Phomemo M02 Про Џеб Печатач - со 3 Ролни Транспарентен Злато Хартија, Компатибилен со iOS + Android План за Списанието, Студија Белешки, Уметноста на Создавањето, за Работа, за

Phomemo M02 Про Џеб Печатач - со 3 Ролни Транспарентен Злато Хартија, Компатибилен со iOS + Android План за

DEN 1895.76

Неодамнешно

Това е достапна

300dpi HD Слика за Печатење - Phomemo M02 Pro мини фото печатач пиксели до 300dpi, да ви даде прекрасна печатење на слика.Ова можете да го користите црна и бела слика печатач на план на списанието, да се планира, албум или било DIY картички.Мулти-Функција СТАН - сите бесплатно шаблони и графика ќе се ажурира на секои 2 недели.Печатење слики или текст онлајн, to-do листата, план на списанието, OCR за препознавање на текст, или било DIY идеја.Користете M02 Про mobile printer да се направи било забавно печатење!.Со 3 Ролни Транспарентен Злато Налепница Хартија - ви дава ново искуство на печатење и изработка на вашиот живот повеќе интересно.Повеќенаменски - Phomemo M02 преносни mobile printer е подобро за компанијата деловен, работен план, асистент во канцеларија, кодови, на состанокот на белешки, студија белешки, шопинг листа.Погоден за канцеларија, студентите, аматерски архивари, богатство мајки итн.Тип-C Брзо Полнење - Phomemo M02 Про џеб печатач со Тип-C порта, употреба со 5 V-2 A адаптер, ќе добиете брзо полнење. 1000m Ah батерија што ви овозможува да го земе, каде да уживате во вашиот печатење.Phomemo M02 Pro мини фото печатач пиксели до 300dpi, печатење црно и бело слики, да ви даде прекрасна печатење на слика.Можете да ги користите овие преносни џеб печатач на план на списанието, да се планира, албум или било DIY картички.Мини џеб печатач со Тип-C порта, ќе добиете брзо полнење.Пренослив безжичен печатачот, може да се земе тоа никаде!Толку убаво партнер со вас, да ви даде нова печатење искуство!.Bluetooth 4.0 Конекција.Поврзан со Phomemo СТАН преку телефон печати апликации, без жица.Системот : за android 4.0, за IOS8.0 или погоре.Поддршка за Веб печатење, микро-канцеларија караница супа, OCR за препознавање на текст.Сите слободни забава шаблони и графика.Користете го овој мобилен печатач за да запишувам, план на списанието, печати слики, или било DIY занает.Преносни термички печатач со прилагодливи хартија носителот, никогаш не се грижите за хартија застои или печатење позиција отстапување.Пакет Iist : 1 - Phomemo Џеб Печатач; 1 - cablu USB; 1 - Бела Термички Налепница Хартија (Insided Печатач) ; 1 - Прирачник; 1 - Пакување Кутија.Мини печатач компактна големина 3.1*3.2*1.6 инчи кој може да биде лесно да се напика во вашиот џеб и се користат насекаде за да печатите фотографии, го направи студија белешки, направете уметничко создавање, работа листата, или забава подарок за вашите пријатели и семејството.Phomemo M02 Про безжична печатач со Тип - C порта, брзо полнење резултат на тоа, и повеќе погодности. 1000m Ah батеријата, за долгорочна употреба.

Додатоци на производот

LUOFDCLDDD Када Земи Барови,Тоалет Земи Барови Безбедно Парапет Бања Земи Железнички Тоалет Парапет Када Анти Неодамнешно
LUOFDCLDDD Када Земи Барови,Тоалет Земи Барови Безбедно Парапет Бања Земи Железнички Тоалет Парапет Када Анти

Благодарение на Рачка Обезбедување на сигурност и Безбедност во Бања, Када, Туш и Тоалет Парапет.Одличн�

DEN 1843.20
Црна Кањонот Круша Бери & Прав Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман Неодамнешно
Црна Кањонот Круша Бери & Прав Миризливи Argan Масло Коса Шампон, клима уред и Спреј во Косата Масло Третман

Мирис : Круша Бери & Прав (Круши, јагоди и алдехиди, во база на powdery мошус).Црна Кањонот Шампон и средство з�

DEN 633.60
Еден Граница Вклучите Микро Патување Удар Прекинувачи JLXK1-311 Електрични Клипот Тип Ресетирате 5A AC380V Неодамнешно
Еден Граница Вклучите Микро Патување Удар Прекинувачи JLXK1-311 Електрични Клипот Тип Ресетирате 5A AC380V

Еден Граница Вклучите Микро Патување Удар Прекинувачи JLXK1311 Електрични Клипот Тип Ресетирате 5 A AC380 V DC380

DEN 335.28
JUSTYINUO Филтер Маска Компатибилен со LG HOM Бот VR6270LVM VR65710 VR6260LVM VR6370LVM VR6281LVM VR6272LVM Неодамнешно
JUSTYINUO Филтер Маска Компатибилен со LG HOM Бот VR6270LVM VR65710 VR6260LVM VR6370LVM VR6281LVM VR6272LVM

Чистење ефект е извонреден, реализација на ефектот на ефикасно чистење.Направени од висококвалитетни м

DEN 1360.80
Rearview Огледало Стакло, Надворешноста на ретровизорот Стакло Десната Страна Само Лепило Замена за Astra H Неодамнешно
Rearview Огледало Стакло, Надворешноста на ретровизорот Стакло Десната Страна Само Лепило Замена за Astra H

【Широка Примена】надвор rearview огледало стакло е одлична замена за "Опел" Astra H 20092011.Тоа е специјално произ

DEN 456.00
Пренос на Хартија Следење на Хартија за Цртање Трага Хартија - PSLER 240 Листови Бело, Проѕирни Следење на Неодамнешно
Пренос на Хартија Следење на Хартија за Цртање Трага Хартија - PSLER 240 Листови Бело, Проѕирни Следење на

【Договор За Многу Места】 Овој сет е идеален за секој да ја користи, не се совршени за уметност и занает,

DEN 263.76
Tervis 24 мл. Јасно Шише За Вода Неодамнешно
Tervis 24 мл. Јасно Шише За Вода

Чува топли пијалаци топли и ладни пијалоци ладно.Кополиестер BPA и Меламнин слободни изградба.Микробран�

DEN 471.36
MATEPROX Компатибилен со iPhone 11 Про Max случај,Bling Искра Симпатична Девојки Жените Заштитни Случај за Неодамнешно
MATEPROX Компатибилен со iPhone 11 Про Max случај,Bling Искра Симпатична Девојки Жените Заштитни Случај за

Компатибилен со i Phone 11 Про Max 6.5 инчи(2019 порака),Поддршка за безжично полнење.Луксузна Искра сјајот на грб

DEN 287.76
sharprepublic Плетење Машина Адаптер Брзо Поврзана Изработката Замена за Почетник Knitters Обезбедува Алатка Неодамнешно
sharprepublic Плетење Машина Адаптер Брзо Поврзана Изработката Замена за Почетник Knitters Обезбедува Алатка

Специјална машина за плетење, брзо ликвидација и не е лесно да се јазол.Изработен од пластика, трајни пр�

DEN 3569.28
JBL Клуб 630F - 6.5, дво-насочно автомобил плитки планината ca аудио звучници (No Скара) Неодамнешно Најдобра цена
JBL Клуб 630F - 6.5, дво-насочно автомобил плитки планината ca аудио звучници (No Скара)

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 1438.80
awcnilacav Трајни Bluetooth Компатибилен Поврзете Звучници Батерија Li-Батерија Говорникот MP3 Плеер Звук Кутија Неодамнешно
awcnilacav Трајни Bluetooth Компатибилен Поврзете Звучници Батерија Li-Батерија Говорникот MP3 Плеер Звук Кутија

Користење на надгради динамичен серпентина јазик да се зголеми чувството на удобност, присуство и прос�

DEN 882.00
MbuyDIY 3 Трети Кочница Светлина Заптивка Печат Компатибилен со 1999- F250 F350 F450 Супер Должност Ranger Неодамнешно
MbuyDIY 3 Трети Кочница Светлина Заптивка Печат Компатибилен со 1999- F250 F350 F450 Супер Должност Ranger

Сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа.2 инчи (5 милиметри), 0.На заптивка специјално дизајнирани за тр

DEN 263.52
Coxo Се Стоматолошка LED Сијалица Оптички Влакна Брз Спојка за К-ЈАЈЦЕТО (CX229-GK1 К-AVO LED Цевки) Неодамнешно
Coxo Се Стоматолошка LED Сијалица Оптички Влакна Брз Спојка за К-ЈАЈЦЕТО (CX229-GK1 К-AVO LED Цевки)

COXO Стоматолошки Оптички Влакна LED Брзо Спојување CX229GK1 За КЈАЈЦЕТО.Кavo Стил за оптички Влакна насадни инс

DEN 648.00
WAOUY паметен Телефон Sim Слободни Отклучен, Андроид 10 Мобилен Телефон 3G, 6.7Full HD Екран Видиме Тројно Неодамнешно
WAOUY паметен Телефон Sim Слободни Отклучен, Андроид 10 Мобилен Телефон 3G, 6.7Full HD Екран Видиме Тројно

【HD Камери】 : 32 MP Пред Camera Clear и Стилски Selfies,50 MP предна камера со интелигентни убавината на владата, ви ов�

DEN 2851.92
Сад Мрежа 21.1 IR/UHF ПРО Универзален Далечински Неодамнешно Најдобра цена
Сад Мрежа 21.1 IR/UHF ПРО Универзален Далечински

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 804.00