Carlisle 5552637 Balsam Меламнин Половина Големина Долго Храна Пан, 20-7/8 x 6-3/8 x 1, Баварскиот Крем (Случај на 6)

Carlisle 5552637 Balsam Меламнин Половина Големина Долго Храна Пан, 20-7/8 x 6-3/8 x 1, Баварскиот Крем (Случај

DEN 353.04

Неодамнешно

Това е достапна

Половина големина долго храна пан за одржување, служат, и прикажување на храна во бифе или дели случај.Направени на Баварскиот крем-боја меламнин смола за сушење својства, издржливост и отпорност на топлина.Машина за миење садови-safe; withstands температури до 212 степени Ф Мерки 20.88 x 6.38 x 1.00".NSF;BPA Free.На Carlisle 5552637 Balsam меламнин половина големина долго храна пан е Баварскиот крем боја, мерки 20.88 x 6.38 x 1.00 инчи, и е погоден во бифе или дели случај за одржување, служат, и прикажување на храна.Пан е направен од меламнин смола за нејзино сушење својства, издржливост и отпорност на топлина.Храната пан мерки 20.88 x 6.38 x 1.00 инчен (L x W x H). (L е должина, на хоризонтална оддалеченост од лево кон десно; W е ширина, хоризонтална оддалеченост од напред-назад; H е висина, вертикална оддалеченост од најниската до највисоката точка.) Пан е машина за миење садови-безбедно и withstands температури до 212 степени Ф исполнува NSF International/Американскиот Национален Институт за Стандарди (ANSI) Стандард 36 за dinnerware.Оваа пан е погоден за употреба со Палета Дизајнер Displayware капак (се продава одделно) за спроведување на храна и чување на тоа што се содржани.Carlisle произведува храна услуга опрема и потрошен материјал и санитарна одржување на алатки и материјали за комерцијални, индустриски и институционални капацитети.Компанијата, основана во 1954 година, е со седиште во Оклахома Сити, OK (ок).

Додатоци на производот

Супер Пан V S/S 1/9 Големина x 2 D Храна Пан Неодамнешно
Супер Пан V S/S 1/9 Големина x 2 D Храна Пан

Оваа Vollrath Супер Пан V 1 / 9 големина пареа табела пан е идеален за многу од вашата кујна потреби.Има 0.6 четв�

DEN 909.12
Carlisle 10221B07 StorPlus Половина Големина на Храна Пан, Поликарбонат, 4 Длабоко, Јасно Неодамнешно
Carlisle 10221B07 StorPlus Половина Големина на Храна Пан, Поликарбонат, 4 Длабоко, Јасно

Мултиупотреба од задната страна на куќата на предниот дел на куќата; совршен за првично, стоп, транспорт

DEN 237.36
Cambro (60CWC135) Шесто-Големина Храна Пан Покрие - Camwear® Неодамнешно Најдобра цена
Cambro (60CWC135) Шесто-Големина Храна Пан Покрие - Camwear®

Camwear храна пан рамен капак.Направен од речиси нераскинливо Camwear поликарбонат материјал.Се користи за да

DEN 157.68
Ажурирање на Меѓународните SPH-501 Анти-Џем Пареа Табела Пан, Половина Големина, 1 4 Длабоко, 18-8 Нерѓосувачки Неодамнешно
Ажурирање на Меѓународните SPH-501 Анти-Џем Пареа Табела Пан, Половина Големина, 1 4 Длабоко, 18-8 Нерѓосувачки

Оваа антиџем пареа табела пан има засилен агол дизајн кој дава сила и qllows простор помеѓу тави за лесно о�

DEN 230.88
Commercial 1/4 Големина x 6 Длабоко, Анти-Џем од не ' Рѓосувачки Челик Пареа Табела/Хотел Пан, 22 Колосек, Неодамнешно
Commercial 1/4 Големина x 6 Длабоко, Анти-Џем од не ' Рѓосувачки Челик Пареа Табела/Хотел Пан, 22 Колосек,

Пареа табела / хотел пан (2pack); идеален за buffets и се грижеа настани; погодна за двете топла и студена храна

DEN 673.44
Commercial 1/3 Големина x 6 Длабоко, Анти-Џем од не ' Рѓосувачки Челик Пареа Табела/Хотел Пан, 22 Колосек, Неодамнешно
Commercial 1/3 Големина x 6 Длабоко, Анти-Џем од не ' Рѓосувачки Челик Пареа Табела/Хотел Пан, 22 Колосек,

Пареа табела / хотел пан (2pack); идеален за buffets и се грижеа настани; погодна за двете топла и студена храна

DEN 834.00
Crestware Комерцијални Одделение, FP12, Polycarbonte Храна Пан Полна Големина x 2.5 Неодамнешно
Crestware Комерцијални Одделение, FP12, Polycarbonte Храна Пан Полна Големина x 2.5

Професионална одделение.За комерцијална употреба.Издржливи, полн.Економски, Храна Тавата.Висок квалит�

DEN 695.76
Rubbermaid Комерцијални Топла Храна Контејнер, 1/6 Големина, 2-1/2 Quarts, Килибар Неодамнешно
Rubbermaid Комерцијални Топла Храна Контејнер, 1/6 Големина, 2-1/2 Quarts, Килибар

ШестоГолемина Храна Пан има подебели ѕидови, агли и венчиња со рабови дека не ќе€т добие топла како и не

DEN 443.76
Vollrath 90122 Супер Пан 3 S/S 2/3 Големина x 2.5 D Храна Пан Неодамнешно
Vollrath 90122 Супер Пан 3 S/S 2/3 Големина x 2.5 D Храна Пан

Оваа 2 / 3 големина пареа табела пан е совршен за прикажува а пареа маси.тоа е благодарение на стилски при�

DEN 924.72
InterMETRO RPC5-DRPAN Мозоци Пан Неодамнешно
InterMETRO RPC5-DRPAN Мозоци Пан

Вистински оем замена дел.Intermetro е водечки светски производител на складирање и превоз на опрема.Користе�

DEN 1392.72
Paderno World Cuisine 20 7/8 инчи до 12 3/4 инчи не ' Рѓосувачки челик Перфорирани Хотел Пан - 1/1 (длабочина: Неодамнешно
Paderno World Cuisine 20 7/8 инчи до 12 3/4 инчи не ' Рѓосувачки челик Перфорирани Хотел Пан - 1/1 (длабочина:

Нерѓосувачки челик.NSF Одобрени.Професионален квалитет.Индустриски стандард големини.Перфориран.Оваа 20

DEN 719.76
Ажурирање на Меѓународните (NJP-166) 6 Шестиот-Големина Анти-Џем Пареа Табела Пан Неодамнешно
Ажурирање на Меѓународните (NJP-166) 6 Шестиот-Големина Анти-Џем Пареа Табела Пан

Оваа антиџем пареа табела пан е супериорен во однос одговара за греење и ефикасност се протега држи пат�

DEN 387.60
6 Длабоко Половина Големина Од Не ' Рѓосувачки Челик Анти-Џем Пареа Пан Неодамнешно
6 Длабоко Половина Големина Од Не ' Рѓосувачки Челик Анти-Џем Пареа Пан

Индустриски Стандард Големината 6 инчи длабоки, половина големина греење тавата.ТешкиДолжност Изградб

DEN 507.60
RCP124PCLE - Rubbermaid-Јасно Хидрати X Храна Пан 1/2 Големина Неодамнешно
RCP124PCLE - Rubbermaid-Јасно Хидрати X Храна Пан 1/2 Големина

Food_Container_Type Служат Тавата.Материјали Поликарбонат.Capacity_Volume 7.875 qt.Бои Јасно.Длабочина 12.8 во.Удобен служ

DEN 240.72