QTMY Мода Headbands Кристал скапоцен камен Цвет Коса Додатоци Главата Бенд Мода Headwear за Жените,717Yellow

QTMY Мода Headbands Кристал скапоцен камен Цвет Коса Додатоци Главата Бенд Мода Headwear за Жените,717Yellow

DEN 575.76

Неодамнешно

Това е достапна

❤️【Она што Ќе Добиете за】ќе добие жолт headband.Украсени со кристали скапоцен камен и бисерите да се создаде glistering жалба. ❤️【Една Големина Одговара на Повеќето】Оваа прекрасна headband сет карактеристики изградена-во широк пластични коса обрачот за лесно се вклопуваат, додека ткаенина крстови пред да се создаде симпатична заврзана стил.Секој headband е за 6.7 инчи висок и 5,5 инчи во ширина.Косата карики е голема еластичен за двете девојчиња и жени.Супер издржлив материјал, кој не е лесно да се скрши или се лизга и без штета на вашиот скалп. ❤️【Идеален Подарок за Пријателите и Семејството】Како што сите знаеме, бисер шема и сомот ткаенина е најжешките елемент во 2021,ние ги комбинирате за да ви даде поинакво искуство.Нека ви биде најсветлиот еден во толпата.Благородна и прекрасен headband за себе ги носи како ви се допаѓа или споделување со вашите пријателки, сестри, мајка итн.Даде како совршен подарок за родендени, годишнини, денот на вљубените, ден на мајката или било какви други фестивали. ❤️【Повеќе Функции】На turban headbands не само ти ги прекрасен моден изглед, но исто така да се задржи вашата коса кога се мијат лицето или make up!Овие headwear со faux бисер beading дизајн ќе направи да изгледаат повеќе шармантен и модерен.Suitble за внатрешна и надворешна употреба, како што партии, свадбена церемонија, датира, концерти или само за секојдневно носење. ❤️【100% Ризик】Ако не сте целосно задоволни со купувањето или производот е оштетен во транзит, скршени, ве молиме контактирајте со нас веднаш.

Додатоци на производот

Брод Headbands за Жените & Мажи Спортски Headband Влага Wicking Тренингот Sweatbands за Трчање, Крстот Обука Неодамнешно
Брод Headbands за Жените & Мажи Спортски Headband Влага Wicking Тренингот Sweatbands за Трчање, Крстот Обука

полиестер.Увезени.Материјал : Направен Од 100% Полиестер, Овие Тренингот Headbands Се Обезбеди Добра Еластичн�

DEN 311.76
ASZX Тај-боја на Жените Headband Спорт Еластична венчиња Работи Салата Велосипедизам Не се Лизга на Коса и Неодамнешно
ASZX Тај-боја на Жените Headband Спорт Еластична венчиња Работи Салата Велосипедизам Не се Лизга на Коса и

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с�

DEN 727.20
Мажите' Sweatbands Домати Овошје Љубовник Мултифункционални Спортски Перформанси Headband Унисекс Тренингот Неодамнешно
Мажите' Sweatbands Домати Овошје Љубовник Мултифункционални Спортски Перформанси Headband Унисекс Тренингот

полиестер.Увезени.Изработени Од 100% Полиестер, Ултра Удобен, Strecthy И Издржливи, Можат Да Фитили Пот И Влаг�

DEN 143.76
20 Пак најголемиот Дел од 1,5 MM Ширина Тенка Сребрена Обични Празни цврст Метал Headbands Слаби Мажи венчиња Неодамнешно
20 Пак најголемиот Дел од 1,5 MM Ширина Тенка Сребрена Обични Празни цврст Метал Headbands Слаби Мажи венчиња

Висококвалитетни Материјали : хард headband е добро изработен од еластичен но издржливи метална и мазна, ле�

DEN 191.76
Црвено Sequin Дедо мраз Шапка Headband со Злато на Ѕвонење Glittery Круна, Божиќ Тематските Коса Додатоци за Неодамнешно
Црвено Sequin Дедо мраз Шапка Headband со Злато на Ѕвонење Glittery Круна, Божиќ Тематските Коса Додатоци за

ДЕДО МРАЗ шапка headband карактеристики црвено sequins со златотон glittery принцеза круна во фронт во прилог на бе

DEN 309.12
Мажите' Sweatbands Вратоврска Боја Тенџере Лист Плевели Мултифункционални Спортски Перформанси Headband Унисекс Неодамнешно
QQWW Спорт Пот Headband Бендови Велосипедизам венчиња Абсорбента Додатоци за Мажи и Жени Sweatband Јога 1029 Неодамнешно
QQWW Спорт Пот Headband Бендови Велосипедизам венчиња Абсорбента Додатоци за Мажи и Жени Sweatband Јога 1029

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с�

DEN 804.00
Знамето на Израел Унисекс Јога Атлетик Hairband Перформанси Водат Пријателски Headbands Nonslip Влага Wicking Неодамнешно
Знамето на Израел Унисекс Јога Атлетик Hairband Перформанси Водат Пријателски Headbands Nonslip Влага Wicking

Материјал опис : 100% полиестер влакна.Производ перформанси : Растеглив, дише, мека и wicking.Чувајте ги очите

DEN 239.76
MOLANS Долга Прегратка Глава Заврши - 2 КОМПЈУТЕРИ Пресврт Плетенка Headbands Chiffon Црисс Крстот Не се Лизга Неодамнешно Најдобра цена
MOLANS Долга Прегратка Глава Заврши - 2 КОМПЈУТЕРИ Пресврт Плетенка Headbands Chiffon Црисс Крстот Не се Лизга

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ Жените пресврт плетенка headbands направени од chiffon материјал мека и дише, свила, како маз

DEN 287.76
Свети Патрик Ден Headband - Пот Коса Бенд за Спортски Работи Јога Вежба Кошарка, Велосипедизам Фудбал Тенис Неодамнешно
Свети Патрик Ден Headband - Пот Коса Бенд за Спортски Работи Јога Вежба Кошарка, Велосипедизам Фудбал Тенис

【Печатење Инструкции】Полнаширина двострано печатење.Материјал опис 100% полиестер влакна.Производ пер

DEN 1644.00
FAYBOX 4 Пакети Цвет Девојки Домот Headband Свадба Флорални Hairbands Додатоци на Бела Неодамнешно
FAYBOX 4 Пакети Цвет Девојки Домот Headband Свадба Флорални Hairbands Додатоци на Бела

Пакет количина : 4 парчиња свадба headpiece.Големина : КОЛ е околу 5.5 инчи, должината на секоја лента е за 17.7 ин�

DEN 887.76
CAKURE Boho Headbands Широк Turban Headband Африкански Глава Заврши Еластичен Материјал Главата Бендови Јога Неодамнешно
CAKURE Boho Headbands Широк Turban Headband Африкански Глава Заврши Еластичен Материјал Главата Бендови Јога

Широка глава на бендот, го користат високотехнолошки spandex ,Супер меки и дише,amost одговара за сите.Boho headbands

DEN 231.84
QQWW Спорт Фитнес Обликувањето Анти-Пот Headband Sweatband Водат Унисекс Еластична Спортски Тенка Коса Глава Неодамнешно
QQWW Спорт Фитнес Обликувањето Анти-Пот Headband Sweatband Водат Унисекс Еластична Спортски Тенка Коса Глава

【Тоа е светлина 】На headbands се многу абсорбента,материјалот е мек, трајни и удобно.Овие headbands помогне да с�

DEN 463.20
Бебе Еластична Chiffon Цвет Headbands Принцезата Девојки Рака За Шиење Монистра Цвет Headwear Неодамнешно
Бебе Еластична Chiffon Цвет Headbands Принцезата Девојки Рака За Шиење Монистра Цвет Headwear

Крпа,Еластична 100% Нов Бренд и висок квалитет .Материјал : chiffon+мека крпа.Headbands : мека и многу светлина, удо�

DEN 208.32
Ewanda продавница 18 Компјутери Бебе Девојки Headbands Chiffon Цвет со Еластична Бенд Коса Бенд Коса Додатоци Неодамнешно
Ewanda продавница 18 Компјутери Бебе Девојки Headbands Chiffon Цвет со Еластична Бенд Коса Бенд Коса Додатоци

Материјал : направен од chiffon и еластична мозок,многу удобно и убаво да се носат,тие ќе не остави траги на �

DEN 311.76
Santfe на 1920-тите години На Great Gatsby Лист Симулирани Бисери Свадба Лента Тиара Headband Headpiece или Неодамнешно
Santfe на 1920-тите години На Great Gatsby Лист Симулирани Бисери Свадба Лента Тиара Headband Headpiece или

Увезени.Метал Тип : Екопријателски легури,Големина : Бесплатно ( може да биде свиткана нежно ).Тоа е одлич

DEN 168.00