Silvershake Природни Moonstone Бело Злато Позлатен 925 Sterling Silver Solitaire Прстен

Silvershake Природни Moonstone Бело Злато Позлатен 925 Sterling Silver Solitaire Прстен

DEN 479.76

Неодамнешно

Това е достапна

Moonstones поставена во фунта сребрен накит се разликуваат од домот стакло-како transparence за око-фаќање на нетранспарентно бела со впечатлива сина или бела трепет.Sterling silver минималистички прстени, еден или во групи, ублажување на рабовите на формални бизнис и за статистика облека.Silvershake Природни Moonstone Бело Злато Позлатен 925 Sterling Silver Solitaire Прстен, се испраќаат со анти-оцрни заштита во засилен подарок кутии се гарантира далеку-outlasting конкуренти.Moonstone, еден од јуни е birthstones заедно Бисер и Alexandrite, прави голема пратилки накит за јуни свадбата.Silvershake Природни Moonstone Бело Злато Позлатен 925 Sterling Silver Solitaire Прстен.

Додатоци на производот

Kendra Скот Elyse Прстен Неодамнешно
Kendra Скот Elyse Прстен

Облечи вашиот цифри во одлична Elyse Прстен од Kendra Скот®!Карактеристики двојна бендови со полускапоцени dr

DEN 816.00
Нерѓосувачки Челик Срце Облик Свадба Ангажман Годишнината Предложи Прстен Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Срце Облик Свадба Ангажман Годишнината Предложи Прстен

Чиста Нерѓосувачки Челик, Никел Слободни, Противалергиски, Никогаш не Рѓа, Безбедно да се Носат во Вода.

DEN 239.76
Gem Камен Кралот 925 Sterling Silver Црвено Создадени Рубин Жените Прстен (4.59 Cttw, Смарагд Намали 10X8MM, Неодамнешно
Gem Камен Кралот 925 Sterling Silver Црвено Создадени Рубин Жените Прстен (4.59 Cttw, Смарагд Намали 10X8MM,

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.МЕРЕЊА : 10x8mm Octagon Црвено Создадени Руб

DEN 1200.00