ROSENICE Тетоважа Снабдување со Тетоважа Матрицата Трансфер на Хартија Следење на Хартија 30 Компјутери

ROSENICE Тетоважа Снабдување со Тетоважа Матрицата Трансфер на Хартија Следење на Хартија 30 Компјутери

DEN 126.96

Неодамнешно

Това е достапна

МАТЕРИЈАЛ : Fadeless и обновливи, добар трансфер ефект.Погоден за carbon copy уметници, може да се користи со топлинска photocopier.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : ви Помага да се пронајдат или template слики од оригиналниот извор, да тетоважа хартија, и конечно да кожа, сите се многу лесен за употреба.Ова ќе продолжиме да се подобри вашата тетоважа технологија и тетоважа искуство.ГОЛЕМИНАТА И ПАКЕТ :За. 29.5 * 21 * 1 cm / 11.61 * 8.27 * 0.39 инч (L * W * H),30 Компјутери Тетоважа Матрицата Трансфер на Хартија Следење на Хартија,Тоа е многу погоден за тетоважа продавници, уметници и тетоважа љубовници да ви донесе добра тетоважа искуство.Тоа е вашиот прв избор за тетоважа уметност.Обезбедување на квалитет : Ние гарантираме дека сите наши тетоважа мувла хартија е со висок квалитет.Ако имате било какви прашања во врска со тетоважа трансфер на хартија, ние ќе рефундирање или прашање ќе замена тетоважа хартија.Опис Оваа точка е добро направени од премиум материјалот за безбедна и практична употреба.Горниот слој е бела, што е слој кој ја вашата слика ќе се пренесува врз.Вториот слој не е врзан и е пурпурна.Третиот слој е јаглерод (црна/сина хартија).Со притискање на овој слој на црна/сина слој се префрла во горниот дел од листот.На дното на состојба е жолта и го држи оригиналот на место.Функција - Боја : Како што е прикажано. - Материјал : Хартија. Големина На : Околу. 29.5 * 21 * 1 cm / 11.61 * 8.27 * 0.39 инч (L * W * H). - Се користи за пренесување на тетоважа дизајн од хартија на кожата. - Погоден за правење stencils со рака. - Може да се користи во термички копир или неограничена власт. - Идеален за уметници, tattooists, итн - во Боја : Како што е Прикажано.Пакет Вклучувајќи 1 * сет на 30 Компјутери Тетоважа Матрицата Трансфер на Хартија Следење на Хартија.

Додатоци на производот

SSMDYLYM Принцеза Стил 100 Памук Везови Четири-Парче Костим Девојка Срцето Bowknot Чипка Работ Памук, Постелнина Неодамнешно
SSMDYLYM Принцеза Стил 100 Памук Везови Четири-Парче Костим Девојка Срцето Bowknot Чипка Работ Памук, Постелнина

Користете 100 сатен долгоглавен памук ткаенини,високоброј и висока густина памучни ткаенини.Нежна и маз�

DEN 16968.72
MECCANIXITY се Повлече Синџир вклучување-Исклучување на Брзина Замена ZE-109 за Тавански Вентилатор Светилка Неодамнешно
MECCANIXITY се Повлече Синџир вклучување-Исклучување на Брзина Замена ZE-109 за Тавански Вентилатор Светилка

Ова е OnOff Брзина се Префрлите на Контрола се Повлече Синџир Switch Замена за домашни апликации, најмногу се

DEN 215.76
Donepart 694ZZ Лежишта 4mm Понесе ID, 11mm OD, 4mm Ширина C3 Голема Брзина Двојно Заштитените Минијатурни Топката Неодамнешно
Donepart 694ZZ Лежишта 4mm Понесе ID, 11mm OD, 4mm Ширина C3 Голема Брзина Двојно Заштитените Минијатурни Топката

Длабоко ритам геометрија за високи брзини.Еден ред за поддршка на радијална товари.Челичен кафез рамно�

DEN 263.52
Yiju Лебди Чевли се Прикаже Полица на Ѕидот-Монтирани Заштеда на Простор Акрилик Сет од 6 до Display - Бела Неодамнешно
Yiju Лебди Чевли се Прикаже Полица на Ѕидот-Монтирани Заштеда на Простор Акрилик Сет од 6 до Display - Бела

Погоден за домашни и комерцијални употреби, а целиот ѕид убави чевли ќе ги привлече луѓето внимание.Сов�

DEN 719.76
Rizzy Дома BSLF05 Кревет Здолниште, 39X76, Розова Неодамнешно
Rizzy Дома BSLF05 Кревет Здолниште, 39X76, Розова

100% Микрофибер Полиестер.Увезени.Со рачно изработени на глобално ниво инспириран дизајни кои ги двете в�

DEN 573.60
BUILDEC Ѕид-Поставена Четка за заби Носителот & Автоматско Toothpate Фармацевт Неодамнешно Најдобра цена
BUILDEC Ѕид-Поставена Четка за заби Носителот & Автоматско Toothpate Фармацевт

【Надгради & Мултифункционален Дизајн】Ова е комбинација на заби носители, купот на сопствениците, паст�

DEN 976.32
BioClean Концентрирани Интензивно Чистење Агент 5 Литри Неодамнешно
BioClean Концентрирани Интензивно Чистење Агент 5 Литри

Чиста и природни без вештачки адитиви.Најдобар здравјето додаток за вашето домашно милениче.Направени

DEN 3152.16
CharaVector Електрични Камини Вдлабнати Ѕид Монтирани Камин Вметнете 70 Инчен Широк Грејач LED Оган Место Далечински Неодамнешно
Сад Мрежа 21.1 IR/UHF ПРО Универзален Далечински Неодамнешно Најдобра цена
Сад Мрежа 21.1 IR/UHF ПРО Универзален Далечински

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 804.00
FVIEXE 50PCS Тешки Перење Влошки за Садови и Тави, Корито Влошки за Јадење Кујнски Мијалник, апарати за Домаќинство Неодамнешно
Leashboss Шема Утлегар Куче Јака, Рефлексивни Не-Се Повлече Обука Јака, Моделот Колекција Неодамнешно
Leashboss Шема Утлегар Куче Јака, Рефлексивни Не-Се Повлече Обука Јака, Моделот Колекција

Храбар модели на ентериер и екстериер Ова полиестер утлегар куче јака е свежа, забава, и секако да го фа�

DEN 359.52
Cortizone 10 Интензивно Лекување Егзема Лосион, Мирис Слободни, 3.5 Унца Неодамнешно Најдобра цена
Cortizone 10 Интензивно Лекување Егзема Лосион, Мирис Слободни, 3.5 Унца

СОДРЖИ : 1 (Еден) 3.5оз.цевка на Cortizone 10 Максимална Сила Интензивно Лекување Лосион за Егзема.БРЗО, ТРАЈНА О�

DEN 189.12
sharprepublic Плетење Машина Адаптер Брзо Поврзана Изработката Замена за Почетник Knitters Обезбедува Алатка Неодамнешно
sharprepublic Плетење Машина Адаптер Брзо Поврзана Изработката Замена за Почетник Knitters Обезбедува Алатка

Специјална машина за плетење, брзо ликвидација и не е лесно да се јазол.Изработен од пластика, трајни пр�

DEN 3569.28
Ултра Премија за домашни Миленичиња Нега со Мртвото Море Минерали - Чувствителна Кожа Шампон & клима уред 2 Неодамнешно
WAOUY паметен Телефон Sim Слободни Отклучен, Андроид 10 Мобилен Телефон 3G, 6.7Full HD Екран Видиме Тројно Неодамнешно
WAOUY паметен Телефон Sim Слободни Отклучен, Андроид 10 Мобилен Телефон 3G, 6.7Full HD Екран Видиме Тројно

【HD Камери】 : 32 MP Пред Camera Clear и Стилски Selfies,50 MP предна камера со интелигентни убавината на владата, ви ов�

DEN 2851.92