Јаже светла LED Кошарка Обрачот Светлина, Далечински Управувач Водоотпорен Кошарка Rim Светла со 17 Бои 7 Осветлување Сцени, Супер-Светли Цел Додатоци за Деца, Возрасни

Јаже светла LED Кошарка Обрачот Светлина, Далечински Управувач Водоотпорен Кошарка Rim Светла со 17 Бои 7 Осветлување

-125 %

DEN 575.76

Неодамнешно

Това е достапна

Осветлете кошарка обрачот : кошарка обрачот светлина е опремен со надградена LED светилки и нова верзија 32-клуч со далечински управувач, кој може да светне рамката на кошарка обрачот за вас, направете ја вашата кошарка обрачот повеќе атрактивни и светли, уживаат во забавата на секој шут, отскокнување, забивање или лежеше-up во кошарка игра во текот на ноќта.Мулти-функција за далечинска контрола : новата верзија 32-клуч со далечински управувач карактеристики 17 боја се менува(црвена, сина, зелена, розова, multicolor,итн. ), 7 трепка режим(ИСЧЕЗНАТ, СКОК, ASYN ИСЧЕЗНАТ, ASYN СКОК, ВО БРАНОВИ, STROBE ТРЕПКАНЕ), 4 брзини на контрола и тајмер функција(4 H, 6 H, 8 H), различни функции може да ги исполни вашите различни потреба.Лесен за користење : LED кошарка rim светлина е компатибилен со стандардот кошарка обрачот, доаѓа со упатства и две големина на zip врски.користете мали поштенски врски да се одржи на LED светла заедно кошарка обрачот, голем поштенски врски надолу главната пол, а потоа се држи батеријата кутија со 3 M лента(вклучена), и да се сврти на светла со 32-внесете далечински.Водоотпорен сјајот кошарка обрачот светлина е идеален подарок за вашите пријатели или семејството за роденден, Божиќ партија или, која е атрактивна и светол, полн со радост, и ќе биде фаворизирана од страна на другите.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Боите може да постои мала разлика поради различни екрани.Ликвидација опасност, ве молиме да ги задржи подалеку од мали деца.

Додатоци на производот

Karman Здравствени 27 Килограми S-115 Маг Тркала Сребро со потпирачи за глава, Бисер Сребро, 27 Фунти Неодамнешно
Karman Здравствени 27 Килограми S-115 Маг Тркала Сребро со потпирачи за глава, Бисер Сребро, 27 Фунти

Тип На Производ : Health_Personal_Care.Објектот Пакет Димензија : 39.0 " L X23.0 " W X36.0 " H Точка Пакет Тежина : 38.0 lbs.Земја Н�

DEN 18553.44
OUUD Пластични Octagon Отвори корпата за Ѓубре, 2.2 Литри (Розева) Неодамнешно
OUUD Пластични Octagon Отвори корпата за Ѓубре, 2.2 Литри (Розева)

Големина : 30.5*23cm / 12*9 Инчи.Материјал : пластика.Ретро Europian Стил корпата за ѓубре, додадете добар изглед, еф

DEN 367.92
Rizzy Дома BSLF05 Кревет Здолниште, 39X76, Розова Неодамнешно
Rizzy Дома BSLF05 Кревет Здолниште, 39X76, Розова

100% Микрофибер Полиестер.Увезени.Со рачно изработени на глобално ниво инспириран дизајни кои ги двете в�

DEN 573.60
Галакси Аудио Црна Боја Лесен Omnidirectional Неодамнешно
Галакси Аудио Црна Боја Лесен Omnidirectional

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 2096.64
CrafTreat Mandala Stencils за Сликарство на Дрво, Платно, Хартија, Платно, Подот, Ѕидот и Плочи - Mandala 3 Неодамнешно
CrafTreat Mandala Stencils за Сликарство на Дрво, Платно, Хартија, Платно, Подот, Ѕидот и Плочи - Mandala 3

Заштеда на ВРЕМЕ И ПАРИ Зошто поминуваат долги часови и $$$ на различни Дома Декор работи?Нашите Обновли�

DEN 239.52
Cortizone 10 Интензивно Лекување Егзема Лосион, Мирис Слободни, 3.5 Унца Неодамнешно Најдобра цена
Cortizone 10 Интензивно Лекување Егзема Лосион, Мирис Слободни, 3.5 Унца

СОДРЖИ : 1 (Еден) 3.5оз.цевка на Cortizone 10 Максимална Сила Интензивно Лекување Лосион за Егзема.БРЗО, ТРАЈНА О�

DEN 189.12
WAOUY паметен Телефон Sim Слободни Отклучен, Андроид 10 Мобилен Телефон 3G, 6.7Full HD Екран Видиме Тројно Неодамнешно
WAOUY паметен Телефон Sim Слободни Отклучен, Андроид 10 Мобилен Телефон 3G, 6.7Full HD Екран Видиме Тројно

【HD Камери】 : 32 MP Пред Camera Clear и Стилски Selfies,50 MP предна камера со интелигентни убавината на владата, ви ов�

DEN 2851.92
Искра Plug Поправка Алатка, 16Pcs Искра Plug Тема Поправка Алатка за Полнење М16. Допрете Алатка Автомобил Неодамнешно
Искра Plug Поправка Алатка, 16Pcs Искра Plug Тема Поправка Алатка за Полнење М16. Допрете Алатка Автомобил

ПРОФЕСИОНАЛНА АЛАТКА : 16pcs високо корисни и врвен квалитет на Приклучокот Тема Поправка Алатки.Убав инс�

DEN 1351.20
Hotbodies Трки Y04R1-SIG-SMK Чад Леќа Флеш Планината Пак Сигнал Неодамнешно Најдобра цена
Hotbodies Трки Y04R1-SIG-SMK Чад Леќа Флеш Планината Пак Сигнал

Пакет Димензии : 19.05 cms (L) x 9.144 cms (W) x 4.064 cms (H).Пакет Количина : 1 Земја на Потекло : Кина.Тип на производ : POWERSPOR

DEN 759.60
sharprepublic Плетење Машина Адаптер Брзо Поврзана Изработката Замена за Почетник Knitters Обезбедува Алатка Неодамнешно
sharprepublic Плетење Машина Адаптер Брзо Поврзана Изработката Замена за Почетник Knitters Обезбедува Алатка

Специјална машина за плетење, брзо ликвидација и не е лесно да се јазол.Изработен од пластика, трајни пр�

DEN 3569.28
EasyLunchboxes® - Бенто Снек Кутии - Обновливи 4-за Замрзнување Храна Садови за на Училиште, на Работа и Патување, Неодамнешно Најдобра цена
EasyLunchboxes® - Бенто Снек Кутии - Обновливи 4-за Замрзнување Храна Садови за на Училиште, на Работа и Патување,

ОРИГИНАЛИТЕ : Easy Lunchboxes се често имитиран, никогаш нема да се удвои.Оригиналниот пластовидно, преносни, е�

DEN 311.76
KUFUNG Расклопна Силикони Храна Контејнер за Складирање Пластовидно - Простор за Заштеда на енергија | Microwaveable Неодамнешно Најдобра цена
Пренос на Хартија Следење на Хартија за Цртање Трага Хартија - PSLER 240 Листови Бело, Проѕирни Следење на Неодамнешно
Пренос на Хартија Следење на Хартија за Цртање Трага Хартија - PSLER 240 Листови Бело, Проѕирни Следење на

【Договор За Многу Места】 Овој сет е идеален за секој да ја користи, не се совршени за уметност и занает,

DEN 263.76
Стерео во автомобил Приемникот GPS Навигација за Hyundai Santa Fe 2 на рм 2006-2012 година Андроид 10 Автомобил Неодамнешно
Стерео во автомобил Приемникот GPS Навигација за Hyundai Santa Fe 2 на рм 2006-2012 година Андроид 10 Автомобил

✾【ПРИМЕНЛИВИ】 Автомобил стерео за Hyundai Santa Fe 2 20062012,на екранот на Допир, автомобил стерео лесно да се и�

DEN 4151.52
Masterchef 16-Парче Сет Кујнски Нож Неодамнешно
Masterchef 16-Парче Сет Кујнски Нож

Вклучува природно дрво сечење одбор.Нерѓосувачки Челични ножеви се спротивстави на ' рѓа, дамките и кор�

DEN 1103.76
Bruni Екран Заштитник Компатибилен со AGPTek H3 Заштитник Филм, Кристално Јасно Заштитна Фолија (2X) Неодамнешно
Bruni Екран Заштитник Компатибилен со AGPTek H3 Заштитник Филм, Кристално Јасно Заштитна Фолија (2X)

Точно, специјално развиен и компатибилен со AGPTek H3 Направени од отпорно на гребење, високо транспарентен

DEN 179.76