8K@60Hz Displayport 1.4 Кабел, 6FT ДП 1.4 Машки да се Машки (8K@60Hz, 4K@144Hz) со HDCP 2.2, HBR3, HDR,10 Малку Длабоко Боја, 32.4 Gbps Поддршка, 1.8 M/6FT

[email protected] Displayport 1.4 Кабел, 6FT ДП 1.4 Машки да се Машки ([email protected], [email protected]) со HDCP 2.2, HBR3, HDR,10 Малку

DEN 167.28

Неодамнешно

Това е достапна

【UHD 8 K ДП 1.4 】VESA Потврдија вистински 8 K Displayport 1.4 функција на поддршка на високо-32.4 Gbps пропусен опсег, HBR3, 10-битна боја, HDR10, DSC 1.2 екранот поток компресија, FEC напред корекција на грешка и 32 аудио канали.Поддршка беспрекорна аудио помине преку за некомпресирани дигитални 7.1, 5.1 5 [email protected] Hz, 4 [email protected] Hz, 120 Hz, 144 Hz; 2К@240 Hz; 1080 [email protected] Hz; Најдобро за вашиот гејмерски екран, овозможува јасно да се согледа движењето на непријателот БЕЗ РАМКА КАПКА. 【Обезбедување на квалитет】 комбинација на позлатени конектори, голи бакар проводници, и фолија оклопна обезбедува супериорни кабел перформанси, исклучителен квалитет на слика и автентичен звук. 6 FT/1.8 m должина одговара најмногу на вашиот случаи. 【Широк Компатибилен】 Одговара за мулти-мониторинг конфигурација со прикажува опремени со ДП од пристаништето; работи совршено за вашиот Докинг станица, Display port Swich, Display port Splitter, Display Port MST Центар.Наназад компатибилен со ДП 1.2 или ДП 1.0 кабел и USB C до адаптер Display Port. 【Plug and Play】 Лесен за инсталација и работа, без дополнителен софтвер е потребно.Ве молиме притиснете го копчето пред unpluging за ДП кабел со резиња за да се обезбеди конекцијата.Пакет се Вклучени : 8 K Displayport 1.4 Кабел *1 Зошто да Изберете НИ 1. Вистински VESA ДП 1.4 : трансфер на податоци до 32.4 Gbps, 50% се зголемува со текот на Display Port 1.2. 2. UHD 8 K резолуција 8 K - 7680x4320 @ 60 Hz, 10-битна боја, RGB 4 : 4 : 4, HDR, DSC 4 K - 3840x2160 @ 120 Hz, 10-битна боја, RGB 4 : 4 : 4, HDR 2К - 2560x1440 @ 60 Hz, 120 Hz, 144 Hz, 165 Hz HD - 1920x1080 @ 60 Hz, 120 Hz, 144 Hz, 165 Hz 3. Квалитет на Материјалот На комбинација на позлатени конектори, голи бакар проводници, и фолија & плетенка оклопна обезбедува супериорни кабел перформанси, исклучителен квалитет на слика и автентичен звук 4. Услуга : Слободен Живот Техничка Поддршка : Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате директно преку.

Додатоци на производот

USB C до HDMI Кабел 6ft, [USB 3.1 Тип В за HDMI 4K, High-Speed] USB Тип В за HDMI Кабел за Домашната Канцеларија, Неодамнешно
USB C до HDMI Кабел 6ft, [USB 3.1 Тип В за HDMI 4K, High-Speed] USB Тип В за HDMI Кабел за Домашната Канцеларија,

【Уживаат Lifelike 4 K @30 Hz Резолуција на Видео】се Добие јасна мазна слики со 4k (3840 x 2160) @30 Hz резолуција (поддрж

DEN 310.80
Padaleks Сечење на Врвот на Жените Чиста Мрежа Види-Преку Tee Кошула Секојдневен Маици со Кратки Ракави Блузи Неодамнешно
Кабли и Адаптери 15 милиони HDMI 1.4 Верзија 1080P Ткаени Нето Линија Сина, Црна Глава HDMI Машки да HDMI Машки Неодамнешно
Кабли и Адаптери 15 милиони HDMI 1.4 Верзија 1080P Ткаени Нето Линија Сина, Црна Глава HDMI Машки да HDMI Машки

Ве молиме бидете сигурни дека кабли или адаптер одговара на вашиот уред.Ако парцела пристигна во оштете

DEN 1644.00
1pc FPV 20cm30cm50cm FPC Рамен Рамен HDMI-Компатибилен Антенски Фото Dajiang линија се Користи за HDMI HDTV Неодамнешно
1pc FPV 20cm30cm50cm FPC Рамен Рамен HDMI-Компатибилен Антенски Фото Dajiang линија се Користи за HDMI HDTV

FPV Micro HDMI Мини HDMI 90 степени Адаптер 20 CM 30 CM 50 CM FPC Лента Рамен HDMI Кабел Теренот 20pin за Multicopter Воздушна Фотогр

DEN 166.56
kenable HDMI 1.4 Голема Брзина 3D TV Продолжување Доведе Машки да се Женски Кабел 3м (~10 метри) Неодамнешно
kenable HDMI 1.4 Голема Брзина 3D TV Продолжување Доведе Машки да се Женски Кабел 3м (~10 метри)

kenable HDMI 1.4 Голема Брзина 3 D TV Продолжување Доведе Машки да се Женски Кабел 3м (~10 стапки) 3m Должина која е пр

DEN 210.00
3ft. HDMI V2.0 Етернет Кабел, 4K (60Hz),3D Blu-ray, Аудио Врати Поддржани, 30AWG / 6.0 mm, Употреба со HDTV/Проектор/ЛЦД Неодамнешно
3ft. HDMI V2.0 Етернет Кабел, 4K (60Hz),3D Blu-ray, Аудио Врати Поддржани, 30AWG / 6.0 mm, Употреба со HDTV/Проектор/ЛЦД

МОЌ од СТРАНА на IMPECCA Висок квалитет на кабел се 30 AWG / 6.0 mm OD.Заврши со Надворешен Притисок Олеснување шт

DEN 161.28
3ft. HDMI V2.0 Етернет Кабел, 4K (60Hz),3D Blu-ray, Аудио Врати Поддржани, 30AWG / 6.0 mm, Употреба со HDTV/Проектор/ЛЦД Неодамнешно
3ft. HDMI V2.0 Етернет Кабел, 4K (60Hz),3D Blu-ray, Аудио Врати Поддржани, 30AWG / 6.0 mm, Употреба со HDTV/Проектор/ЛЦД

МОЌ од СТРАНА на IMPECCA Висок квалитет на кабел се 30 AWG / 6.0 mm OD.Заврши со Надворешен Притисок Олеснување шт

DEN 645.84
HDMI Кабел 100 Ft, GearIT Про Серија High Speed HDMI Кабел (100 Метри / 30.48 Метри) Поддржува 4K 3D Audio Неодамнешно Најдобра цена
HDMI Кабел 100 Ft, GearIT Про Серија High Speed HDMI Кабел (100 Метри / 30.48 Метри) Поддржува 4K 3D Audio

100 метри HDMI кабел CL3 оценет совршен за да се кандидира во ѕид инсталации за чист изглед.Монтажни Сигнал Б

DEN 1535.76
skko Hdmi DisplayPort ДП да ДП 1.2 Кабел 4K@60Hz, 2К@144Hz Display Port Кабел VESA Заверена Компатибилен 3D, Неодамнешно
skko Hdmi DisplayPort ДП да ДП 1.2 Кабел [email protected], 2К@144Hz Display Port Кабел VESA Заверена Компатибилен 3D,

Висок освежете го оценувате обезбедува неверојатно течност игра за време на брза акција секвенци, елим

DEN 865.44
iStore 1.4 НА HDMI Кабел, 6 Стапки, Црна и бела (ACC967CAI) Неодамнешно
iStore 1.4 НА HDMI Кабел, 6 Стапки, Црна и бела (ACC967CAI)

Се поврзува било HDMI Уред, вклучувајќи компјутери, висока дефиниција монитори, проектори, конзоли за игр

DEN 551.28
Куршум Воз AC-BT05-AUHD-30G-ПРАТЕНИК 18Gbps Ultra High Speed HDMI Кабел, 16.4-Стапала, 50 Пакет Неодамнешно
Куршум Воз AC-BT05-AUHD-30G-ПРАТЕНИК 18Gbps Ultra High Speed HDMI Кабел, 16.4-Стапала, 50 Пакет

18 Gbps 4 K60 (4 : 4 : 4).ARC (Audio Return Channel).Ниска Латентност.HDMI 2.0 HDCP 2.3 18 Gbps, HDR и Широк избор на Бои се никаков проблем з

DEN 151.92
HDMI Кабел 40 Метри Postta Ултра HDMI 2.0 V Кабел со 2 Парче Кабел Врски+2 Парче HDMI Адаптери Поддршка 4K Неодамнешно
HDMI Кабел 40 Метри Postta Ултра HDMI 2.0 V Кабел со 2 Парче Кабел Врски+2 Парче HDMI Адаптери Поддршка 4K

Висока Брзина HDMI2.0 Верзија Кабел+2 Парче Кабел Врски+2 Парче HDMI Адаптери(HDMI Couper+90 степени HDMI Машки да се Же

DEN 1152.00
yanw 6ft Micro HDMI 1080P A/V ТВ Кабелска за да Одат Про HD Херој 3 chdhe 301 302 303 Неодамнешно
yanw 6ft Micro HDMI 1080P A/V ТВ Кабелска за да Одат Про HD Херој 3 chdhe 301 302 303

100% Сосема Нов И Висок Квалитет 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Кабел Должина : 1.8 М / 6ft Верзија 1.4 Micro HDMI Маш

DEN 455.76
SumacLife DF_000001112 12 Pack 6' HDMI Кабли Поддржува 3D, 4K, Аудио Врати, за HDTV, Опкружувачки Звук, Бизнис, Неодамнешно
SumacLife DF_000001112 12 Pack 6' HDMI Кабли Поддржува 3D, 4K, Аудио Врати, за HDTV, Опкружувачки Звук, Бизнис,

High speed HDMI Машки да Машки кабел со Ethernet поддршка, пакетот вклучува 6 пакети, секој пакет има 3 HDMI Машки да Ма

DEN 311.76
4K HDMI Кабел 12ft - Bugubird 2.0 HDMI со Голема Брзина 18Gbps Поддржува 4K 3D 2160p 1440p 1080p Ethernet ЛАК Неодамнешно
4K HDMI Кабел 12ft - Bugubird 2.0 HDMI со Голема Брзина 18Gbps Поддржува 4K 3D 2160p 1440p 1080p Ethernet ЛАК

Bugubird висококвалитетни 28 AWG мултизаштитени машко на машко HDMI кабел, 24 K Злато позлатен приклучок и со Висо

DEN 263.76
4K HDMI Кабел 2 ft [5-Pack] - Црна - Плетенка Најлон Кабелот & 24K Злато Позлатен Конектори, Ritz Опрема High Неодамнешно
4K HDMI Кабел 2 ft [5-Pack] - Црна - Плетенка Најлон Кабелот & 24K Злато Позлатен Конектори, Ritz Опрема High

КРАЈНАТА 4 K HDMI КАБЕЛ Премиум 2.0 HDMI 19 pin Злато Позлатен Конекторот Овозможува Лесна Видео & Аудио Пренос со

DEN 551.76
Конектори DisplayPort ДП 1.4 8K 60hz Кабел 100cm 200cm Ултра-HD UHD 4K 144hz Мини ДП да ДП Кабел 76804320 за Неодамнешно
Конектори DisplayPort ДП 1.4 8K 60hz Кабел 100cm 200cm Ултра-HD UHD 4K 144hz Мини ДП да ДП Кабел 76804320 за

Кабел должина : 1 M.Потекло : CN(Потекло).Тип : Кабел Адаптер.Сертификација : None.Пакет : Yes.Mini Display Port 1.4 8 K 60hz Ка

DEN 969.60
SumacLife HDMI 3 Pack 6 Нога HDMI Кабли Поддржува 3D, 4K, Аудио Врати, за HDTV, Опкружувачки Звук, Бизнис, Неодамнешно
SumacLife HDMI 3 Pack 6 Нога HDMI Кабли Поддржува 3D, 4K, Аудио Врати, за HDTV, Опкружувачки Звук, Бизнис,

Позлатени конектори за јачина на чистота Наназад компатибилен со претходните HDMI Стандардите во постар

DEN 143.76
Конектори DisplayPort ДП 1.4 8K 60hz Кабел 100cm 200cm Ултра-HD UHD 4K 144hz Мини ДП да ДП Кабел 76804320 за Неодамнешно
Конектори DisplayPort ДП 1.4 8K 60hz Кабел 100cm 200cm Ултра-HD UHD 4K 144hz Мини ДП да ДП Кабел 76804320 за

Кабел должина : 1 M.Потекло : CN(Потекло).Тип : Кабел Адаптер.Сертификација : None.Пакет : Yes.Mini Display Port 1.4 8 K 60hz Ка

DEN 331.20
Seadream 8inch 90 степени Агол Micro HDMI Машки Да HDMI Машки Кабел Конектор (1Pack) (Десна Аглеста) Неодамнешно
Seadream 8inch 90 степени Агол Micro HDMI Машки Да HDMI Машки Кабел Конектор (1Pack) (Десна Аглеста)

Овие кабли се совршено решение за вас да го споделам сите на вашите фотографии и видео клипови со вашите

DEN 167.76
Postta HDMI Кабел(100 Нозе Жолта) HDMI 2.0 V со Вграден Сигнал Бустер-Поддршка 4K,3D,1080P,Ethernet,Аудио Враќање Неодамнешно
Postta HDMI Кабел(100 Нозе Жолта) HDMI 2.0 V со Вграден Сигнал Бустер-Поддршка 4K,3D,1080P,Ethernet,Аудио Враќање

100 Метри Speed HDMI 2.0 V Кабел,24 K Злато Позлатен Конектори со 99.99% Кислород Слободни Бакар Диригент за Подобра

DEN 1487.76
Извртени Вени HDMI Кабел 20 ft, 2-Pack, Премија HDMI Кабелот Тип со Голема Брзина со Ethernet, Поддржува HDMI Неодамнешно
Извртени Вени HDMI Кабел 20 ft, 2-Pack, Премија HDMI Кабелот Тип со Голема Брзина со Ethernet, Поддржува HDMI

Извртени Вени кабли поддршка сигнали до 18 Gbps пропусен опсег, 4 K резолуција, 60hz refresh стапка и HDR10 Извртени

DEN 568.56
Ултра Јасност Кабли HDMI Кабел за Продолжување 10 ft - Машки да се Женски - 4k HDMI Extender - Поддржува Висока Неодамнешно
Ултра Јасност Кабли HDMI Кабел за Продолжување 10 ft - Машки да се Женски - 4k HDMI Extender - Поддржува Висока

HDMI Кабел за Продолжување 10 ft продолжување на дофат на вашите постоечки HDMI кабли, што ќе ви овозможи да г

DEN 203.76