КАМЕН ТЕРАПИЈА ДУШЕЦИ.Искуство на целосно натоварен модел, кој обезбедува крај�

DEN 14376.00
UTK со Полно Тело, Квантниот Бран Греење подлога,Инфрацрвена Греење Подлога за Болка,60 Пасивни Магнет Камења,86 Неодамнешно
Електрични апарати Подлога за Стомак Назад Рамена Болка Намалите Стомакот Затоплување USB Греење Мат Ниска Неодамнешно
Hydrocollator М-2 Мобилна Единица За Загревање 2402 Вклучува 12 Standart Топла Пакети Неодамнешно
Hydrocollator М-2 Мобилна Единица За Загревање 2402 Вклучува 12 Standart Топла Пакети

Целосна fiberglass изолација за да се спречи топлината на косата.Сигурен, солиден нерѓосувачки челик дизајн.

DEN 558.96
Пондериран Греење Подлога за Врат и Рамена Болка, Comfytemp 1.5 lb Електрично Загревани Вратот Заврши за Грчеви Неодамнешно
JJJ Јаглерод Кристал Загрева Мат, Дома во Спалната соба Дневна Соба Студија Подвижен Подвижен Загрева Јога Неодамнешно
Polyimide Грејач Плоча, Висока Температура Отпорни ПИ Греење Филм Безбедно Еко Пријателски за Затоплување на Неодамнешно
Мојот Греење Подлога Билни Ароматерапијата Пакет | Преносни и Microwavable Вратот и Рамениците Перница за Стрес, Неодамнешно
Греење Подлога - Авто Исклучи, Електрично Загревани Нога Потопло со 3 Видови на Прилагодлива Температура и Неодамнешно
Вратот Греење Подлога,Греење Топла Вратот,Вратот Голема Заграда,Загрева Вратот Заврши,Електрични Термо Топла Неодамнешно
Sunbeam Завиткување Греење Подлога за Брзо Болка, Мали XpressHeat, 6 Топлина Прилагодувања со Авто-Shutoff Неодамнешно Најдобра цена
Sunbeam Завиткување Греење Подлога за Брзо Болка, Мали XpressHeat, 6 Топлина Прилагодувања со Авто-Shutoff

Xpress Heat за брзо топлина терапија : Греење подлога заврши кој Xpress Heat технологија ви овозможува да се чувст�

DEN 669.12