Anker PowerCore Фузија 5000, Пренослив Апарат 5000mAh 2-во-1 со Двојна USB Ѕид Полнач, Свитлива AC Приклучок и PowerIQ, Батерија Пакет за iPhone, iPad, Android, Samsung Галакси и Повеќе

Anker PowerCore Фузија 5000, Пренослив Апарат 5000mAh 2-во-1 со Двојна USB Ѕид Полнач, Свитлива AC Приклучок

DEN 467.52

Неодамнешно

Това е достапна

На Anker Предност : се Приклучат на 50 милиони+ напојува од страна на Америка е водечки USB полнење бренд.Крајната 2-во-1 приклучок : хибрид со висок капацитет преносни батеријата и dual-порта ѕид полначот во еден елегантен пакет.-Со голема Брзина на Полнење : Во ѕидот или на-на-go, Anker е ексклузивни Power IQ и Voltage Boost технологии се осигура дека сите уреди добиваат најбрз можен полнење.Не поддржува Qualcomm Брзо Полнење.Бесплатно-и-Оди : Полните вашиот уред и Power Core Фузија на внатрешната батерија преку ѕиден штекер, тогаш земете го со вас до 3 телефонски трошоци—секое место, секое време.Може да се пофали склоплива приклучок за да се обезбеди максимална преносливост.Она што Ќе Добиете : Power Core Фузија 5000, 2ft микро USB кабел, патна торбичка, добредојдовте водич, нашата 18-месечно грижете се-бесплатно гаранција и пријателски услуги на клиентите.Power Core Фузија 5000. Микро USB-кабел.Патна Торбичка.Добредојдовте Водич.Боја : Црна.

Додатоци на производот

[Пакет] UGREEN 100W USB C GaN Конектор 2-Порта со USB C за да го USB-C Кабел 60W Десен Агол 3FT Компатибилен Неодамнешно
[Пакет] UGREEN 100W USB C GaN Конектор 2-Порта со USB C за да го USB-C Кабел 60W Десен Агол 3FT Компатибилен

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 1727.76
USB C Адаптер за iPhone 13, Тип C Ѕид Полнач, UorMe 20W PD Брзо Полнење C Plug Кутија Брзо Полнење Блок за Неодамнешно
USB C Адаптер за iPhone 13, Тип C Ѕид Полнач, UorMe 20W PD Брзо Полнење C Plug Кутија Брзо Полнење Блок за

0 поддршката уреди, Вклучувајќи i Phone 12 / 12 Про Max / 12 Pro / 12 мини / 11 / 11 Pro / 11 Про Max / XR / XS Max / XS / X / 8 Плус / 8 / SE(2020),

DEN 1682.40
Брзо Полнење 3.0 Полнач, QTREE 2-Pack 18W КК 3.0 USB Брзо Адаптер за Полнење Блок Компатибилен со Безжичен Неодамнешно
Брзо Полнење 3.0 Полнач, QTREE 2-Pack 18W КК 3.0 USB Брзо Адаптер за Полнење Блок Компатибилен со Безжичен

18 W QC3.0 USB ЅИД ПОЛНАЧ На : 18 W QC3.0 USBЕДЕН адаптер обезбедува најбрзо полнење брзина за брзо полнење поддржан

DEN 1788.00
USB Ѕид Полнач, Besgoods 2-Pack 18W КК Полначот 3.0 Адаптер за Полнач за Телефон Блок Брзо Полнење Компатибилен Неодамнешно
USB Ѕид Полнач, Besgoods 2-Pack 18W КК Полначот 3.0 Адаптер за Полнач за Телефон Блок Брзо Полнење Компатибилен

【БРЗ БЕЗЖИЧЕН АДАПТЕР за полнење】 : 2Pack 18 W КК ѕид полначот 3.0, поддршка брзо полнење за безжичните полна

DEN 239.76
iPhone Полнач за Брзо Молња Полначот [Apple Уверение/Одобрени] 20W USB C (Тип В) Блок со 3ft Кабел Компатибилен Неодамнешно
iPhone Полнач за Брзо Молња Полначот [Apple Уверение/Одобрени] 20W USB C (Тип В) Блок со 3ft Кабел Компатибилен

♥[20 W PD 3.0 брзо полнење] 20 W Моќ Испорака 3.0 ѕид на полначот може да го полните вашиот i Phone до 50% за 30 минути (

DEN 306.24
iPhone Полнач за Брзо 20W USB-C Адаптер Тип c Полнење Блок со [Apple MFi Заверена] 6ft Молња Кабел за iPhone Неодамнешно
iPhone Полнач за Брзо 20W USB-C Адаптер Тип c Полнење Блок со [Apple MFi Заверена] 6ft Молња Кабел за iPhone

★[20 W PD 3.0 Брз Полнач] 20 W Ѕидни Држачи за полнење 50% за вашиот нов iphone во 30 минути (5min≈10%, 10min≈20%,60ми≈80%,120min

DEN 358.32
Power4Laptops AC Адаптер Мобилен Телефон Конектор за Напојување (САД Приклучок) Компатибилен со Samsung Гламур Неодамнешно
Power4Laptops AC Адаптер Мобилен Телефон Конектор за Напојување (САД Приклучок) Компатибилен со Samsung Гламур

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

DEN 717.60
USB В Ѕид Полнач, 3Pack Двојна Порта PD 3.0 + КК 3.0 Брзо Полнење Блок Приклучок Адаптер за iPhone 13 12 11 Неодамнешно
USB В Ѕид Полнач, 3Pack Двојна Порта PD 3.0 + КК 3.0 Брзо Полнење Блок Приклучок Адаптер за iPhone 13 12 11

20 W PD 3.0 & КК 3.0 USB C адаптер дизајниран за полнење на вашите уреди со максимална брзина со i Phone 13 / 13 Pro / 13 Про

DEN 407.76
USB C Брз Полнач Блок за iPhone 13 Про Max, 20W Двојна Порта PD + КК 3.0 USB В Ѕид Конектор за Адаптер Приклучок Неодамнешно
USB C Брз Полнач Блок за iPhone 13 Про Max, 20W Двојна Порта PD + КК 3.0 USB В Ѕид Конектор за Адаптер Приклучок

5 часа за вас [ Брзо Полнење USB 3.0 USBпорта во комбинација, оваа двојна порта usb c plug ослободува од неуредна п

DEN 1653.60
3 Нозете/1M Екстра Долг Микро USB Кабел за Полнење Енергија Податоци Жица Ѕид Конектор за Адаптер Компатибилен Неодамнешно
САД Прописи Мулти Приклучокот на Полначот на Европските Регулативи Мобилен Телефон Држачи за Брзо Полнење Патување Неодамнешно
Power4Laptops AC Адаптер Мобилен Телефон Конектор за Напојување (САД Приклучок) Компатибилен со Samsung Galaxy Неодамнешно
Power4Laptops AC Адаптер Мобилен Телефон Конектор за Напојување (САД Приклучок) Компатибилен со Samsung Galaxy

Power4 Laptops Брендирани Замена Полначот за Разлика од поевтини за Напојување, Power4 Laptops производи Електрична

DEN 1524.00
CONMIXC USB Ѕид Полнач, Брзо Полнење 3.0, 18W Брзо Полнење Адаптер со Smart IC Qualcomm Заверена Компатибилен Неодамнешно
CONMIXC USB Ѕид Полнач, Брзо Полнење 3.0, 18W Брзо Полнење Адаптер со Smart IC Qualcomm Заверена Компатибилен

Брзо Полнење 3.0, Побрзо Полнење : Qualcomm Брзо Полнење 3.0 Уверение, Задолжен компатибилни уреди до 4 пати поб

DEN 311.76
Удобно Bluetooth Слушалки, UX-M97 Безжични Слушалки со Микрофон, Слушалки со Мобилен Телефон Бучава Изолација Неодамнешно
Удобно Bluetooth Слушалки, UX-M97 Безжични Слушалки со Микрофон, Слушалки со Мобилен Телефон Бучава Изолација

【БУЧАВА ПОНИШТУВАЊЕ на МИКРОФОН】 Напредно бучавапоништува технологија изолатите вашиот глас од буча

DEN 1006.80
USB В Ѕид Полначот 30W PD 3.0 Двојна Порта USB Безбедност Заверена Компатибилен со iPhone 13/13 Pro/13 Про Неодамнешно
USB В Ѕид Полначот 30W PD 3.0 Двојна Порта USB Безбедност Заверена Компатибилен со iPhone 13/13 Pro/13 Про

Супер Брзо Полнење : 30 W USBC и USBМоќ Испорака Ѕид Адаптер за полнење, DualПРИСТАНИШТА ви Овозможува да го пол

DEN 885.60
ZLONXUN Ѕид Полначот со Компатибилен Кабел за iPhone 4/4S, јас Подлога 3/2/1 Неодамнешно
ZLONXUN Ѕид Полначот со Компатибилен Кабел за iPhone 4/4S, јас Подлога 3/2/1

Супер полнач, моќен, трајни, и многу facultative.Тоа нема да се загрее кога го полните вашиот телефон.Добра без

DEN 191.76
USB C до USB C Брзо Полнење Кабел 65W USB Тип C Кабелот на Полначот на Компатибилен со S21/S21+/S20+ Ултра Неодамнешно
USB C до USB C Брзо Полнење Кабел 65W USB Тип C Кабелот на Полначот на Компатибилен со S21/S21+/S20+ Ултра

* Овој тип c до в pd кабел ќе интелигентно брзо полните вашите телефони, таблети, лаптопи во полна брзина...

DEN 210.48
Удобно Bluetooth Слушалки, UX-M97 Безжични Слушалки со Микрофон, Слушалки со Мобилен Телефон Бучава Изолација Неодамнешно
Удобно Bluetooth Слушалки, UX-M97 Безжични Слушалки со Микрофон, Слушалки со Мобилен Телефон Бучава Изолација

0 и беспрекорно се префрлате помеѓу два по волја.Обезбеди кристално јасно разговори дури и во најпромет

DEN 1006.80
Брзо Полнење Блок, Полнач Приклучок за iPhone, Коцка Полнач, NonoUV 5Pack 2.1 Двојна Порта USB Ѕид Адаптер Неодамнешно
Брзо Полнење Блок, Полнач Приклучок за iPhone, Коцка Полнач, NonoUV 5Pack 2.1 Двојна Порта USB Ѕид Адаптер

Моќен USB Ѕиден Приклучок : Влез : AC 100240 V, Излез : DC 5 V / 1А, моќен двојна порта адаптер за полнење може да брзо

DEN 359.76