KaiDengZhe 4pcs 4LED Црвена Сина Ултра Тенок Синхронизација Функција Автомобил Камион Планината Површината Претпазливост Итни Светилник Опасност Флеш Предупредување Strobe

KaiDengZhe 4pcs 4LED Црвена Сина Ултра Тенок Синхронизација Функција Автомобил Камион Планината Површината

DEN 407.76

Неодамнешно

Това е достапна

【Suitful】Универзалната за 12-24 V сите Автомобил, Off road возило,atv настана,камион,инженеринг возила(багер,treedozer,патот ролери, булдожер,кран и рударски камион итн.).За специјално возило(оган мотор,полициски автомобили,спасување возилото,комуникација возило,воена команда возило) мотокар,возови,брод,морски,автобус,и тенкови. 【Дизајн】 Ултра тенок и водоотпорен дизајн, Висок Квалитет на Алуминиум легура Водоотпорен PC Леќа, подобро дисипација на топлина перформанси, бескрајни можности за монтажа.Многу Издржливи и Корисни. 【Модели】 18 различни трепка модели, Минатата шема меморија се потсетиме.Нема загадување, никаква бучава, никакви електронски пречки и поефикасно.Најновите 3-та Генерација на Висока Моќ strobe светлина, 2 пати Посветла од другите. 【Installtion】 3 жици врска : Црна за Негативни, Црвена за Позитивни, Жолт кабел позитивна промена трепка режим. (Кога жолта линија допира црвена линија, режимот ќе се промени.Кога жолта линија е пуштен на слобода, владата е фиксна.). 【Обезбедување на квалитет】 На висок интензитет на трепка држи вашиот возите безбедно и слободни од сообраќајна несреќа.Ве молиме да се купи со доверба.РИЗИК 100% пари гаранција за враќање.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Спецификации : База Тип : 4 LED Претпазливост light Size : Должина : 3.38 инчен* 1.10 инчен *0.38 inch Number на LED : 4 X LED(Секоја Светлина)Напон : 12 V-24 VMaterial : Високо Квалитетни Алуминиумски Легури Домување + PC Lens Weight : 1.2 OZWiring : Црна за Негативни, Црвена за Позитивни и Жолта за позитивна (поврзување еднаш за промена на моделот)Функција : Направен од Високо Квалитетни Алуминиумски Легури Домување и PC леќа за да имате топлина resisitant.16 различни трепка модели за избор, Последниот модел се потсетиме/мемориска функција.АПЛИКАЦИИ : Универзална одговара за сите Автомобили ЏИП Ван Камион АТВ UTV со DC 12 V-24 VNote : ве молиме бидете сигурни дека жица за поврзување е точен, во спротивно не ќе биде во можност да ги синхронизирате.Ако имате било какви прашања,ве Молиме контактирајте со нас!Пакетот вклучува : 4 X 4 LED Автомобил предупредување strobe флеш lights4 X Заштита Влошки и некои Screws Hope имате среќен онлајн шопинг.

Додатоци на производот

Мануелниот Безбедност Strobe Светлина Бар (30 инчен 56-LED, Бело, Жолто) Неодамнешно
Мануелниот Безбедност Strobe Светлина Бар (30 инчен 56-LED, Бело, Жолто)

Одлично за итни работници, Поштенски Услуги, изградба возило, безбедност, снег ора итн.Пакетот вклучува

DEN 871.20
Покривот Магнетни LED Strobe Црвено Бели Итни Светлина Бар за Пожарникар Возила, Камиони Првиот Responders Неодамнешно
Покривот Магнетни LED Strobe Црвено Бели Итни Светлина Бар за Пожарникар Возила, Камиони Првиот Responders

Висок интензитет на 30компјутери висока моќност Led диоди со TIR оптички леќи обезбедува 360степен на супери

DEN 935.76
47 инчи 88-LED Strobe Светлина Бар Покрив Врвот и 12X 32-LED Супер Тенок Трепка Светилка Мулти Функција за Неодамнешно
47 инчи 88-LED Strobe Светлина Бар Покрив Врвот и 12X 32-LED Супер Тенок Трепка Светилка Мулти Функција за

ВОДООТПОРЕН ДИЗАЈН : Со Висок Квалитет ABS и Алуминиумски Легури, Еколошки Материјали, Издржливи И Сигурн

DEN 1423.20
Heinmo Нови 5 Боја 3W Висока Моќност 3 LED Водоотпорен Автомобил Камион Итни Strobe Флеш Предупредување Светлина(Црвена) Неодамнешно
Evershine Сигнал ES-317-6A 35.8 Двојно Страна Led Strobe Светлина Бар неутрална Возило Покривот Планината со Неодамнешно
Evershine Сигнал ES-317-6A 35.8 Двојно Страна Led Strobe Светлина Бар неутрална Возило Покривот Планината со

Овој двоенстрана led неутрална strobe светлина бар серија одговара за сите возила со 12 V DC извор на енергија.�

DEN 3888.00
ZivaTech Pack 3 LED Патот Ракети Трепка Предупредување Светлина Патот Одблесокот Итни Диск Светилник, Магнетна Неодамнешно
ZivaTech Pack 3 LED Патот Ракети Трепка Предупредување Светлина Патот Одблесокот Итни Диск Светилник, Магнетна

3 Пакет LED ракети светлина се вклучени во пакетот.ПРЕДВОДЕНИ од патот ракети се shatterproof,crushproof и rainproof, мора

DEN 1195.20
9 16W Сина Црвена LED Трепка Полицијата Предупредување Strobe Цртичка Светло за Итни Возила - Внатрешни работи Неодамнешно
Жолто Бела 1pc 47 КОЧАН LED Светилник Предупредување Ора Забавува Камион Одговор Strobe Светлина Бар & 20pcs Неодамнешно
Жолто Бела 1pc 47 КОЧАН LED Светилник Предупредување Ора Забавува Камион Одговор Strobe Светлина Бар & 20pcs

ВИСОК ИНТЕНЗИТЕТ на LED 22КОЧАН ПРЕДВОДЕНИ од врвен квалитет, Надогради до 22 Висока Моќност COBS во вкупнио�

DEN 2258.40
47 инчи 22 КОЧАН Блок ПРЕДВОДЕН Итни Strobe Светлина Бар Покрив Врвот и 16pcs Ултра Тенок 12-LED Предупредување Неодамнешно
47 инчи 22 КОЧАН Блок ПРЕДВОДЕН Итни Strobe Светлина Бар Покрив Врвот и 16pcs Ултра Тенок 12-LED Предупредување

Пакет содржи : 1 X КОЧАН Strobe Светлина За вклучување / Исклучување и 2 X Монтажа на Протезата со Сет на Шрафо�

DEN 12448.32
MUSTBEE 72 Кров Led Светла, Strobe Итен Ризик Предупредување Безбедност Трепка LED Мини Бар Копчето Strobe Неодамнешно
MUSTBEE 72 Кров Led Светла, Strobe Итен Ризик Предупредување Безбедност Трепка LED Мини Бар Копчето Strobe

Најновите 72 LED : најновиот модел има 72 led зрнца, кои се многу посветла од ист тип на врвот светла.Ново Диза�

DEN 719.76
LED Итни Strobe Светла Бар 2 парчиња Црвена Сина Промена Зелена Двојна Боја Предупредување Полицијата Решетката Неодамнешно
LAMPHUS SolarBlast 48W Сини LED Предупредување Strobe Стакло Светлина Бар [48 Режими на Блицот] [Plug-N-Play] Неодамнешно
LAMPHUS SolarBlast 48W Сини LED Предупредување Strobe Стакло Светлина Бар [48 Режими на Блицот] [Plug-N-Play]

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани ек�

DEN 3718.80
Еднорог Осветлување EC01 Складиште Предупредување за Итни случаи Strobe Светлина Површината Планината [SAE Неодамнешно
Еднорог Осветлување EC01 Складиште Предупредување за Итни случаи Strobe Светлина Површината Планината [SAE

Сите во еден дизајн : да се Изгради во flasher заштеда на инсталација за работа, исто така, заштеда на трошоц�

DEN 839.76
PME 4-LED Водоотпорен Итни Светилник Флеш Претпазливост ЦРВЕНО Strobe Светлина Бар за SUV Автомобил Пикап Камион Неодамнешно
Xprite Шофершајбната Цртичка Strobe Светлина Бар Алуминиум w/ Вшмукување Чаши, Заден Прозорец Палубата Ризик Неодамнешно
Xprite Шофершајбната Цртичка Strobe Светлина Бар Алуминиум w/ Вшмукување Чаши, Заден Прозорец Палубата Ризик

МАЛА ГОЛЕМИНА СО преголемата ОСВЕТЛЕНОСТ Нашата 18инчен шофершајбната strobe трепкачко светло бар каракт�

DEN 1199.76
ВУЛКАН Црвени LED неутрална Светилник - Преносни, Магнетни И Батеријата-Управувана - 24 Led диоди - Photocell Неодамнешно
ВУЛКАН Црвени LED неутрална Светилник - Преносни, Магнетни И Батеријата-Управувана - 24 Led диоди - Photocell

Интегрирани photocell само што им овозможува на светилник на флеш во слаба светлина или темнина, заштеда на �

DEN 599.76
Xprite Сина 86 LED SunShield Сонцето Стакло Итни Strobe Светла 12 Режими на Блицот Опасност Полицијата Предупредување Неодамнешно
Xprite Сина 86 LED SunShield Сонцето Стакло Итни Strobe Светла 12 Режими на Блицот Опасност Полицијата Предупредување

КАРАКТЕРИСТИКИ : xprite високо ефикасни sunshield стакло трепкачко светло со 86 компјутери led диоди се осигура в�

DEN 551.76
B2HP4P ВИОЛЕТОВА ПУРПУРНА 12-72V DC 12W ВИСОКА МОЌНОСТ ПРЕДВОДЕНА МОТОКАР НЕУТРАЛНА СВЕТЛИНА СВЕТИЛНИК STROBE Неодамнешно
B2HP4P ВИОЛЕТОВА ПУРПУРНА 12-72V DC 12W ВИСОКА МОЌНОСТ ПРЕДВОДЕНА МОТОКАР НЕУТРАЛНА СВЕТЛИНА СВЕТИЛНИК STROBE

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани ек�

DEN 2039.76
Maxxima M63201Y 24 ПРЕДВОДЕНА од Килибар 6 Овална Предупредување Flasher Итни Светлина Неодамнешно
Maxxima M63201Y 24 ПРЕДВОДЕНА од Килибар 6 Овална Предупредување Flasher Итни Светлина

6 инчи овална strobe со 24 килибар Led диоди, grommet планината.Авто одберете dual напон 12 / 24 VDC 6 Избор Флеш модели, к�

DEN 863.76
Поставете КИЛИБАР 47 инчи (2 КОЧАН LED Strobe Светлина Бар + 20pcs Посветла 6-LED SYNC Трепка Опасност Светилка Неодамнешно
Поставете КИЛИБАР 47 инчи (2 КОЧАН LED Strobe Светлина Бар + 20pcs Посветла 6-LED SYNC Трепка Опасност Светилка

Пакетот вклучува : 1pc Автомобил Камион Strobe Светлина со On / Off Прекинувачот + Еден Пар на Монтажа Заградата

DEN 1711.20
QCLU 2 во 1 сопирачките, Краток Ред LED Strobe Светлина Автомобил Покривот Итни Флеш Светилка за Камион со Неодамнешно
QCLU 2 во 1 сопирачките, Краток Ред LED Strobe Светлина Автомобил Покривот Итни Флеш Светилка за Камион со

Вграденво КОЧАН светла, висока сатурација светлината, за да ве заштити.Висококвалитетна пластична база

DEN 1262.40
B6L4P СИНА 9-80V DC LED МОТОКАР НЕУТРАЛНА СВЕТЛИНА СВЕТИЛНИК STROBE ЕФЕКТ 12V 24V 36V 48V 72V (СИНА) Неодамнешно
B6L4P СИНА 9-80V DC LED МОТОКАР НЕУТРАЛНА СВЕТЛИНА СВЕТИЛНИК STROBE ЕФЕКТ 12V 24V 36V 48V 72V (СИНА)

100% Водоотпорна и долготрајна сопирачките.Поликарбонат Леќа и Најлон База 60 до 80 Удари го Оценувате во М�

DEN 503.76
ZivaTech Pack 3 LED Патот Ракети Трепка Предупредување Светлина Патот Одблесокот Итни Диск Светилник, Магнетна Неодамнешно
ZivaTech Pack 3 LED Патот Ракети Трепка Предупредување Светлина Патот Одблесокот Итни Диск Светилник, Магнетна

3 Пакет LED ракети светлина се вклучени во пакетот.ПРЕДВОДЕНИ од патот ракети се shatterproof,crushproof и rainproof, мора

DEN 2145.60