Прозрачна Вози Автомобил Кров LED Светла,Мини USB ДОВЕДОА Автомобил Внатрешни работи Покривот Ѕвезда Ноќ Светлина Проектор Атмосфера Галакси Светилка USB Автомобил Д?

Прозрачна Вози Автомобил Кров LED Светла,Мини USB ДОВЕДОА Автомобил Внатрешни работи Покривот Ѕвезда Ноќ Светлина

DEN 165.12

Неодамнешно

Това е достапна

【Лесно да се Напојува】 : Со USB приклучок, Овој автомобил декорација ноќ светлина, може да се напојува преку веднаш напојува од страна на банката, автомобил внатрешни работи USB порт, компјутер и сл. 【Лесно да се Plug and Play со кој Било USB Уреди】:мини USB ноќ светлина е многу лесен за употреба и може да се приклучиш на ѕвезденото светла во било USB порти за снабдување на ѕвезда проектор светла како моќ банка, компјутер, USB ѕид полнач за во автомобил со usb интерфејс.Тоа може да биде, исто така, како декоративни светилки за соба, автомобил, Караоке, DJ Бар и така натаму. 【Широко се Користи】 : Ова ѕвездена светларникот може да се користи во соба оркестарот, автомобил оркестарот, usb ноќ светлина за компјутер, моќ Банка, ѕид полнење со usb интерфејс,лесно за користење на Универзалната за автомобили, Декоративни светлина, внатрешна декорација светла, DJ светла. 【Убава и Романтична】 : светли Ѕвезденото ефект создава романтична атмосфери за вашиот автомобил покрив или куќа, и, исто така, може да се користат за декорација родендени или празник партии. 【Прилагодливи и Флексибилни】 :Лесно да се врти во главата на LED атмосфера светлина и да се приспособат на различни светилка ефекти.USB ѕвезда на светлината може да се прилагоди и bended за различни агли и правци за да одговараат на вашите барања.Опис на производот Употреба : се што треба да направите е да се приклучиш на ѕвезда светлина во USB порта за да се создаде убава небото (црвено и сино виолетово).Спецификации : Star light големина : 215 x 15 mm/ 8.5 x 0.6 инчен, bendable дизајн да се прилагоди било која насока на ноќта светлина проекција.Боја : Purplebr / Црвена, Црвено-виолетова Нашата Ѕвездена Ноќ Таванот Проекција Светилка овозможи да уживате во секој ноќно возење со различни бои на starlight исполнет небо во вашиот автомобил!Карактеристики USB конектор со 360 степени флексибилни агол тело, едноставно приклучете и да уживате во спектакуларниот ѕвездена видите во сите агли со напредни LED светла!Супер декоративни и естетски префинета со различни осветлување стилови и шема, исто така се менува со интензитет на звук, креирање на динамична и енергична атмосфера.Производи вклучуваат : 1 x USB ѕвезда светилки (Црвено) или 1 x USB ѕвезда светилки (Виолетова) или 1 x 2 во 1 USB ѕвезда светилки (Црвена+Виолетова).

Додатоци на производот

Kynup Дигитални Caliper, Caliper Мерење Алатка со Нерѓосувачки Челик, IP54 Водоотпорен Заштита Дизајн, Лесно Неодамнешно Најдобра цена
Kynup Дигитални Caliper, Caliper Мерење Алатка со Нерѓосувачки Челик, IP54 Водоотпорен Заштита Дизајн, Лесно

【Прецизна точност да се ±0.001" / 0.02 мм и резолуција да 0.0005" / 0.01 mm.Совршен и точни caliper мерење алатка за дома

DEN 1199.76
Ryka Жените Живописни RZX Крстот Тренер Неодамнешно
Ryka Жените Живописни RZX Крстот Тренер

Текстил и Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Обичај инженерните мрежа

DEN 1128.96
Деца Бустер Седиште за Трпезариска Маса, СТП Перат Двојно Побезбедно Ремени Не се Лизга на Дното Бустер Седиште Неодамнешно
QasimLed Зелена 12V 30cm 11.8Knight Rider Флеш Скенер Неонски Led Водоотпорен Cuttable Декоративни Атмосфера Неодамнешно
QasimLed Зелена 12V 30cm 11.8Knight Rider Флеш Скенер Неонски Led Водоотпорен Cuttable Декоративни Атмосфера

Боја : Зелена, Материјал : Силика Гел, LED Кол : 32 Led диоди,Излез : 0.55 НА * 12 V, Големина : 30×1.0×0.15 CM(L*W*H) ,Заштита С

DEN 239.76
Brianna Craftomanic Сет од 4 Голи Бебе Монахот Буда Идоли Showpiece - Автомобил Табла-Home Décor Неодамнешно
Brianna Craftomanic Сет од 4 Голи Бебе Монахот Буда Идоли Showpiece - Автомобил Табла-Home Décor

❤️Овој сет од 4 фигура е да се има детален рака работа, направени од polyresin материјал и имаат убава страна

DEN 1089.60
Рев-На-Полица 4WCT-1SH Краток Скриј-да-Собере Дрвени Прибор за јадење 7 Оддел Фах Вметнете Utensil Организатор Неодамнешно Најдобра цена
Рев-На-Полица 4WCT-1SH Краток Скриј-да-Собере Дрвени Прибор за јадење 7 Оддел Фах Вметнете Utensil Организатор

ЗГОЛЕМИ ВАШИОТ ФИОКА ПРОСТОР : Зголеми фиока простор и ефикасност во вашата кујна со овој trimmable јавор пр

DEN 1007.76
Ucland LD-13005 680N Капацитет Брз Држи Вертикален Тип Toggle Менгеме Неодамнешно
Ucland LD-13005 680N Капацитет Брз Држи Вертикален Тип Toggle Менгеме

Име На Производ : За Да Се Префрлате Менгеме;Модел Бр : LD13005;Тип : Вертикални.Се Справи Со Отворањето Агол :

DEN 119.76
Безжична Bluetooth Слушалки, Безболно Носењето Слушалки со Микрофон за Мобилен Телефон, Не на Уво Приклучокот Неодамнешно
Пластични Utensil Носителот Со Divider и Капак Садови стапчиња за јадење со Лажица Складирање Сад Дома Dinnerware Неодамнешно
Пластични Utensil Носителот Со Divider и Капак Садови стапчиња за јадење со Лажица Складирање Сад Дома Dinnerware

Користење на високо квалитетни пластични материјали производство, фина изработка, нетоксични и невкус

DEN 1096.80
VANVENE A6 СТП Кожа Лаптоп 6 Круг Прстен Врзивно Капак, за A6 Додатен Хартија(Внатрешно Хартија Не се Вклучени) Неодамнешно
FAMKIT Бременоста Перница Половината Назад Стомак Поддршка Мултифункционален U-Облик Перница Удобно Породилно Неодамнешно
BEUU Mens Долги Ракави Кошули Копчето Надолу Блузи Плажа Лен Риболов Tees се Шири Јака Шарени Секојдневен Падне Неодамнешно
Omnigrid 4 X 4 Мрежа Quilting Владетели, 4 x 4, Јасно Неодамнешно
Omnigrid 4 X 4 Мрежа Quilting Владетели, 4 x 4, Јасно

Во принцип, Omnigrid плоштадот владетели се користи за средно сечење на ленти, и да плоштад до готовиот вате

DEN 228.24
Суво Hippo Животинско Длабок Џеб Опремени Лист Твин Кревети Поставува со 2 Pillowshames Жешкото Сонце Групи Неодамнешно
Суво Hippo Животинско Длабок Џеб Опремени Лист Твин Кревети Поставува со 2 Pillowshames Жешкото Сонце Групи

Премиум Микрофибер Материјал – Мека, Дише 3 Парчиња Опремени Лист Групи : ТВИН ГОЛЕМИНА1 Опремени Лист((39

DEN 936.00
Reebok Жените Нано X1 Tr Авантура Крстот Тренер Неодамнешно
Reebok Жените Нано X1 Tr Авантура Крстот Тренер

100% Textile_Synthetic.Увезени.Гумен ѓон.Жените Тренингот Чевли : Фали на лесни се чувствуваат и одговорно возење,

DEN 2012.64
【САД во Парк】Хартиена Крпа Држач за Пропелер од Нерѓосувачки Челик Кујнски се Тркалаат Хартиена Крпа Носителот Неодамнешно