CGSULIT OBD2 Скенер Автомобил Код Читач, SC301 OBDII Дијагностички Алатка за Скенирање Возила Check Engine Светлина, Емисија Аналитичар, O2 Сензор на Тест, Смог се Провери, Автомобил

CGSULIT OBD2 Скенер Автомобил Код Читач, SC301 OBDII Дијагностички Алатка за Скенирање Возила Check Engine

-100 %

DEN 1679.76

Неодамнешно

Това е достапна

????Мултифункционален Скенер ▶ Како возило дијагностички алатка за скенирање, на CGSULIT SC301 obd2 скенерот може брзо да читате и снимање во живо на податоци, приказ на замрзнување рамка податоци, читање/бришење DTCs (мотор кодовите), исклучете ја CEL (check engine светлина), се изврши О2 следење тест, on-board следи тест итн.И да ги исполни сите ваши барања за возило дијагноза. ????Проверете Моторот Светлината ▶ SC301 OBDII Скенерот може брзо да го проверите вашиот мотор светлина и да ви помогне да го прочитате DTCs (мотор грешка кодови).Вграден-во DTC библиотека со 3000+ детална дефиниција ќе ви помогне да се разбере на специфични мотор грешки.По поправки можете исто така да го користите SC301 OBDII Скенер за да се избрише DTCs и јасно се провери мотор светлина. ????Еден Клик I/M Подготвеност ▶ На CGSULIT OBDII возило дијагностички код читач е наменета за проверка на емисиите подготвеност статус за смог тест.Можете да преку 1-click се знае дали вашето возило е подготвена за смог тест.Зелено-Жолто-Црвено светло и вграден звучник ќе се покаже подготвеноста статус. ????Точни Живеат Податоци Потоци и Замрзнување Рамка Податоци ▶ автомобилската код читач може точно да се фати на live податоци и читање на замрзнување рамка податоци.Сите податоци можат да се прикажат преку график и податоци PIDs.Можете да ги прочитате на уредот, или компјутер, или дури и да ги печатите. ????Широк Компатибилност ▶ На CGSULIT возило код читач вклопува со НАС автомобили од 2001 година, ЕУ автомобили од 2004 година, Азија автомобили од 2006 година, и е компатибилен со сите OBD2 протоколи : KWP2000, ISO9141, J1850 VPW, J1850 PWM, МОЖЕ да (Контролер Area Network).Бесплатна Надградба и како User-friendly ▶ SC301 возило скенерот е идеален за авто магазин механика, дома, DIY и е најстариот свето Божиќ Подарок за вашиот татко, сопруг и пријатели.Тоа доаѓа со живот-време бесплатни онлајн надградба и 1-годишна гаранција.Зелено—нема грешка код.Жолта—очекување грешка код.Црвено—постојан дефект код. 1. Одлична Рс ВИН број, калибрација l D(s), калибрација верификација броеви (CVN(s)) и др.10 Модули Присутни : идентификува модул IDs и комуникациски протоколи за OBD2 модули во возилото.DTC Пребарување : да побара DTC дефиниции што се зачувани во код читач.

Додатоци на производот

JOYBOS Бања корпата за Ѓубре, Мали Dogproof Ѓубре Може со Капак 14 Литар Тенок Пластични Отпадоци 4 Литри Отпадни Неодамнешно
Замена Внатрешно Микрофон Контрола на Јачина на звук Продолжување Кабелот Слушалки Аудио Кабел Компатибилен Неодамнешно
Атлантис Модел 1/48 Руската Војска Сталин Резервоарот Пластични Модел Комплет Неодамнешно
Атлантис Модел 1/48 Руската Војска Сталин Резервоарот Пластични Модел Комплет

Направен во САД.Моделирани во руската Зелена.Флексибилни Траки Скала 1 / 48 на возраст од 14 и up!.Класичен А

DEN 479.76
KEXIN Надворешни SSD Хард Диск 1TB USB-C Преносни Цврста Состојба Диск, USB 3.1, До 540MB/s Мини Игра Вози Неодамнешно
KEXIN Надворешни SSD Хард Диск 1TB USB-C Преносни Цврста Состојба Диск, USB 3.1, До 540MB/s Мини Игра Вози

Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од ус

DEN 3599.76
DOEKGE Деца Прирачник U-Облик на Четка за заби, Деца 360° Темелно Чистење на Забите со Четка, Симпатична Цртан Неодамнешно
DOEKGE Деца Прирачник U-Облик на Четка за заби, Деца 360° Темелно Чистење на Забите со Четка, Симпатична Цртан

❀【Квалитет Безбедно Материјал】единствена Деца Прирачник UОблик на Четка за заби главата се направени

DEN 1624.80
AV Кабли 12G 4K HD SDI BNC - BNC Кабел Belden 4855R Мини RG59 (15ft, Зелена) Неодамнешно
AV Кабли 12G 4K HD SDI BNC - BNC Кабел Belden 4855R Мини RG59 (15ft, Зелена)

AVCables.net 12 GHz 4 K UHD SDI кабли се следната генерација RG59 BNC кабли.Дизајниран за да се справи со 12 GHz 4 K UHD сигнали

DEN 978.72
Деца Момчиња Диносаурус Суичери Цртан филм Зима Долг Ракав Деца Спорт Отворено Pullover Блузи Tees 2T-8T Неодамнешно
Деца Момчиња Диносаурус Суичери Цртан филм Зима Долг Ракав Деца Спорт Отворено Pullover Блузи Tees 2T-8T

Материјал : изработени од Памук, мека и еластична.Патент затворање.Рака Мие Само.Момчињата Суичери се на

DEN 191.76
[2 Pack] Види Калено Стакло Екран Заштитник за Apple Види 44mm Серија 6/SE/5/4, MIUOLV 3D Криви Работ Целосна Неодамнешно
[2 Pack] Види Калено Стакло Екран Заштитник за Apple Види 44mm Серија 6/SE/5/4, MIUOLV 3D Криви Работ Целосна

[Компатибилност] Компатибилен со Apple Види СОНЦЕТО & Серија 6 & Серија 5 И Серија 4 44mm [Меурбесплатна Инстала

DEN 143.76
PURA D'OR Интензивна Терапија со средство за смекнување Поправки Оштетени, Потресен, Над-Обработени Влакна, Неодамнешно
Прилагодливи Боја LED Прстен Светлина,3 Светлина Режими 10 Нивото на Осветленост Selfie Ringlight,Мултифункционални Неодамнешно
KN211WW 11 Жица Камшик за 5 и 6 Четвртиот Лифт Стојат Миксер со Fetechmate Неодамнешно Најдобра цена
KN211WW 11 Жица Камшик за 5 и 6 Четвртиот Лифт Стојат Миксер со Fetechmate

ДОБАР ПОМОШНИК Ова KN211 WW Жица Камшик има 11 жици .Оваа камшик придава на вашиот штанд миксер за да се згол

DEN 330.72
Тешко Патување Случај Замена за Samsung T3 T5 Преносни 250GB 500GB 1TB 2TB SSD USB 3.0 Надворешни Цврста Состојба Неодамнешно
Тешко Патување Случај Замена за Samsung T3 T5 Преносни 250GB 500GB 1TB 2TB SSD USB 3.0 Надворешни Цврста Состојба

Тешко Патување Случај замена за Samsung T3 T5 Преносни 250 GB 500 GB 1 TB 2 TB SSD USB 3.0 Надворешни Цврста Состојба Диск со

DEN 287.76
xigua Маскирна столче Вратот Маска, Мека Дише столче Рака Покритие за Бебе Деца, Момчиња, Девојки, сигурносен Неодамнешно
FEL-PRO VS 50767 Р Вентил Покрие Заптивка Сет Неодамнешно Најдобра цена
FEL-PRO VS 50767 Р Вентил Покрие Заптивка Сет

ДИЗАЈНИРАН ЗА НЕСОВРШЕНА ПЛАФОНСКИ ПОВРШИНИ Инженерните и произведен специјално за поправка на живот

DEN 856.08
Амазон Основите Туш Завеса Куки - Плажа Куќа, Морска Ѕвезда Неодамнешно
Амазон Основите Туш Завеса Куки - Плажа Куќа, Морска Ѕвезда

Сет од 12 декоративни куки за туш завеси и облоги.Направени со премиум метал дека нема да се оцрни или да

DEN 315.60
Bielita & Vitex Море-Buckthorn Линија Рака Регенерација Крем, Цевка 150 ml со Морето-Buckthorn Масло, Лимонов Неодамнешно
Bielita & Vitex Море-Buckthorn Линија Рака Регенерација Крем, Цевка 150 ml со Морето-Buckthorn Масло, Лимонов

НЕЖНА ФОРМУЛА : Апсорбира брзо без да остават сува или тесни сензација за итно ослободување на сува кожа

DEN 186.48
Ѓубре Располагање Поздравниот Guard/Затка Доста Јака, Храна Отпад Одлагач Мозоци Приклучоци Замена Одлагач Неодамнешно
KingSpec SSD 120GB Внатрешни Цврста Состојба Диск за Лаптоп, Десктоп Sata3 2.5 7mm Хард Диск за Компјутер P4-120 Неодамнешно
KingSpec SSD 120GB Внатрешни Цврста Состојба Диск за Лаптоп, Десктоп Sata3 2.5 7mm Хард Диск за Компјутер P4-120

НОВАТА 3 D QLC NAND Флеш Меморија за брзо startup, утовар и датотека трансфери.Со високи перформанси, безбеден и

DEN 719.76
XLTFZY лупа Прочитајте 130Mm Големо Огледало Големи Поле на Гледање Десктоп Читање Поправка Зголемувачот Црево Неодамнешно
TG,ДОО Богатство Гуруа Избрани Големина Јасно 50pc Поставите Сите Мулти Цел Resealable Пластични Складирање Неодамнешно
TG,ДОО Богатство Гуруа Избрани Големина Јасно 50pc Поставите Сите Мулти Цел Resealable Пластични Складирање

Продавница речиси ништо користење на овие јасни, resealable складирање и кеси.Сите намена пошта се во можнос

DEN 335.76
Aexit 3.7 Должина Рутер Битови 8мм Сечење со Дијаметар од 2 Флејта Топката Носот Работ Третман & Grooving Битови Неодамнешно
Aexit 3.7 Должина Рутер Битови 8мм Сечење со Дијаметар од 2 Флејта Топката Носот Работ Третман & Grooving Битови

Име на производ : Топка Носот Крајот Мелница;Материјал : ХСС;Број на Флејта : 2 Флејта.Сечење Дијаметар : 8mm

DEN 1572.00