Skylety 3 Парчиња Хрчак Забава Играчки морско свинче Криенка Вклучуваат Дрвени Хрчак Куќа, Виножито Мост, Хрчак Неодржлива Играчка DIY Дрвени Вежба Игра Играчки за Мали

Skylety 3 Парчиња Хрчак Забава Играчки морско свинче Криенка Вклучуваат Дрвени Хрчак Куќа, Виножито Мост, Хрчак

DEN 311.76

Неодамнешно

Това е достапна

Интересна играчка поставена : хрчак оваа играчка сет вклучува 1 Хавајски вила-стил хрчак куќа, 1 неодржлива и 1 виножито мост; големината на хрчак гнездо е x 5.5 5.5 x 5.1 инчен, виножито мост е 5.5 x 2.75 x 3.15 инчи, и неодржлива е 5.1 x 2.75 x 2.36 инчен; сетот содржи шрафцигер и шрафови, кои се стабилни и не е лесно да падне.Safe материјал : овие хрчак играчки се направени на квалитет дрво пластични одбор, кој е водоотпорен и здрав, не е лесно да попуштат, сигурен и силен, и на работ на материјалот е мазна и круг, која може да се примени безбедно.Широко се применува : Хавајски вила хрчак гнездо може да се создаде убава дома за мали хрчаци, gerbils, стаорци, глувци, џуџе хрчаци и други мали крзнени животни; Виножито мост и неодржлива може да им се обезбеди со забава игра места.Забава DIY : овие играчки се во unassembled држава, која може да ви донесе забава на DIY, па може да се изгради една колиба, неодржлива и виножито мост со себе, која ќе ви донесе неограничена забава; И тие може да се расклопуваат, во секое време кога не се во употреба, кој е едноставен и брз, и не заземаат премногу простор.Симпатична дизајн : на хрчак е гнездо е дизајниран со двоен слој vaulted покривот и криви скалило, со свои ретро стил и ограда балкон, елегантна и убава; И виножитото мост усвојува виножито бои, светли и кул, неодржлива усвојува облик на тркала, што е многу симпатична.

Додатоци на производот

Дрвото Милениче Зајакот Играчка - 2 Пакет Пакет Неодамнешно
Дрвото Милениче Зајакот Играчка - 2 Пакет Пакет

ОДЛИЧНО ЗА ЏВАКАЊЕ!Заштитете го вашиот дограма и да им помогне одржите вашиот зајак забите трим со наши�

DEN 527.76
КООРДИНАТОР PIPI Fren Папагали Играчки и Птица Додатоци за Миленичиња Играчка Замав Стојат Budgie Parakeet Неодамнешно
КООРДИНАТОР PIPI Fren Папагали Играчки и Птица Додатоци за Миленичиња Играчка Замав Стојат Budgie Parakeet

[Безбедност материјали] играчка постави направени од издржлив хранаодделение материјали за птици е изд

DEN 1860.00
N - А Duyppy Хрчак Песок Бања Јасно Акрилик Тоалет Фах Бања за Еже Верверица Хрчак Гвинеја Свињи и Мали Животни Неодамнешно
Naisde Птица Ратан Топката Играчка 3.94 инчен Папагал Кафез Џвакање Играчка Мали Животни Џвакање Топки за Cockatiel Неодамнешно
Зајакот Трева Куќа & Bunny Џвакање Играчки Природни Количка за Рачно Ткаени Seagrass Мат Кревет Морков Сено Неодамнешно
Зајакот Трева Куќа & Bunny Џвакање Играчки Природни Количка за Рачно Ткаени Seagrass Мат Кревет Морков Сено

Мали животни сака да хоп за во нивната куќа.9 во долги и 2cm / 1in широк.Големите Отвори за да Хоп Во : Тој ќе с�

DEN 719.76
Домашно милениче Стаорец Gerbil Стаорец Мојот Сосед Totoro морско свинче Верверица Мали Животни Џвакање Играчка Неодамнешно
JYDQM 3Pcs/Set Милениче Птица Играчки Папагал Џвакање Мелење Ноктот Стојат Perches Кафез Cockatiel Parakeet Неодамнешно
JYDQM 3Pcs/Set Милениче Птица Играчки Папагал Џвакање Мелење Ноктот Стојат Perches Кафез Cockatiel Parakeet

Тип : птица костур застане.Материјали : Дрво,Метал,Обоени emery.Оваа играчка да ги споделите со папагал се и

DEN 3306.24
PULABO Едноставен и Софистициран Design1Pcs Папагал Ѕвона Замав Играчка Птичји Кафез Виси Играчка Cockatoo Неодамнешно
PULABO Едноставен и Софистициран Design1Pcs Папагал Ѕвона Замав Играчка Птичји Кафез Виси Играчка Cockatoo

Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и не

DEN 182.64
WinnerEco Милениче Џвакање Играчка Папагал Птица Гризе Играчка Птица Гранка Ратан Топки Кафези Играчки Неодамнешно
WinnerEco Милениче Џвакање Играчка Папагал Птица Гризе Играчка Птица Гранка Ратан Топки Кафези Играчки

Природни трска материјал, за животната средина.Од играчка може да биде украсена во birdcage.Ослободувањето

DEN 67.44
Мали Домашни Миленици Неодржлива Милениче Хрчак Дрвени Неодржлива Мала Игра Куќа Фитнес Играчка Животинско Неодамнешно
Balacoo 9pcs Хрчак Играчка Поставена Хрчак Џвакање Играчки морско свинче Кафез Играчка Складиште Дрво Тунелот Неодамнешно
Samzary Птица залак Играчка Обука Папагал Џвакање Дрвени Играчки за Птичјиот Macaw Африкански Greys Cockatoo Неодамнешно
Samzary Птица залак Играчка Обука Папагал Џвакање Дрвени Играчки за Птичјиот Macaw Африкански Greys Cockatoo

Премиум Квалитет : се Направени од издржлив и нетоксичен милениче безбедно материјали, вашето домашно м

DEN 165.36
Da.Wa 10Pcs Шупливи Птица Играчка Ратан Топката Птица Џвакање Играчки за Папагал Budgie Parakeet Cockatiel Неодамнешно
Da.Wa 10Pcs Шупливи Птица Играчка Ратан Топката Птица Џвакање Играчки за Папагал Budgie Parakeet Cockatiel

Материјал : Лозата,Нетоксични природни ратан,тоа е безбедно за птица.Димензии : Дијаметар : околу 2 cm / 0.97

DEN 91.68
КООРДИНАТОР 8pcs Птица Замав Играчки Дрво Качување Интелигенција Обука Активност за Папагал Неодамнешно
КООРДИНАТОР 8pcs Птица Замав Играчки Дрво Качување Интелигенција Обука Активност за Папагал

Лесно да го привлече вниманието на птици и зголемување на забава на играње.Помогнат во ублажувањето на �

DEN 712.80
Heaven2017 Мини Прекрасна Количка Количка Мали Миленичиња Птица Папагал Зајакот Хрчак Кафез Игра Играчка - Неодамнешно
Heaven2017 Мини Прекрасна Количка Количка Мали Миленичиња Птица Папагал Зајакот Хрчак Кафез Игра Играчка -

Направени од алуминиумски и пластични материјали, безбедно и издржливи.Мини количка дизајн, погоден за

DEN 276.00
Zhjvihx Сауна, Соба за Удобен и Лесен Хрчак Тоалет за Мали Миленичиња Хрчак за Бебе Хрчак Неодамнешно
Zhjvihx Сауна, Соба за Удобен и Лесен Хрчак Тоалет за Мали Миленичиња Хрчак за Бебе Хрчак

Бања можат да бидат поделени на две големи и мали делови, така што е погодно за домаќин да го чистите.Ова�

DEN 2371.20
JYDQM 2 парчиња/Set Милениче Папагал Птица Стои Стап Дрво Пол Птица Cockatiel Parakeet Perches Залак Ноктот Неодамнешно
JYDQM 2 парчиња/Set Милениче Папагал Птица Стои Стап Дрво Пол Птица Cockatiel Parakeet Perches Залак Ноктот

Материјал : дрво.Пакетот вклучува дрвени виси џвакање играчки и дрвени птица perches, и на сите што ќе се нап

DEN 3306.24