Caikeny Пеперутка Ранец Сина Morpho Мини Торба Патување Bacpacks со сигурносно јаже

Caikeny Пеперутка Ранец Сина Morpho Мини Торба Патување Bacpacks со сигурносно јаже

DEN 575.76

Неодамнешно

Това е достапна

Големина : 10.9 (L) x 5.9 (W) x 12.9 (H) инчи.Материјал : 100% Полиестер, со висок квалитет ранец, трајни и лесни twill крпа.Мулти Џебови : Нашата Ранец има една главна торба, пред една торба, две шише за вода кеси, и влече јажето.Изгледот е мала и симпатична, погодна за луѓе на 2-6 да патуваат, и можат да се сместат нивните лични предмети, така што тие можат да научат да управуваат со нивните предмети.Сигурносен Појас & Градите Клип : Овој ранец е опремен со еден-meter-long сигурносен појас, може да се обеси на дното на торбата, и другата страна на tether е во вашата рака за да ве спречи од губење на тоа.Додадете пред градите тока за да се спречи рамо ремени од лизгање off. 4-двострано Рефлексивни Ленти : пред патент џеб од ранец, има една рефлексивни лента.Исто така, постојат две рефлексивни ленти на рака и мрежа џебовите на двете страни.Таму ќе биде очигледно рефлексивни ефекти под осветлување во текот на ноќта да се игра заштитна улога.Прилагодливи појаси, може да се зголеми безбедноста и независноста на млади патници.Материјал : 100% Polyester Size : 10.9 (L) x 5.9 (W) x 12.9 (H) инчи.Design1. Една од главните торба, пред една торба, две шише за вода кеси, и влече јажето (1 метар долг)2. Изгледот е мала и симпатична, погодна за луѓе на 2-6 да патуваат, и можат да се сместат нивните лични предмети, така што тие можат да научат да управуваат со нивните предмети. 3. Рака е фиксна, со висина-прилагодлив тока за да се спречи рака од лизгање off.Safety1. На влечење јаже им овозможува да имаат свои истражување простор под премисата на обезбедување на нивната безбедност. 2. Пред градите тока се додава за да се спречи нивната рамо ремени од лизгање off (Јапонски стил тока, монтажни тока). 3. Пред патент џеб од торбата има рефлективна ленти.Исто така, постојат две рефлексивни ленти на рака и мрежа џебовите на двете страни.Тоа е очигледно рефлексивни ефект и имаат заштитна улога.Occasions This ранец за излети, референци, патува, оди, итн.Перење instructions It се препорачува да се мијат со рака, висат во сенка, железо на ниска температура, не се измијат, или присилува надвор (делумно се притисне е можно).

Додатоци на производот

Анти Изгубени врвката за на Појас, Бебе Дете Безбедност Хривнија Кормилото Безбедност Leashes за Деца Детето Неодамнешно
Анти Изгубени Зглоб Линк за Безбедност на рачниот Зглоб Линк за Години, Рефлексивни Дете Одење Подигнат Јаже Неодамнешно
Caikeny Сино Пеперутка Ранец Розови Цвеќиња Мини Торба Патување Bacpacks со сигурносно јаже Неодамнешно
Caikeny Сино Пеперутка Ранец Розови Цвеќиња Мини Торба Патување Bacpacks со сигурносно јаже

Големина : 10.9 (L) x 5.9 (W) x 12.9 (H) инчи.Материјал : 100% Полиестер, со висок квалитет ранец, трајни и лесни twill крпа

DEN 575.76
Децата Вест Тип Harnesses Leashes Деца Безбедност Прилагодливи Подигнат Бебе Месечината Прошетка Асистент Неодамнешно
Децата Вест Тип Harnesses Leashes Деца Безбедност Прилагодливи Подигнат Бебе Месечината Прошетка Асистент

1)новите Европски стил корпа за бебе учење да се шетаат 2)многу супер добар помошник за mummy 3)Тоа е за деца

DEN 246.96
Децата Анти-Одење Изгубени Појас Влечење Јаже Бебе Анти-Капка Јаже Деца Анти-Одење Изгубени Нараквици. Неодамнешно
Децата Анти-Одење Изгубени Појас Влечење Јаже Бебе Анти-Капка Јаже Деца Анти-Одење Изгубени Нараквици.

Производот категорија : Антизагуба торба / бендот.Број : да се Спречи загуба на јаже.Дали за увоз на : Yes.Ма

DEN 1876.80
Мрзливост Деца Ранец за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Градинка Предучилишна Bookbag со Градите Рака Деца Неодамнешно
Mandala Plaid Мини Ранец за Деца Години на Возраст од 2 до 6 Години, Естетски и Практични Ранец со Градите Неодамнешно
Mandala Plaid Мини Ранец за Деца Години на Возраст од 2 до 6 Години, Естетски и Практични Ранец со Градите

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 671.76
Accmor Дете Подигнат Поводник, Деца Анти-Изгуби се Подигнат Поводник, Симпатична Бебе Одење Подигнат Tether Неодамнешно
Accmor Дете Подигнат Поводник, Деца Анти-Изгуби се Подигнат Поводник, Симпатична Бебе Одење Подигнат Tether

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 287.76
Gaxi 1.5 м Прилагодливи Безбедност Анти-Изгубени Поводник Зглоб Линк Бенд Хривнија Неодамнешно
Gaxi 1.5 м Прилагодливи Безбедност Анти-Изгубени Поводник Зглоб Линк Бенд Хривнија

1.Магијата лента со пена во внатрешноста 2.Wristband може да се спречи бебе и деца од губење на јавно место 3.Ан

DEN 1101.60
Диносаурус Деца Ранец за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Градинка Предучилишна Bookbag со Градите Рака Деца Неодамнешно
Простор Диносаурусите Мини Ранец за Деца Години на Возраст од 2 до 6 Години, Естетски и Практични Ранец со Неодамнешно
shamjina Ново Бебе Дете Дете Чувар Безбедност Подигнат Научат Одење Вокер Асистент Поводник - Пинк Неодамнешно
shamjina Ново Бебе Дете Дете Чувар Безбедност Подигнат Научат Одење Вокер Асистент Поводник - Пинк

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

DEN 479.76
willikiva Цртан филм Автобус 12 Градинка Ранец за Деца, Девојки и Момчиња,Водоотпорен Предучилишните Деца Ранец Неодамнешно
Prowinly Анти-Изгубени врвка за околу Рака Појасот со Копче за Заклучување (Сина) Неодамнешно
Prowinly Анти-Изгубени врвка за околу Рака Појасот со Копче за Заклучување (Сина)

Безбедност на индукција.Безбедноста антиизгубени појас има вграден индукција заклучување, која е побе

DEN 1437.60
willikiva Цртан филм Автобус 12 Градинка Ранец за Деца, Девојки и Момчиња,Водоотпорен Предучилишните Деца Ранец Неодамнешно
Анти Изгубени Зглоб Линк Деца Поводник Безбедност Темперамент за Бебе Рака Јаже Отворено Одење Рака Појас Бенд Неодамнешно
Цветни Шарени Мини Ранец за Деца Години на Возраст од 2 до 6 Години, Естетски и Практични Ранец со Градите Неодамнешно
Безбедност на Децата Поводник Ранец со Подигнат Поводник Ајкула за Години Момчиња и Девојчиња-Сина Неодамнешно
Безбедност на Децата Поводник Ранец со Подигнат Поводник Ајкула за Години Момчиња и Девојчиња-Сина

НОВИОТ ДИЗАЈН : Монтажни Антиизгубени поводник и ранец тока дизајн, безбедноста подигнат поводник на вр

DEN 383.76
Caofeng Деца Безбедност Подигнат Дете Поводник Анти Изгубени Зглоб Линк Влечење Јаже Анти Изгубени Нараквица, Неодамнешно