Jinyi Деца Дигиталната Камера, Вграден Микрофон Детска Играчка Камера за Момчиња и Девојчиња за Деца(Розева)

Jinyi Деца Дигиталната Камера, Вграден Микрофон Детска Играчка Камера за Момчиња и Девојчиња за Деца(Розева)

DEN 1790.16

Неодамнешно

Това е достапна

Камерата со 12 MP може да се фати на најмалите детали и печатење фотографии веднаш без филм или тонер.Голем капацитет, без грижи, 2000m Ah батеријата, силна издржливост, USB интерфејс е лесно да се дополни моќ.Храна одделение АБС материјал, круг без рабови и агли дизајн, круг и прекрасна форма анти пропадна и триење отпорноста, удобно и благ стисок, грижата за децата е нежна кожа.Специјално дизајн забава камера за деца, подобар подарок од мобилни телефони, конзоли за игри за деца да се истражуваат нивниот свет.Преземање на голема сликите никогаш не било полесно и повеќе забава.Едноставно да го користите екранот на допир и притиснете го копчето на блендата да го фати на слика, тогаш печатите фотографијата за да ја видите вашите сеќавања.Функција : 1. Преземање на голема сликите никогаш не било полесно и повеќе забава.Едноставно да го користите екранот на допир и притиснете го копчето на блендата да го фати на слика, тогаш печатите фотографијата за да ја видите вашите сеќавања.2. Храна одделение АБС материјал, круг без рабови и агли дизајн, круг и прекрасна форма анти пропадна и триење отпорноста, удобно и благ стисок, грижата за децата е нежна кожа.3. Камерата со 12 MP може да се фати на најмалите детали и печатење фотографии веднаш без филм или тонер.4. Голем капацитет, без грижи, 2000m Ah батеријата, силна издржливост, USB интерфејс е лесно да се дополни моќ.5. Специјално дизајн забава камера за деца, подобар подарок од мобилни телефони, конзоли за игри за деца да се истражуваат нивниот свет.Како да го Користите : 1, Долго притиснете "On / Off копче", камерата е вклучен со сина укажуваат на светлината.2. По стартување на телефонот, притиснете го копчето за Мени за да ја внесете главното мени.Притиснете го копчето "левото копче (Печатење копче)" или "десно копче (копчето)", "▲" или "▼" копчето за да се префрлите назад помеѓу Режим на Снимање, Репродукција на Владата, Аудио Режим, Режим на Камера, Печати Режим, Режим на Камера.Притиснете на Фотографијата, Потврди копче за да го внесете соодветниот режим или поставување.Притиснете на Menu/Back копчето повторно за да се вратите на главното мени.3. Долго притиснете го копчето "on/Off копчето".

Додатоци на производот

Филм Скенер, Vacio Филм Слајд ГЛЕДАЧОТ Скенер 14.0 Мега пиксели Негативни 8G 16G 32G Филм Слајд ГЛЕДАЧОТ Скенер Неодамнешно
Филм Скенер, Vacio Филм Слајд ГЛЕДАЧОТ Скенер 14.0 Мега пиксели Негативни 8G 16G 32G Филм Слајд ГЛЕДАЧОТ Скенер

Скенер тело мерки : L87 XW86.5 XH102.5мм 14.0 MP CMOS сензор скенирање на 44163312 пиксели (22 Мегапикселна interpolated скенирањ

DEN 3743.76
WERYU Фото Албуми Фотографија Албуми за Fujifilm Instax Мини 8 Филмот Polaroid Мини Инстант Слика Случај Складирање Неодамнешно
WERYU Фото Албуми Фотографија Албуми за Fujifilm Instax Мини 8 Филмот Polaroid Мини Инстант Слика Случај Складирање

Меморија Чувар : мемориската книга им помага да се задржи долготрајни спомени, и можете да ги споделите �

DEN 1075.20
Nikon Фиксна Фокусна Должина на Објективот со УВ Заштита на Леќите на Филтер Неодамнешно
Nikon Фиксна Фокусна Должина на Објективот со УВ Заштита на Леќите на Филтер

FXformat, ултрабрза класичен широк агол леќа.Фокусна Должина : 35 mm, Минимум Фокус Растојание 1.0 ft.УВ заштита �

DEN 188.16
Katia 96 Џеб Паричникот Фото Албум Додатоци за fujifilm Instax Мини 11/ 7s/ 8/ 8+/ 9/ 25/ 26/ 50-тите/ 70/ Неодамнешно
Katia 96 Џеб Паричникот Фото Албум Додатоци за fujifilm Instax Мини 11/ 7s/ 8/ 8+/ 9/ 25/ 26/ 50-тите/ 70/

КОМПАТИБИЛНОСТ : Погоден за Polaroid Fujifilm Instax Мини 11 9 8 8+ 7s 25 26 50тите и 70 90 / ПИК300 P / Z2300 / LG PD 233 / LG PD 239 / Билет н

DEN 215.76
Lifeprint 3x4.5 Преносни Фото и Видео Печатач (Бела) Патува за Полнење Неодамнешно
Lifeprint 3x4.5 Преносни Фото и Видео Печатач (Бела) Патува за Полнење

ЗГОЛЕМЕНИ РЕАЛНОСТ : Lifeprint е Зголемени Реалност Hyperphotos може да го вградите видео внатре вашите фотографи

DEN 3119.76
Canon EOS Бунтовнички T100 dslr фото Камера w/Canon EF-S 18-55мм F/3.5-5.6 + Сонце Пакет Неодамнешно
Canon EOS Бунтовнички T100 dslr фото Камера w/Canon EF-S 18-55мм F/3.5-5.6 + Сонце Пакет

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 10536.00
Instax Polaroid Мини Филм Копче Синџир - Обичај Слика за Повикување Прстен за Fujifilm Мини 9 Фото Филм Неодамнешно
Instax Polaroid Мини Филм Копче Синџир - Обичај Слика за Повикување Прстен за Fujifilm Мини 9 Фото Филм

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Клипот затворање.ОДГОВАРА на СИТЕ INSTAX

DEN 182.16
Polaroid 600 Еден Чекор Флеш Инстант Камера Неодамнешно
Polaroid 600 Еден Чекор Флеш Инстант Камера

Оваа гроздобер Polaroid 600 инстант камера е реновирана и е подготвен за уште една генерација на фото презема

DEN 3027.12
Кодак Printomatic Инстант Камера (Црна) Подарок Пакет + Цинк Хартија (20 Листови) + Делукс Случај + 7 Забава Неодамнешно Најдобра цена
Кодак Printomatic Инстант Камера (Црна) Подарок Пакет + Цинк Хартија (20 Листови) + Делукс Случај + 7 Забава

СИТЕВОЕДНО ФОТОГРАФИЈА На PRINTOMATIC Камера нуди комбинација на моќни 5 MP сензор со широк агол f / 2 леќи кои в

DEN 2399.76
ABE Инстант Филмски Камери, Додатоци Пакет Вклучува Небото Сино Случај, Албум, Налепници, Slife Леќа, и други Неодамнешно
ABE Инстант Филмски Камери, Додатоци Пакет Вклучува Небото Сино Случај, Албум, Налепници, Slife Леќа, и други

Ова е 9 1 Дел Додатоци Комплет за Fujifilm Instax Мини Инстант Филмски Камери Најдобар Подарок За FUJFILM Камери ( КА

DEN 3599.76
Цинк 2x3 Премиум Фото Хартија (120 Pack) Компатибилен со Polaroid Кадар, Кадар на Допир, Поштенски и Нане Камери Неодамнешно
Цинк 2x3 Премиум Фото Хартија (120 Pack) Компатибилен со Polaroid Кадар, Кадар на Допир, Поштенски и Нане Камери

ПРЕМИУМ ФОТО ХАРТИЈА : Го моменти во незаборавни фотографии со Цинк Премиум Фото Хартија.Печати 2" x 3" фот

DEN 359.76
Wogozan Инстант Филмската Камера Додатоци Комплет за Fujifilm Instax Мини 11 Вклучуваат Сопствени Случај со Неодамнешно
Wogozan Инстант Филмската Камера Додатоци Комплет за Fujifilm Instax Мини 11 Вклучуваат Сопствени Случај со

★Специјално за Fujifilm Instax мини 11 камера случај, резервиран простор за копчето на блендата,пронаоѓачот на

DEN 453.12
EFFUN 120 Листови Шарени Слика Инстант Филмови Рамка Налепница Компатибилен со FujiFilm Instax Мини 11/9/ 8/ Неодамнешно
EFFUN 120 Листови Шарени Слика Инстант Филмови Рамка Налепница Компатибилен со FujiFilm Instax Мини 11/9/ 8/

Вклучувајќи 120 различни шарени листови филм налепница 6 различни модели во 1 пакет, 20 компјутери различн�

DEN 263.76
ciciglow Деца Камера, 2.4 Инчен Екран P01A Инстант Печатење на Камерата до 32GB Micro Мемориската Картичка Неодамнешно
ciciglow Деца Камера, 2.4 Инчен Екран P01A Инстант Печатење на Камерата до 32GB Micro Мемориската Картичка

Преземање на голема сликите никогаш не било полесно и повеќе забава.Едноставно да го користите екранот

DEN 892.80
Деца Дигиталната Камера, 2000mAh Батеријата 12 MP Детска Играчка Камера Храна Одделение ABS Instant Print за Неодамнешно
Деца Дигиталната Камера, 2000mAh Батеријата 12 MP Детска Играчка Камера Храна Одделение ABS Instant Print за

Камерата со 12 MP може да се фати на најмалите детали и печатење фотографии веднаш без филм или тонер.Хран�

DEN 1766.16
САМО Механички Тајмер за Било Филмската Камера Неодамнешно
САМО Механички Тајмер за Било Филмската Камера

МЕХАНИЧКИ SELF TIMER 2 X 1 / 2 13 / 16 X 5 / 8 ИНЧИ.МЕХАНИЧКИ SELF TIMER.ТАЈМЕРОТ МОЖЕ ДА СЕ ПОСТАВИ НА МАКСИМУМ 18 СЕКУНДИ.ВР

DEN 816.00
Lomography Lomo'Instant Automat Јужна Плажа - Инстант Филмската Камера компатибилен за Fujifilm Instax Мини Неодамнешно
Lomography Lomo'Instant Automat Јужна Плажа - Инстант Филмската Камера компатибилен за Fujifilm Instax Мини

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 4056.00
Kesoto Камера Додатоци Компатибилен со Мини 11 Инстант Филмската Камера со Случајот + Фото Албум + Додатоци Неодамнешно
Kesoto Камера Додатоци Компатибилен со Мини 11 Инстант Филмската Камера со Случајот + Фото Албум + Додатоци

Тоа е совршен подарок за родендени, Божиќ, празници, и какви и да било посебни прилики што сакате да се на

DEN 719.76
Nikon Coolpix P1000 4K 125x Супер Зум Дигитален фото апарат - (Продолжува) Неодамнешно
Nikon Coolpix P1000 4K 125x Супер Зум Дигитален фото апарат - (Продолжува)

Оваа Заверена Обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refur

DEN 1600.80