Бела-Роџерс 37C73U-168 Серија 37C Природен Гас Бојлер Контрола, 1/4 месо тело Должина, 70 Степен - 160 Степен F Температура Опсег

Бела-Роџерс 37C73U-168 Серија 37C Природен Гас Бојлер Контрола, 1/4 месо тело Должина, 70 Степен - 160 Степен

-109 %

DEN 2148.48

Неодамнешно

Това е достапна

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики.Автоматско shut-исклучување на главниот и пилот гас во случај на пилот неуспех.Пилот гас петел со безбедно осветлување функција и филтер.Температура прилагодување.Цела притисок допрете.Вграден-Во Д. В. К. (Енергија Отсечени) не-велосипедизам висок лимит.Бела-Роџерс 37 C73 U-168 Серија 37 C природен гас бојлер контрола, 1/4 инчи месо тело Должина, 70°-160° С температура на опсег.Направен во сад.Произведени од страна на белата Роџерс.

Додатоци на производот

iO HVAC Контроли Д-Z1-1810 18 Инчен X 10 Инчен Правоаголна Двете-Позиција Зона Еден Амортизерите Собрание Неодамнешно
iO HVAC Контроли Д-Z1-1810 18 Инчен X 10 Инчен Правоаголна Двете-Позиција Зона Еден Амортизерите Собрание

i O HVAC Контроли ДZ11810 18 Инчен X 10 Инчен Правоаголна ДветеПозиција Зона Еден Амортизерите Собранието Карак�

DEN 2162.40
Johnson Controls JM3221 Серија J Модел JM2221 Електрични Зона Вентил, Modulating Контрола, Три-Начин Пролет Неодамнешно
Johnson Controls JM3221 Серија J Модел JM2221 Електрични Зона Вентил, Modulating Контрола, Три-Начин Пролет

Брз и едноставен actuator отстранување олеснува инсталација и овозможува брзо actuator замена за време на услу�

DEN 1476.48
42KHAG5800C - Надградена Замена за Bryant Одбор за Контрола Неодамнешно
42KHAG5800C - Надградена Замена за Bryant Одбор за Контрола

▶ Ова е сосема нов Clima Tek Одбор за Контрола ▶ Оваа Clima Tek Дел Директно Заменува Дел # 42 KHAG5800 C ▶ Врвен Квали�

DEN 17086.80
Johnson Controls P170MA-1C Двојна Контрола на Притисокот, SPST Неодамнешно
Johnson Controls P170MA-1C Двојна Контрола на Притисокот, SPST

Сите челик случај и да го покрие изграден за да се обезбеди траен, солиден заштита за внатрешни компонен

DEN 3290.88
Johnson Controls V-6135-2 Серија V-6135 Три-Начин на Воздухот Префрлување Вентил, Меѓу 11 и 15 psig Switchover Неодамнешно Најдобра цена
Johnson Controls V-6135-2 Серија V-6135 Три-Начин на Воздухот Префрлување Вентил, Меѓу 11 и 15 psig Switchover

Фабриката се снабдува со интегрален монтажа заградата за површинска монтажа.Пакет Димензии : 4.0 H x 4.0 L x 4.

DEN 7041.12
Johnson Controls G-3000-101 Премиум Џеб Тест Мерач Неодамнешно
Johnson Controls G-3000-101 Премиум Џеб Тест Мерач

За пневматски систем 3" мерач.Се продава во секоја од нив 3 во.мерач за пневматски систем за поставување и

DEN 14030.88
iO HVAC Контроли CRD-10 9 Инчен Превозникот Компатибилен Ретро Амортизерите Неодамнешно
iO HVAC Контроли CRD-10 9 Инчен Превозникот Компатибилен Ретро Амортизерите

i O HVAC Контроли CRD10 10 Инчен Превозникот Компатибилен Ретро Амортизерите Карактеристики : 10 инчен круг...

DEN 4127.28
Honeywell L4006E1067 Котел Контрола на Аква Запишам Неодамнешно
Honeywell L4006E1067 Котел Контрола на Аква Запишам

Котел Контрола Aquastat.Објектот Пакет Димензија : 31.75" L x 13.46" W x 5.84" H Точка Пакет Тежина : 1.4 lb.Број на модел : L40

DEN 3334.56
Emerson 24A05E-1 Ниво-Temp за Електрична Топлина, 208 VAC Неодамнешно
Emerson 24A05E-1 Ниво-Temp за Електрична Топлина, 208 VAC

Овозможува контрола на линија Напон товари како што baseboard грејачи.Идеален за сите на видови електрични �

DEN 2035.92
Johnson Controls T22CBC-1C Пен Серија T22 Линија Напон Ѕид Термостат, Греење, Knob Прилагодување, SPST Апликација, Неодамнешно
Johnson Controls T22CBC-1C Пен Серија T22 Линија Напон Ѕид Термостат, Греење, Knob Прилагодување, SPST Апликација,

Атрактивни беж боја, впечатливи пластични куќиште (T26 Серија).Затворете диференцијални без потреба за ant

DEN 7613.52
Johnson Controls ТОЈ-67P2-0N00P TRUERH Дуктус Сонда Влажност Елемент со Тенките Platinum Сензор на Температура, Неодамнешно
Johnson Controls ТОЈ-67P2-0N00P TRUERH Дуктус Сонда Влажност Елемент со Тенките Platinum Сензор на Температура,

TRUERH circuitry и калибрација техники за која патентна заштита е во тек.СитеПолимер влажност сензор патентира

DEN 7964.40
Johnson Controls P70LB-1C Двојна Контрола на Притисокот, SPST Неодамнешно Најдобра цена
Johnson Controls P70LB-1C Двојна Контрола на Притисокот, SPST

Сите челик случај и да го покрие изграден за да се обезбеди траен, солиден заштита за внатрешни компонен

DEN 4769.28
SUPCO SHL190 Термостат Граница Контрола за Дома Грејач, 190 Степен F Отсечени Температура, 25 Засилувач, 240Vac Неодамнешно
SUPCO SHL190 Термостат Граница Контрола за Дома Грејач, 190 Степен F Отсечени Температура, 25 Засилувач, 240Vac

Заварени конструкција за интегритетот на тековнатасметководствена компоненти.Располагање со автомат�

DEN 383.76
Emerson 3F11-170 1/2-Инчен Snap Диск Термостат, во Близина На Пораст со Опсег 162/178 F Неодамнешно
Emerson 3F11-170 1/2-Инчен Snap Диск Термостат, во Близина На Пораст со Опсег 162/178 F

Bimetal диск термостат за hvac и апарати.Затворање на пораст со температура спектар 162 да 178 степен F...

DEN 167.76
Johnson Controls TE-6315M-1 Сензор на Температура, Прилагодлив Неодамнешно
Johnson Controls TE-6315M-1 Сензор на Температура, Прилагодлив

Целосна Линија на Разновидни Сензори.Еден Собранието Нарачување—Поедноставува нарачување; обезбедув�

DEN 1992.00
iPower GLFANXCONTROLA Издувните Променлива Пропустливи Контролер Внатрешно Дуктус Брзината на Вентилаторот Неодамнешно
iPower GLFANXCONTROLA Издувните Променлива Пропустливи Контролер Внатрешно Дуктус Брзината на Вентилаторот

i Power Брзината на Вентилаторот Контролер ќе правилно и прецизно да ја прилагодите брзината на вашиот кан

DEN 335.76
iO HVAC Контроли ТД-2218 22 Инчен X 18 Инчен Правоаголна Trane/Американски Стандард Зона Амортизерите со Belimo Неодамнешно
iO HVAC Контроли ТД-2218 22 Инчен X 18 Инчен Правоаголна Trane/Американски Стандард Зона Амортизерите со Belimo

i O HVAC Контроли ТД2218 22 Инчен X 18 Инчен Правоаголна Trane / Американски Стандард Зона Амортизерите Карактерис

DEN 7463.28
Johnson Controls T22SEB-1C Пен Серија T22 Линија Напон Ѕид Термостат, Греење и Ладење, Knob Прилагодување, Неодамнешно
Johnson Controls T22SEB-1C Пен Серија T22 Линија Напон Ѕид Термостат, Греење и Ладење, Knob Прилагодување,

Атрактивни беж боја, впечатливи пластични куќиште (T26 Серија).Затворете диференцијални без потреба за ant

DEN 2984.40
14 x 20 x 1 - Природа Дома Микро Моќ Guard Воздушен Замена Компатибилен Филтер Влошки, (3) Пакет Бела (Вистински Неодамнешно
14 x 20 x 1 - Природа Дома Микро Моќ Guard Воздушен Замена Компатибилен Филтер Влошки, (3) Пакет Бела (Вистински

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 1535.76
AT72B11CG - ClimaTek Надгради Замена за Honeywell Мулти-Планината Контрола Коло Трансформатор 40VA Неодамнешно
AT72B11CG - ClimaTek Надгради Замена за Honeywell Мулти-Планината Контрола Коло Трансформатор 40VA

▶ Ова е сосема нов Clima Tek МултиПланината Контрола Коло Трансформатор 40 VA ▶ Оваа Clima Tek Дел Директно Замен�

DEN 856.80
HK38EA036A - Надградена Замена за Bryant Одбор за Контрола Неодамнешно
HK38EA036A - Надградена Замена за Bryant Одбор за Контрола

▶ Ова е сосема нов Clima Tek Одбор за Контрола ▶ Оваа Clima Tek Дел Директно Заменува Дел # HK38 EA036 A ▶ Врвен Квалит

DEN 9886.80
HK38EA032A - Надградена Замена за Превозникот Одбор за Контрола Неодамнешно
HK38EA032A - Надградена Замена за Превозникот Одбор за Контрола

▶ Ова е сосема нов Clima Tek Одбор за Контрола ▶ Оваа Clima Tek Дел Директно Заменува Дел # HK38 EA032 A ▶ Врвен Квалит

DEN 9886.80
Diversitech CVENT-2 Концентрична Пропустливи, 2 Неодамнешно
Diversitech CVENT-2 Концентрична Пропустливи, 2

2ИНЧЕН КОНЦЕНТРИЧНА ПРОПУСТЛИВИ : го Прави полесно да се имаат двецевна инсталација за висока ефикаснос

DEN 937.68