BYWWANG за Јамаха XV250 XV535 XV920 XV1000,Мотоцикл 2 Пар се Претвори Сигнал Светлина Светилка

BYWWANG за Јамаха XV250 XV535 XV920 XV1000,Мотоцикл 2 Пар се Претвори Сигнал Светлина Светилка

DEN 2060.64

Неодамнешно

Това е достапна

★Изработени од високо квалитетен позлатен Лим и ABS пластика,го Прави вашиот мотор око-фаќање на улица,Симбол на личноста и модата. ★ Парична казна изработка,Издржливи.LED светилка монистра,висока осветленост,е далеку подобри од традиционалните осветлување производи.водоотпорен,ниска топлина, ниска потрошувачка на енергија,кул изглед дизајн го прави на мотоцикл повеќе одделенија. ★Стилски форма,Два Страна Последователни Тече Стил,може да се фати повеќе очите на луѓето на патот,Носи различни сосема нов визуелно искуство,го одликува вашиот автомобил додека се потсетат на другите возила за да се заштити вашата безбедност. ★Лесно да се инсталира,нема промена потребни.Што се инсталирани во возилото тело предната и задната страна и да се обезбеди гаранција за безбедноста на сообраќајот.Ја подобрува безбедноста перформанси при возење, што сте побезбедно и поудобно да се вози. ★ Ние гарантираме за квалитетот на нашите производи и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.Пред да нарачате,треба да се осигураме дека нашите производи се исти како и на вашиот автомобил.Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање!.Функција : Изработени од високо квалитетен позлатен Лим и ABS пластика,водоотпорен,ниска топлина, ниска потрошувачка на енергија,Тоа е издржлив и лесен.кул изглед дизајн го Прави вашиот мотор око-фаќање на улица.Лесно да се инсталира,што се Инсталирани во возилото тело предната и задната страна и да се обезбеди гаранција за безбедноста на сообраќајот.Не постојат инструкции се вклучени во овој комплет.Ако сакате да знаете како да го користите или инсталирате, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил.Ние ќе помагаме колку што е можно.Спецификација : Материјал : Метал & Plastic Working Напон : DC 12 VDimension : прибл 185mm(7.28") должина,88mm(3.46") width Mounting топ тема : 10mm Mounting Posion : Пред & Задните ( Лево и Право)Посебните карактеристики : Waterproof Compatibility : Universal Package Содржина : 2 парчиња Пак Сигнал Светла (лево и десно)Забелешка : Овој претвори сигнал светлина се вклопат за повеќето на мотоцикли,пред да конкурираат тоа, ве молиме проверете светлина големина и завртки,бидете сигурни дека ќе може да го користат.Ние не може да биде сигурен дека тоа одговара на сите мотоцикли,ако имате било какви прашања,ве Молиме контактирајте ме во време, јас ќе ви дадам задоволителен одговор!.

Material: Metal & Plastic
Working Voltage: DC 12V
Dimension: approx 185mm(7.28) length,88mm(3.46) width
Mounting bolt thread: 10mm
Mounting Posion: Front & Rear ( Left & Right)
Special features: Waterproof
Compatibility: Universal
​Package Contents:
2pcs Turn Signal Lights (left and right) :
Note:
This turn signal light fit for most of motorcycles,before you bid it, please check the light size and bolts,be sure you can use it. :
We can't be sure it fits all motorcycles,if you have any questions,Please contact me in time, I will give you a satisfactory answer! :

Додатоци на производот

VANVENE A6 СТП Кожа Лаптоп 6 Круг Прстен Врзивно Капак, за A6 Додатен Хартија(Внатрешно Хартија Не се Вклучени) Неодамнешно
VANVENE A6 СТП Кожа Лаптоп 6 Круг Прстен Врзивно Капак, за A6 Додатен Хартија(Внатрешно Хартија Не се Вклучени)

Стилски кожа лаптоп покрива, со користење на исклучителна изработка, елаборат за производство, користе�

DEN 167.76
Lexmark 40X9046 Fuser Единица за MS911, MX910, MX911, MX912 Принтери Неодамнешно
Lexmark 40X9046 Fuser Единица за MS911, MX910, MX911, MX912 Принтери

Оригинален Lexmark печатач дел.Универзална fuser собранието 110 V / 220 V.Работи со Lexmark MS911, MX910, MX911, MX912, XM9145, XM9155, XM9

DEN 1446.96
BEUU Mens Долги Ракави Кошули Копчето Надолу Блузи Плажа Лен Риболов Tees се Шири Јака Шарени Секојдневен Падне Неодамнешно
Profoot Пченка & Callus Тример Неодамнешно
Profoot Пченка & Callus Тример

Лесно и безбедно да се користи.Хируршки остри јаглероден челик сечилото.Содржи 1 тример & 3 ножеви.Безбед

DEN 242.40
ArcOne СП-BCH-01 Батерија Полнач за Чистење на Протокот на Воздух Респираторниот Систем Неодамнешно
ArcOne СП-BCH-01 Батерија Полнач за Чистење на Протокот на Воздух Респираторниот Систем

Дел за Чистење на Протокот на Воздух PAPR систем.Апарат за полнење за 8 часа ЛитиумЈонска батерија.На PAPR си

DEN 3999.84
WODASEN D Форма Слушалката Слушалката w/PTT Микрофон 2 Pin Компатибилен со Baofeng Kenwood Puxing Wouxun двонасочна Неодамнешно
Aexit AC 125V Прекинувачи 6A ON/Off/ON 3 Позиција SPDT Toggle Прекинувач со Toggle Водоотпорен Подигање Неодамнешно
Aexit AC 125V Прекинувачи 6A ON/Off/ON 3 Позиција SPDT Toggle Прекинувач со Toggle Водоотпорен Подигање

Име На Производ : За Да Се Префрлате Прекинувач;Модел Бр : МЦ103;Номинална Напон Позиција : 3 Позиции(ON / OFF / O

DEN 1747.20
Homyl ATX 20 Pin Машки 24 Pin Женски PSU Напојување Адаптер Кабел Конектор Неодамнешно
Homyl ATX 20 Pin Машки 24 Pin Женски PSU Напојување Адаптер Кабел Конектор

* 20pin машки 24pin женски Должина : Околу 13cm / 5" Ова е компатибилен со било Напојување со 20Pin Плоча за струја и

DEN 167.76
RESTEK 19775 RT-Алумина ОБВРЗНИЦИ/Na2SO4 Колумна, Поврзана Силициум ПАРЦЕЛА, 0.25 mm ID, 4 µm Големината на Неодамнешно
RESTEK 19775 RT-Алумина ОБВРЗНИЦИ/Na2SO4 Колумна, Поврзана Силициум ПАРЦЕЛА, 0.25 mm ID, 4 µm Големината на

Ацетилен и проп диен elute по butanes.Најдобри поделба за бутан изомери (нечистотии во бутан струи).Метил ацет�

DEN 19862.64
KEO 19039 Карбид Вежба, Право Раце, На 90 Степен Сечење Агол, Обичен Тип, Директно Flute, 1/8 Дијаметар, 1-1/2 Неодамнешно
KEO 19039 Карбид Вежба, Право Раце, На 90 Степен Сечење Агол, Обичен Тип, Директно Flute, 1/8 Дијаметар, 1-1/2

Солидна Карбид во Комбинација Вежба и Countersinks.Обичен Тип, Директно Flute 90 степени Сечење агол.KEO обичен тип

DEN 457.68
Nikon EN-EL14 Батерија Li-Ion Батерија за да Одберете Nikon dslr фото Апарати (Мало Пакет) Неодамнешно
Nikon EN-EL14 Батерија Li-Ion Батерија за да Одберете Nikon dslr фото Апарати (Мало Пакет)

Nikon Брендирани Мало Пакет.Капацитет од 1030 m Ah.Nikon ENEL14 Батерија LiIon Батерија за Nikon D3100 dslr фото, D3200 dslr фото, D51

DEN 254.40
Прозрачна Вози Автомобил Кров LED Светла,Мини USB ДОВЕДОА Автомобил Внатрешни работи Покривот Ѕвезда Ноќ Светлина Неодамнешно
TBVECHI Тоалетна Хартија се Тркалаат Носителот на 304 Нерѓосувачки Челик Ѕид Монтирани Бања Тоалетна Хартија Неодамнешно
DIYPHONE 16 во 1 Мобилен Телефон Поправка Алатка за Полнење Мали Вшмукување Чаша Pry Отворање на Расклопување Неодамнешно
DIYPHONE 16 во 1 Мобилен Телефон Поправка Алатка за Полнење Мали Вшмукување Чаша Pry Отворање на Расклопување

16 во 1 поправка алатка за полнење направени од високо квалитетен материјал за да се видиме екран демонта

DEN 239.76
Оптички Цртање Одбор, DIY Цртање Следење на Подлога, Цртање Одбор ја Одразува Сликата за Цртање Скица Волшебникот Неодамнешно
Yzzseven 10PCS Симпатична Магнетни Помине Poms Mink Руно Монтажни 3D Помине Меки DIY Магнетни Меки Топката Неодамнешно
Yzzseven 10PCS Симпатична Магнетни Помине Poms Mink Руно Монтажни 3D Помине Меки DIY Магнетни Меки Топката

*Направени од меки pompoms, кои се слатки, шармантна и меки, ги направите вашите нокти да изгледаат повеќе пр

DEN 215.76
MANXI 3 Дел Розова Утешителот Сет со Перница Шамс ? Чаби Еднорог Печатени Постелнина Поставите Реверзибилна Неодамнешно
F Fityle Кварц Ѕиден Часовник Движење Механизмот на Часовникот за Раце DIY Поставите Професионални Комплет Неодамнешно
F Fityle Кварц Ѕиден Часовник Движење Механизмот на Часовникот за Раце DIY Поставите Професионални Комплет

* Материјал : алуминиум материјал Час и минута раце, бакар втората глава Clock (часовник) за замена на сет : в

DEN 239.76
【САД во Парк】Хартиена Крпа Држач за Пропелер од Нерѓосувачки Челик Кујнски се Тркалаат Хартиена Крпа Носителот Неодамнешно