Скок Безбедност Трепка 56 LED Жолто Бела Итни Светлина Бар за Изградба Возила Забавува Камиони Снег Ора, WOWTOU Силни Магнетни Strobe Светилник Светла

Скок Безбедност Трепка 56 LED Жолто Бела Итни Светлина Бар за Изградба Возила Забавува Камиони Снег Ора, WOWTOU

DEN 2159.76

Неодамнешно

Това е достапна

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани екрани покриени од еден ден за преносни производи само.Други дефекти покриени по производителот ќе истече.Поднесе барање интернет или преку телефон 24/7. Ако ние не можеме да го исправиме, ние ќе го замени или да му ги надомести на куповната цена со e-подарок картичка.Плановите се важи само за нови или заверена обновена производи купени во последните 30 дена без претходно постоечките штета.Заштита план документите ќе бидат доставени преку пошта во рок од 24 часа од купување. .Вграден-во супер светло висок интензитет на 56 W висока моќност Led диоди со TIR оптички леќи, обезбедува 360-степен на супериорен видливост во текот на денот или во текот на ноќта, raining или магла дена, им помогне на возачот да ги направат своите работни места, побезбеден и поефикасен.IP65 ниво водоотпорен оценка, алуминиумски легури домување со 4 тешки магнетни основи (може да оди 85 km и сообраќајот сопирачките, бар не падне), може да биде привремено или трајно да се монтира на скок на возила. 27 избор флеш модели, стабилен и наизменични функција се опфатени со последните шема меморија потсетиме функција; лесен-за-користење контрола преку 16-ft кабелот цигара plug вграден on/off и флеш шема switch.Поддршка 12 volt / 24 volt DC моќност; голема моќна магнетна жолто бела претпазливост светлина бар забавува за камиони, депонија камиони, пикап камиони, трактори се ора, skid steer товарачи, градежна опрема, руралните mail превозникот комбе, патот помош возила, security guard патрола возила, пилот / придружба возила и волонтер лични возила.Големина : 28(L) x 6.5(W) x 3.1(H) инчи; 18 месеци производство & Продавачот гаранција со 30 денови за парите назад или услуга за замена.

Додатоци на производот

Мануелниот Безбедност Strobe Светлина Бар (30 инчен 56-LED, Бело, Жолто) Неодамнешно
Мануелниот Безбедност Strobe Светлина Бар (30 инчен 56-LED, Бело, Жолто)

Одлично за итни работници, Поштенски Услуги, изградба возило, безбедност, снег ора итн.Пакетот вклучува

DEN 871.20
B6L4P СИНА 9-80V DC LED МОТОКАР НЕУТРАЛНА СВЕТЛИНА СВЕТИЛНИК STROBE ЕФЕКТ 12V 24V 36V 48V 72V (СИНА) Неодамнешно
B6L4P СИНА 9-80V DC LED МОТОКАР НЕУТРАЛНА СВЕТЛИНА СВЕТИЛНИК STROBE ЕФЕКТ 12V 24V 36V 48V 72V (СИНА)

100% Водоотпорна и долготрајна сопирачките.Поликарбонат Леќа и Најлон База 60 до 80 Удари го Оценувате во М�

DEN 503.76
VGEBY 2Pcs на возилото, 6 LED неутрална Светлина Безбедност Flashers Автомобил Камион SUV Strobe Опасност Трепка Неодамнешно
VGEBY 2Pcs на возилото, 6 LED неутрална Светлина Безбедност Flashers Автомобил Камион SUV Strobe Опасност Трепка

Се состои од 6 светилки со 19 трепка режими,која е на високомоќ и нејзиниот опсег е многу подолго од норма�

DEN 1264.80
PME 4-LED Водоотпорен Итни Светилник Флеш Претпазливост ЦРВЕНО Strobe Светлина Бар за SUV Автомобил Пикап Камион Неодамнешно
Килибар 108 LED Покрив Врвот Strobe Светла Итен Ризик Предупредување Безбедност 16pcs 32 Led диоди Трепкачко Неодамнешно
Килибар 108 LED Покрив Врвот Strobe Светла Итен Ризик Предупредување Безбедност 16pcs 32 Led диоди Трепкачко

Пакетот вклучува : 1 X 108LED Strobe Светлина со On / Off Прекинувачот + Еден пар на Монтажа Заградата + Сет за Монта�

DEN 14021.04
DEALPEAK 40LED 20W Црвена Боја Автомобил Итни Strobe Светлината LED Трепка Предупредување Светилка Покривот Неодамнешно
DEALPEAK 40LED 20W Црвена Боја Автомобил Итни Strobe Светлината LED Трепка Предупредување Светилка Покривот

Висока моќност LED светла со супер осветленост за максимална издржливост.Одлична безбедност предупреду�

DEN 671.76
Xprite Сина 86 LED SunShield Сонцето Стакло Итни Strobe Светла 12 Режими на Блицот Опасност Полицијата Предупредување Неодамнешно
Xprite Сина 86 LED SunShield Сонцето Стакло Итни Strobe Светла 12 Режими на Блицот Опасност Полицијата Предупредување

КАРАКТЕРИСТИКИ : xprite високо ефикасни sunshield стакло трепкачко светло со 86 компјутери led диоди се осигура в�

DEN 551.76
Xprite 86 ПРЕДВОДЕНА од Стакло Strobe Светла, Внатрешни работи Sunshield Опасност да Трепка Предупредување Неодамнешно Најдобра цена
Xprite 86 ПРЕДВОДЕНА од Стакло Strobe Светла, Внатрешни работи Sunshield Опасност да Трепка Предупредување

КАРАКТЕРИСТИКИ : xprite високо ефикасни sunshield стакло трепкачко светло со 86 компјутери led диоди се осигура в�

DEN 551.76
LED Итни Strobe Светла Бар 2 парчиња Црвена Сина Промена Зелена Двојна Боја Предупредување Полицијата Решетката Неодамнешно
Килибар Жолта (1pc 96-LED Strobe Светлина Бар Покрив Врвот + 20X 12-LED Ултра Тенок Трепкачко Светло) неутрална Неодамнешно
Килибар Жолта (1pc 96-LED Strobe Светлина Бар Покрив Врвот + 20X 12-LED Ултра Тенок Трепкачко Светло) неутрална

ФЛЕШ ОБРАСЦИ : 96LED Strobe Светлина Има 16 Различни Начини, Вклучувајќи 15 Трепка И 1 Мирно 12Ултра Тенок LED Блиц �

DEN 9647.28
Heinmo 3W 3 LED strobe светла за автомобили led фарови strobe светла за камиони strobe светла за камиони се Неодамнешно
Heinmo 3W 3 LED strobe светла за автомобили led фарови strobe светла за камиони strobe светла за камиони се

100% Сосема Нов 3 LED Водоотпорен Автомобил Камион Итни Strobe Флеш сопирачките.Секоја единица се состои од 3 в�

DEN 551.76
2 парчиња Итни Strobe Предупредување Блиц светлина За SUV Автомобил Пикап Камион Комбе, 4 LED 16 Трепка Fattern Неодамнешно
2 парчиња Итни Strobe Предупредување Блиц светлина За SUV Автомобил Пикап Камион Комбе, 4 LED 16 Трепка Fattern

Материјал : Висок Квалитет ABS Домување + PC Леќа.Антисудир, антипрашина и поздравниотдоказ / Нема загадув

DEN 825.60
Мануелниот Работа Strobe Светлина Бар Комплет Бело-Жолто-Жолта (30 инчен ( 56 ДОВЕДЕ и 10pcs Ултра Тенок 32-LED) Неодамнешно
Мануелниот Работа Strobe Светлина Бар Комплет Бело-Жолто-Жолта (30 инчен ( 56 ДОВЕДЕ и 10pcs Ултра Тенок 32-LED)

Пакетот вклучува : 1 X 56LED Strobe Светлина со On / Off Прекинувачот + Еден пар на Монтажа Заградата + Сет за Монтаж

DEN 9597.60
Clidr Автомобил-стил, Безжичен Далечински 6 LED брза помош, Полициски Светлина Контрола Flasher Автомобил Strobe Неодамнешно
Clidr Автомобил-стил, Безжичен Далечински 6 LED брза помош, Полициски Светлина Контрола Flasher Автомобил Strobe

Пакетот вклучува : 2 парчиња на 6LED Бела Strobe Светлина + 1 X Монтажа на Каблите + 1 X Далечински Контролер + Сет

DEN 2011.20
KaiDengZhe 4pcs 4LED Црвена Сина Ултра Тенок Синхронизација Функција Автомобил Камион Планината Површината Неодамнешно
KaiDengZhe 4pcs 4LED Црвена Сина Ултра Тенок Синхронизација Функција Автомобил Камион Планината Површината

【Suitful】Универзалната за 1224 V сите Автомобил, Off road возило,atv настана,камион,инженеринг возила(багер,treedozer,

DEN 407.76
MUSTBEE 72 Кров Led Светла, Strobe Итен Ризик Предупредување Безбедност Трепка LED Мини Бар Копчето Strobe Неодамнешно
MUSTBEE 72 Кров Led Светла, Strobe Итен Ризик Предупредување Безбедност Трепка LED Мини Бар Копчето Strobe

Најновите 72 LED : најновиот модел има 72 led зрнца, кои се многу посветла од ист тип на врвот светла.Ново Диза�

DEN 719.76
47 инчи 88-LED Strobe Светлина Бар Покрив Врвот и 12X 32-LED Супер Тенок Трепка Светилка Мулти Функција за Неодамнешно
47 инчи 88-LED Strobe Светлина Бар Покрив Врвот и 12X 32-LED Супер Тенок Трепка Светилка Мулти Функција за

ВОДООТПОРЕН ДИЗАЈН : Со Висок Квалитет ABS и Алуминиумски Легури, Еколошки Материјали, Издржливи И Сигурн

DEN 1423.20
Evershine Сигнал 26.6 Инчен 54 Led Strobe Трепкачко Светло Бар Двојно Страна Итен Ризик Предупредување Осветлување Неодамнешно
Evershine Сигнал 26.6 Инчен 54 Led Strobe Трепкачко Светло Бар Двојно Страна Итен Ризик Предупредување Осветлување

Овој двоенстрана возило за итни случаи (strobe светлина бар серија одговара за сите возила со 12 V цигара ада

DEN 3072.00
LED Итни Strobe Светла Бар 2 парчиња Црвено Жолта Двојна Боја Предупредување Полицијата Решетката Светла Бар Неодамнешно