Прозорецот Филм Еден Начин Огледало Филм на Денот на Приватност се Статични Не-Лепило Декоративни Топлина Контрола Анти УВ Прозорец Боја за Домот и Канцеларијата ?

Прозорецот Филм Еден Начин Огледало Филм на Денот на Приватност се Статични Не-Лепило Декоративни Топлина Контрола

-100 %

DEN 359.76

Неодамнешно

Това е достапна

Без лепак : Овој пренослив соларни прозорец филм е направен од ПВЦ,дебелина од 0.широко се користи во трпезарија,станбени,спална соба,канцеларија и слично.Еден авион fluoroscopy : Една-начин перспектива се однесува на силна светлина интензитет страна не може да се види на темната страна на светлината, што значи кога е затворен светлината е посилна од надвор, луѓе кои се надвор може да се види луѓето од внатрешноста.Со многу топлина контрола карактеристика на нашиот филм, го вашето соби и вашата електрична записи ќе биде повеќе пријателски на вас и на животната средина.ДЕБЕЛИНАТА И ВИСОК КВАЛИТЕТ на - Стакло филмот дебелината на 6 мили прозорец филмот има одлична термичка изолација ефект, со анти-нула слој на површината, отпорна на триење, нема да исчезнат, ниту блистер, лесно да се отстрани, економски и практични.Еден начин за приватност филм прозорец со различни бои може да обезбеди повеќе избори за да ви овозможат да уживате во сончева светлина без да се загрозат вашиот затворен приватност во текот на денот.15 милиметри,јасна и светла,нема потреба лепак кога се применуваат.СТАТИЧКИ ДРЖАТ И НЕ ADHESIVES – Ова само лепило прозорец за приватност на филмот е слободен од лепило дизајн, без хемиски ослободување, многу е лесно да се инсталира, само осигурајте се дека прозорецот за површината е целосно чист и апсолутно бесплатно на флеки.Различен ефект помеѓу денот и ноќта : надвор стакло ќе се покаже огледало ефект како и да се задржи вашата приватност во текот на денот, кога вечерта затворен светлината е посилна,тогаш стакло надвор ќе го изгуби огледало ефект како и надвор луѓето може да се види внатрешноста.Без лепак : Овој пренослив соларни прозорец филм е направен од ПВЦ,дебелина од 0.Пакет : Прозорец филм x 1.Сега Кликнете на "Додади во Кошничка", подготвени за декорирање на вашиот дом.ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА-30 дена политика на враќање гаранција против било производ дефекти гаранција.Кога внатре светлината е посилна од надвор, огледало ефект ќе биде спротивен.ТОПЛИНСКА ИЗОЛАЦИЈА,ЗАШТЕДА на ЕНЕРГИЈА и ОСНОВНИТЕ ПАРАМЕТРИ - Еден начин прозорец филм блокови од 85% од инфрацрвени зраци и 97% од УВ зраци намалување бледнее и стареењето на внатрешни мебел.На еден начин прозорец филм обезбедува голема приватност во текот на денот само и надвор од стакло покажува огледало ефект.Нашите DIY статични филм со одлична топлинска изолација ефект може ефикасно блок УВ зраци, и во меѓувреме се чува на собна температура надолу. 10% на VLT помага ефикасно намалување на отсјај.На багра филм обезбедува дневно приватност, додека подобрување на изгледот на вашите прозорци со додавање дизајнер изгледот на надворешноста на целата зграда.Мулти-функција : соодветна куќа прозорец багра,работел како приватноста завеса во текот на денот,исто Така, тоа може да го блокира досадни сјајот и одбивање на УВ за да се намали исчезнува; - заштита на внатрешни мебел.Лесен за користење : Статични држат филм, што се применува на било каква мазна или рамна стаклена површина,како прозорецот,лизгачки врати,балкон,заштита на стакло од оштетување.

Додатоци на производот

Prepac 36 Големи HangUps, Складирање Кабинет, Бела Неодамнешно
Prepac 36 Големи HangUps, Складирање Кабинет, Бела

Бела Ламинатни Заврши.Собрани Димензии 36"W x 72"H x 20"D (27 кубни метри).Вкупно Производ Тежина : 191 lbs ; Вкупната

DEN 2901.12
ACDelco Професионални 18K584 Задните Барабан Сопирачки Пролет Комплет со Пружини, Игли, Прскалки, Подлошки, Неодамнешно Најдобра цена
ACDelco Професионални 18K584 Задните Барабан Сопирачки Пролет Комплет со Пружини, Игли, Прскалки, Подлошки,

направен во сад.пакет висина : 4.064 cm.пакет должина : 18.034 cm.пакет ширина : 7.62 cm.Одговара тип : Возило се Специ

DEN 314.88
Жолто Куче Дизајн Стандард Чекор-во Темперамент, Модерна Колекција Неодамнешно
Жолто Куче Дизајн Стандард Чекор-во Темперамент, Модерна Колекција

НАПРАВЕНИ ЗА АКТИВНИ КУЧИЊА 100% мазна & трајни полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција.Одл

DEN 530.64
Mekar Кент Мур Алатка EN-47971 Притисок на Маслото Мерач Адаптер за Генерацијата 4 и 5 V8 Мотори (Црвено) Неодамнешно
Mekar Кент Мур Алатка EN-47971 Притисок на Маслото Мерач Адаптер за Генерацијата 4 и 5 V8 Мотори (Црвено)

Одговара за Генерација IV&V V8 Мотори.Обезбедување на порти за да прикачите притисок на маслото тестер.Дво

DEN 2191.20
Право на Патникот Страна на Вратата Огледало Стакло - Компатибилен со 2009- BMW 535i xDrive (Од 09/00/2009) Неодамнешно
Право на Патникот Страна на Вратата Огледало Стакло - Компатибилен со 2009- BMW 535i xDrive (Од 09/00/2009)

Само за автомобили со автоматско затемнување огледало.Компатибилен со или одговара : (Забелешка : од 09 / 0

DEN 7487.52
240W НЛО LED Висок Залив Светлина 6500K LED Склад Светлина, 240 вати НЛО LED Светло Тела Неодамнешно
240W НЛО LED Висок Залив Светлина 6500K LED Склад Светлина, 240 вати НЛО LED Светло Тела

6500 K ,Кул Бело висок залив led светло,Не приклучокот на кабелот.Дизајн : 50 000 часот Долг животен век нло led в

DEN 2375.76
ECSEM Бендови Компатибилен со Letscom ID205L,ID205U,ID205S,ID205G/Umidigi Uwatch 3,Uwatch Ufit/Fitpolo ID205L Неодамнешно
ECSEM Бендови Компатибилен со Letscom ID205L,ID205U,ID205S,ID205G/Umidigi Uwatch 3,Uwatch Ufit/Fitpolo ID205L

Компатибилни Модели : ECSEM замена бендови Компатибилен за Letscom ID205 L,ID205 U,ID205 S,ID205 G / Veryfitpro ID205,ID205 L,SW025 / Umidigi Uwa

DEN 479.52
Преку ШАЛТЕР Алатки 7219 Притисок на Маслото Адаптер Неодамнешно Најдобра цена
Преку ШАЛТЕР Алатки 7219 Притисок на Маслото Адаптер

Им овозможува на моторното масло притисок да се измери.Инсталира во местото на масло филтер за обезбеду

DEN 1441.20
Rockport Мажите Darwyn Xband Слајд Сандала Неодамнешно
Rockport Мажите Darwyn Xband Слајд Сандала

100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Стп outsole обезбедува трајни шок апсорпција да помогне да се намали нога замор.К

DEN 949.92
Мини Машина за Перење - Ултразвучно испитување Турбина Машина за Перење Преносни Турбо Миење со напојува преку Неодамнешно
KIZZYEA Вода Лавра Мат, Децата Големи Аква Боја Мат, Хаос Слободни Цртање Мат со Неонски Бои, Образовни Играчка Неодамнешно
Wattne 12 Парчиња Хидропоника Расте Систем со LED Расте Светлина за Домашна Кујна, Прилагодлив (8-19 инчи) Неодамнешно
Wattne 12 Парчиња Хидропоника Расте Систем со LED Расте Светлина за Домашна Кујна, Прилагодлив (8-19 инчи)

【ДО 12 ПАРЧИЊА】 Wattne hydropnics grwoing систем за поддршка до 12 парчиња за садење.Расте се повеќе, заштедат повеќе

DEN 1439.76
Имплант Поправка Алатка за Полнење вртежен момент Клуч Систем со 12pcs Screwdrivers Неодамнешно
Имплант Поправка Алатка за Полнење вртежен момент Клуч Систем со 12pcs Screwdrivers

Спецификација : вртежен момент Клуч : 1070 Ncm Возачи 1.0 ANK (Долго+Краток) Возачи 1.2 3 I (Долго+Краток) Возачи 1.27

DEN 5663.76
Ласерски 5465 Тркала Имајќи Алатка Неодамнешно
Ласерски 5465 Тркала Имајќи Алатка

Тркала имајќи locking ring алатка.Примена : класичен Триумф мотоцикли.Основна алатка.Изработени од нерѓосува

DEN 1601.04
HUACHEN-LS Микроскопа Микроскоп,X-S-P136E Бинокуларна Биолошки Микроскоп Соединение Микроскоп за Настава Микроскоп Неодамнешно