Фрижидер Стои Мобилни База, Мулти-Функционални Машина за Перење Dolly, Прилагодлив Машина за Перење Стои со 4 Тркала и 4 Силни Стапала за Машина за Перење, Фрижидер&Фен

Фрижидер Стои Мобилни База, Мулти-Функционални Машина за Перење Dolly, Прилагодлив Машина за Перење Стои со

DEN 839.76

Неодамнешно

Това е достапна

✌【360°на Ротација & Анти-пропадна Дизајн】Нашиот Фрижидер Стои Мобилни База е опремен со дел за гума ротирачки двојно тркала и здрав нога влошки, кои лесно може да се позиционира и да се стабилизира.Висина на нозе може да се прилагоди според вашите потреби. ✌【Прилагодлива Големина】Оваа Машина за Перење Стојат може да се прилагоди од 20.8 инчи да 27.2 инчи.Мерка вашата опрема пред да го купат.Постојат 4 висина-прилагодлив нозе со вшмукување чаши, кои ќе цврсто држете го вашиот уред. ✌【Врвен Квалитет】Овој Мулти-Функционални Машина за Перење Dolly е направен од високо квалитетни материјали со силна издржливост и одржува добра стабилност под екстремни услови.Таа користи 25mm висок квалитет на поврзување на цевки, што можат да носат До 660lb. ✌【Намалување на Шум и Лесно да се Инсталира】На dolly ролери мобилни база вклучува 4 шок-доказ влошки, кои се поставени под casters за намалување на бучава.Вграден хоризонтална уредот прави движењето полесно.Според потребите на клиентите, лесно можете да ја завршите инсталацијата. ✌【Задоволителна услуга】Секогаш се залага да се потрудиме да се осигураме дека нашите клиенти се задоволни со купување на Мобилен База Фрижидер Стои од нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за да добиете веднаш одговор.Карактеристики - Ултра-силна rigidness, притиснете на корозија и анти-корозија. - Ефикасно да се намали машина за перење вибрации и бучава. - Трајни, здрав, прилагодливи димензија и пригоден движење. - Лесно да се прилагоди на цврсти столбови за да одговараат на поголемите мебел. - Одржување на вентилација на дното, анти- ' рѓа и лесно да бидат преместени.Се движат никогаш не било полесно - 4 Гумени Вртливата Тркала : Да се движат тешки предмети лесно и да се обезбеди вашиот мебел нема да се тркалаат. - 4 Прилагодливи Силни Нозе : може да се прилагоди на висината на мобилен основа на соодветна висина од ротирачки petal во облик на објектот на секој нозе.Силна стабилност може да се спречи машината за перење од тресење насилно време на употреба и спречување на бучавата.Забелешка Ако се стави повеќе од 660 кг тежина, симпатична dolly ќе биде скршен.

Додатоци на производот

Обновливи Намирници Кеси Тешки Tote w/Засилен се Справува со Густа Пластика Дното (МОРНАРИЦА) Неодамнешно
Обновливи Намирници Кеси Тешки Tote w/Засилен се Справува со Густа Пластика Дното (МОРНАРИЦА)

Овие тешки шопинг tote чанти се направени на здрав 100 гм НеПлетени Полипропилен кој е издржлив доволно за �

DEN 167.76
X-DREE 250ml HDPE Пластични Широк Устата Круг Лабораториски Експеримент Шише Бело 5pcs(Botella redonda del Неодамнешно
X-DREE 250ml HDPE Пластични Широк Устата Круг Лабораториски Експеримент Шише Бело 5pcs(Botella redonda del

Земја на Производство : КИНА; Материјал : HDPE Plastic.Net Тежина : 223g; Пакет Содржина : 5pcs x Пластични Шишиња.Глав�

DEN 1224.00
VViViD РЕВ Долго Постигнување Кука & Pick Црево Отстранување Челик 4 Парче Пакет Неодамнешно
VViViD РЕВ Долго Постигнување Кука & Pick Црево Отстранување Челик 4 Парче Пакет

Заврши четирипарче сет на куки нуди неверојатна флексибилност за сите на вашите проекти.Вклучува целос

DEN 599.52
LOKEKE за Suunto 7 Замена Бенд, 24mm Замена Силикони врвка за околу Рака Бенд За Suunto 7 / 9/9 Baro / D5 Неодамнешно
LOKEKE за Suunto 7 Замена Бенд, 24mm Замена Силикони врвка за околу Рака Бенд За Suunto 7 / 9/9 Baro / D5

Замена на Силиконски Бенд совршено се вклопува за Suunto 7, Suunto 9 / 9 Baro, Suunto D5, Suunto Спартанско Спорт Baro и Suunto Сп

DEN 311.76
FollmeAir за Мото Еден 5G Аце Случај, Мото G 5G Случај, Тенок Флексибилни TPU за Девојки Жените Airbag Браник Неодамнешно
FollmeAir за Мото Еден 5G Аце Случај, Мото G 5G Случај, Тенок Флексибилни TPU за Девојки Жените Airbag Браник

[Компатибилност] Специјално Само наменета за полнење за Motorola Мото Еден 5 G Ace / Мото G 5 G [Важно : Не Одгова�

DEN 167.52
Holibanna Дијамантски Накит Тестер Дијамант Селектор Тестер Цврстина Тест Пенкало за Накит скапоцен камен Дијамант Неодамнешно
RuenTech Компатибилен со Fitbit Обратно 3 / Смисла Екран Заштитник, Ултра Тенок Мека Целосна Покрие Случај Неодамнешно
RuenTech Компатибилен со Fitbit Обратно 3 / Смисла Екран Заштитник, Ултра Тенок Мека Целосна Покрие Случај

【Компатибилен】 Наменета за Fitbit Обратно 3&Fitbit Смисла(Не за Fitbit Обратно / Обратно 2).TPU заштитни случај со �

DEN 239.76
Пакет од 5 Шарени Пролет Еластична Растеглив Спирала врвката за на Пролет Серпентина Keychain, Нараквица & Неодамнешно
Пакет од 5 Шарени Пролет Еластична Растеглив Спирала врвката за на Пролет Серпентина Keychain, Нараквица &

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 95.76
IKASEFU Компатибилен со Samsung Galaxy A20/A30 Случај Кул Ултра Тенки и Дебели Shockproof Тешко PC Заштитник Неодамнешно
IKASEFU Компатибилен со Samsung Galaxy A20/A30 Случај Кул Ултра Тенки и Дебели Shockproof Тешко PC Заштитник

Компатибилен со : Samsung Galaxy A20 / A30 Креативни уникатен симпатична дизајн го прави вашиот случај повеќе кори

DEN 213.36
visesunny Цвет со Појасот 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа Пелена Перниче Неодамнешно
visesunny Цвет со Појасот 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Перат Обновливи Пространа Пелена Перниче

✿Симпатична дизајни со највисок квалитет крои и изработка мокра торба.Geat подароци Разгледа подароци к�

DEN 287.76
Планината-Тоа! Премиум Таванот Планината ТВ Заградата | Прилагодливи LCD ТЕЛЕВИЗОР Таванот Планината за 23-42 Неодамнешно
Користи VHS Компатибилен со Сите е Компатибилен со Сите Американски Неодамнешно
Користи VHS Компатибилен со Сите е Компатибилен со Сите Американски

Компатибилен со Жанр : Спортови.некои случаи може да имаат писмена форма, јас СУМ ЧЕСЕН ПРОДАВАЧОТ; ПРАВ�

DEN 150.96
SouiWuzi Дијамант Детектор Дијамант Тестер Селектор Накит Детектор Дијамант коефициент на Топлинска Спроводливост Неодамнешно
Hyland Движење Болест Неодамнешно
Hyland Движење Болест

HGP0392126 Hyland е Движење Болест Опис : Природни Помош за Гадење и Вртоглавица се Должи на Движење, Автомобил Б

DEN 335.76
Главата и Рамениците Класичен Чисти Анти-Првут 2 во 1 Paraben Слободни Шампон и Балсам, 32.1 fl мл Неодамнешно
Главата и Рамениците Класичен Чисти Анти-Првут 2 во 1 Paraben Слободни Шампон и Балсам, 32.1 fl мл

задоволство да се гарантира.Добиете неверојатно убава коса, која е да се соберат до 100% шушка слободни (1)

DEN 479.52