Kendra Скот Elyse Прстен

Kendra Скот Elyse Прстен

DEN 816.00

Неодамнешно

Това е достапна

Облечи вашиот цифри во одлична Elyse Прстен од Kendra Скот®!Карактеристики двојна бендови со полу-скапоцени druzy камен пломба. 14 K Злато или 14 K Розово Злато завршува.Големина.Увезени.Мерења : Лице Висина : 1⁄6 во Лицето Ширина : 3⁄8 во Лицето Должина : 2⁄3 во Тежина : 0.1 oz Product мерења беа направени со користење на големината 6. Ве молиме имајте на ум дека мерењето може да варираат во зависност од големината.

Додатоци на производот

Нерѓосувачки Челик Срце Облик Свадба Ангажман Годишнината Предложи Прстен Неодамнешно
Нерѓосувачки Челик Срце Облик Свадба Ангажман Годишнината Предложи Прстен

Чиста Нерѓосувачки Челик, Никел Слободни, Противалергиски, Никогаш не Рѓа, Безбедно да се Носат во Вода.

DEN 239.76
Gem Камен Кралот 925 Sterling Silver Црвено Создадени Рубин Жените Прстен (4.59 Cttw, Смарагд Намали 10X8MM, Неодамнешно
Gem Камен Кралот 925 Sterling Silver Црвено Создадени Рубин Жените Прстен (4.59 Cttw, Смарагд Намали 10X8MM,

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.МЕРЕЊА : 10x8mm Octagon Црвено Создадени Руб

DEN 1200.00