Само Лепливи Ленти, Силно Лепило 16 КОМПЈУТЕРИ(2inch Дијаметар) Авто Лепило Најлон Леплива Назад Ленти Кука Јамка Ленти Fastener Круг Ленти Налепници Ленти за Училницат?

Само Лепливи Ленти, Силно Лепило 16 КОМПЈУТЕРИ(2inch Дијаметар) Авто Лепило Најлон Леплива Назад Ленти Кука

DEN 167.76

Неодамнешно

Това е достапна

ПАКЕТ : Вклучува 16 КОМПЈУТЕРИ само лепило кука и јамка, 2 инчен Дијаметар.СИЛНО ЛЕПИЛО : и Двете се направени од најлон материјал и топла топи лепила со висока температура отпорни, многу силна само лепило.ВОДООТПОРЕН : Силно лепило и долготрајни, анти-лепливоста карактеристики, може да се прилагодат и во влажна средина.ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ : Погоден за мазни површини како Ѕид, хартија, пластика, стакло, кожа, хардвер, итн.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Пластична Фолија, тоа е лесно да лупам исклучување и заштедувајќи ви време.Спецификации : 16 PCS Лента подлога големина : 2 инчен Diameter Application/употреба : Multipurpose Hook и јамка fastener тип : самолепливи strips Application/употреба : Multipurpose Both кука и јамка ленти се направени со СУПЕР капи лепило лепак.На лепило на грбот е најдобро да се користи на умерена температура.Лепило достигнува максимална сила по 24 часа.Отстранлив лепило лепак е безбедно за бесење и монтажа, и остави без остатоци остави зад себе.Долго-траен лепак е тенка и транспарентни, погоден за сите површини вклучувајќи очила.Работат поефикасно, бидејќи тие се толку лесно да лупам надвор од ролна.Отпорен на вода лепило лепак е добро за надворешна монтажа, и не се грижи влага кршење во.Производот може да се користат во многу наврати.Вер погоден за дом, училиште, канцеларија, и совршен за шиење и занаети.Исто така се идеални за бесење образовни алатки, постери, графикони, и signage и сл.Внимание:Лепливи ленти може да се отвори и затвори илјадници пати.но, кога тоа е лупено исклучите и повторно употребувани по се залепени, извршување на важна тема вратете ќе decrease Do не допир на лепило површината, со твоите раце, кои, исто така, ќе доведе до влошување на лепило performance Do не висат тешки предмети, кревка, или опасни материи.Исто така, не висат работи во текот на креветот за да се избегнат опасности.

Додатоци на производот

HONGTAI 16/20/25/30/40mm Црно Белата Кука и Јамка Fastener Лента Магија Најлон Налепница Лепило Кука Јамка Неодамнешно
HONGTAI 16/20/25/30/40mm Црно Белата Кука и Јамка Fastener Лента Магија Најлон Налепница Лепило Кука Јамка

Големина : 16 / 20 / 25 / 30 / 40mm.Функција : ЕкоПријателски.Облик : Лента.Облик : Лента.Број На Модел : СамоЛепило.Г

DEN 229.92
Hemline 20mm Кука & Јамка се Држи На Лента Бело - по Пакет Неодамнешно
Hemline 20mm Кука & Јамка се Држи На Лента Бело - по Пакет

Бренд : Hemline.Количина : по пакет.Боја : Бела.Ширина : 2cm / 0.8" 20mm Hemline Кука & Јамка се Држи На Лента Бело по pack P

DEN 74.64
BRAVESHINE 300 Пакет Леплива Назад Точки - 0.78 Инчен Круг Двојно Двострано Лепило Монети Монтажа Налепници Неодамнешно
BRAVESHINE 300 Пакет Леплива Назад Точки - 0.78 Инчен Круг Двојно Двострано Лепило Монети Монтажа Налепници

Користете ја само за рамен, мазни и чисти површини, како што се тешко дрво, стакло, метал, хартија, најмно

DEN 167.76
4 Безбедност/НЕОНСКИ Портокал ШИЕ-НА Кука и Јамка Fastener - Јамка Страна на САМО - 1 Двор Неодамнешно
4 Безбедност/НЕОНСКИ Портокал ШИЕ-НА Кука и Јамка Fastener - Јамка Страна на САМО - 1 Двор

4" Шиена Кука и Јамка Fastener Јамка страна само се продава од дворот.Овој објект се продаваат од страна на д

DEN 311.76
HONGTAI 5m Супер Меки Кука и Јамка Лента Тенка селотејп Најлон Fastener Лента за Шиење Додатоци Резерви (Големина Неодамнешно
BOJI 120Pairs Velcros Лепило Fastener Лента Точки 10/15/20/25/30мм Силно Лепило Магија Налепница Velcroing Неодамнешно
BOJI 120Pairs Velcros Лепило Fastener Лента Точки 10/15/20/25/30мм Силно Лепило Магија Налепница Velcroing

Нашите производи никогаш нема да ве изневерам, ќе бидете изненадени колку тие се направени и ги сакам...

DEN 359.76
Vkey 700pcs (350pairs) 1.5 cm Дијаметар Проѕирна Леплива Назад Тенка Јасни Точки со Лепило Кука & Јамка Монети Неодамнешно
Vkey 700pcs (350pairs) 1.5 cm Дијаметар Проѕирна Леплива Назад Тенка Јасни Точки со Лепило Кука & Јамка Монети

Вкупно 350 поставува Монети, 350pcs Транспарентен Кука и 350pcs Бела Јамка Паричка.УЧИЛИШНИ МАТЕРИЈАЛИ ЗА НАСТ

DEN 239.76
100PCS Леплива Назад Кука Јамка Точки Круг 2 Инчен Двојно Двострано Индустриска Сила Монети Тешки Куки Двојно Неодамнешно
15 Бои 30 Двор да се Шие на Кука и Јамка Лента 1 Инчен Широк Најлон Ткаенина Магија за Прицврстување на Ленти Неодамнешно
AWWVHI 10Pairs/многу Силна Само Лепило Кука и Јамка Fastener Лента Најлон Налепница Лепило Fastener Кука Јамка Неодамнешно
AWWVHI 10Pairs/многу Силна Само Лепило Кука и Јамка Fastener Лента Најлон Налепница Лепило Fastener Кука Јамка

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.На кука и јамка лента точки се направени од специјален најлон влакна, кои

DEN 498.48
Colorations® Кука Само самолепливи Ленти, 75 метри Долг, 3/4 Широк, Голем за Бесење, за Прицврстување, Занаети Неодамнешно
Colorations® Кука Само самолепливи Ленти, 75 метри Долг, 3/4 Широк, Голем за Бесење, за Прицврстување, Занаети

ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 25 метри од 3 / 4 инчи широка самолепливи, лепливаназад fastener.ОДЛИЧНО ЗА ПРОЕКТИ : Овој м

DEN 1535.76
ВЕЛКРО Бренд Екстремни Лента Ленти | 4 x 2 Инчен 2 Групи | Има 15 кг |Тешки Црни со Стап на Лепило | Strong Неодамнешно
ВЕЛКРО Бренд Екстремни Лента Ленти | 4 x 2 Инчен 2 Групи | Има 15 кг |Тешки Црни со Стап на Лепило | Strong

ПРОФЕСИОНАЛНА ОДДЕЛЕНИЕ ЛЕПИЛО сврзувачки елементи : Овие индустриска сила кука и јамка сврзувачки еле

DEN 100.08
BEADNOVA 1000pcs 20mm Монети Кука Лепливи Ленти Кука и Јамка Лента Само Лепило Точки Ленти Водоотпорен Точка Неодамнешно
BEADNOVA 1000pcs 20mm Монети Кука Лепливи Ленти Кука и Јамка Лента Само Лепило Точки Ленти Водоотпорен Точка

ГОЛЕМИНА на & КОЛ : Пакет вклучуваат 500 парови леплива назад монети кука & јамка во бела боја.Секој точки к

DEN 215.76
PENGHU LGDA 150 Mm Ширина Без Лепило Кука Јамка Fastener Лента за Шиење Лента Налепница Рака Couture Прибор Неодамнешно
PENGHU LGDA 150 Mm Ширина Без Лепило Кука Јамка Fastener Лента за Шиење Лента Налепница Рака Couture Прибор

1.Материјали : најлон 2.Боја : црна 3.Ширина : 15cm 4.Употреба : Чанти, Облека, Чевли 5.Функција : ЕкоПријателски,

DEN 2095.20
PENGHU LGDA Ширина 5cm Без Лепило Кука Јамка Fastener Лента за Шиење Лента Налепница Рака Couture Облека, Чевли Неодамнешно
PENGHU LGDA Ширина 5cm Без Лепило Кука Јамка Fastener Лента за Шиење Лента Налепница Рака Couture Облека, Чевли

1.Материјали : најлон 2.Пакет : 1set (вклучувајќи 1meters кука +1metesr јамка) 3.Боја : 16 бои за вашиот изберете (исто с

DEN 2018.40
PENGHU LGDA 20mm 2meters Пар Шарени Лепливи Налепница Кука и Јамка Fastener Боја Лента Кабел Врски Шиење Додатоци Неодамнешно
PENGHU LGDA 20mm 2meters Пар Шарени Лепливи Налепница Кука и Јамка Fastener Боја Лента Кабел Врски Шиење Додатоци

Материјал : Полиестер / Најлон.Димензии : Ширина : 2cm, Должина : 2meters.Пакетот Вклучува : 2 метри Пар (1 ролна 2

DEN 426.24
ВЕЛКРО Бренд Home Décor Комбинација на Шие На Јамка и Лепило, Поддржан од Кука Ленти, 6 x 1, Црна Неодамнешно
ВЕЛКРО Бренд Home Décor Комбинација на Шие На Јамка и Лепило, Поддржан од Кука Ленти, 6 x 1, Црна

Лесно да се отстрани и замени ткаенина за перење.Лесно да се промени од изгледот на собата.Одлично за до

DEN 334.80
WANGHHH 2Meter/многу Мека Бебе Циклуси и Куки Fastener Лента Velcros Безбедно Бебе DIY Материјали Fastener Неодамнешно
WANGHHH 2Meter/многу Мека Бебе Циклуси и Куки Fastener Лента Velcros Безбедно Бебе DIY Материјали Fastener

Големина : 20 / 25 / ширина 50mm.Должина : 2 метри=2 метри кука + 2 метри јамка.Боја : бела, , црна.Материјал : Полиес

DEN 650.40
Земјата Брук Дизајн - Црна Шие На Кука Само (1 1/2 Инчи, 5 Метри) Неодамнешно
Земјата Брук Дизајн - Црна Шие На Кука Само (1 1/2 Инчи, 5 Метри)

5 МЕТРИ ЦРНА 1 1 / 2 ИНЧИ ШИРИНА на Оваа кука само лента мерки во ширина од 1 1 / 2 инч.КУКА САМО ЕДЕН ДВОСТРАНО

DEN 310.80
VILLCASE 40pcs Плоштадот Круг Кука и Јамка двострано Лепливи Ленти Леплива Назад Fastener Тешки селотејп Дома Неодамнешно
VILLCASE 40pcs Плоштадот Круг Кука и Јамка двострано Лепливи Ленти Леплива Назад Fastener Тешки селотејп Дома

Пакетот вклучува 40pcs кука и циклуси, може да ги исполни вашите различни потреби.Супер леплива лепило под

DEN 261.36
PENGHU LGDA Лента Кука и Јамка Црно Бела Без Лепак Лепило Fastener Лента за Шиење на Ленти 16/20/25/30/40/50/100mm1m/Пар Неодамнешно
PENGHU LGDA Лента Кука и Јамка Црно Бела Без Лепак Лепило Fastener Лента за Шиење на Ленти 16/20/25/30/40/50/100mm1m/Пар

Пакување : Цена за една ролна кука лента тешко (1meter) и една ролна јамка лента мека (1meter), вкупно 2meters.Функци

DEN 380.40