1pc Автентични 925 Sterling Silver 1.5 mm Rolo Belcher Кабел Синџир Ѓердан 18 Инчен за Мажи Жени произведено Во Италија, Противалергиски Никел Слободни SS208-18

1pc Автентични 925 Sterling Silver 1.5 mm Rolo Belcher Кабел Синџир Ѓердан 18 Инчен за Мажи Жени произведено

-201 %

DEN 143.76

Неодамнешно

Това е достапна

Sterling silver е направен од 92.Метал е склон да го оцрни како метал природно реагира со сулфур водород или sulfide во воздухот.Во потрага за накит изработка на материјали за вашиот обетки, белегзија, прстени, ѓердани, pendant, keychains, шарм, ознаки и сите други накит одлуки?Adabele ви нуди голем избор на врвен квалитет накит материјали направени од фунта сребро или месинг материјал.Среброто е противалергиски материјал кој е добар за чувствителна кожа.Ако накит е направен од злато или сребро, чистење нив редовно ќе им помогне го задржи својот сјај.Синџир ширина : ~ 1.Печати на враќање превозот етикета.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.06 инчи) - Силен синџир, Убава дизајн.5% сребро и 7,5% бакар.За да се избегне гребење, продавница за накит во кутија за накит или торбичка.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Веднаш по забележи било каква промена на бојата, користејќи благ полски ќе помогне да се отстрани оцрни од сребро или злато.Нашиот накит резерви вклучуваат clasps, синџири, anklet, скок прстени, сплит прстени, earring куки, шарм, кристал Rondelle spacer, голема дупка монистра, накит жица, синџир extender, мушка капи, на крајот капи, на крајот бар, bails, малку кауција, earring пост, earnut, уво жица, конектор, линкови, мушка совети, кабелот завршува, crimp мушка капак, за да се префрлате затворач, раководител игли, око игли, топката игли, мушка кафези, жица заштитник, претходно биле вклучени, заковки, brads, кожа кабелот врзивно средство, grommets, прстен прилагодувања, рамки чаши, цевки, накит прилагодувања, cabochon поставување, итн. ✦ Оваа точка, исто така доаѓа со 30 дена ограничена гаранција против материјал за да се осигура вашата комплетна сатисфакција ✦ Овој објект е спакуван во Adabele заштитна марка торба. ✦ Оваа Sterling Silver Производ Доаѓа заедно со 925 Sterling Silver Автентичноста и Гаранција за Квалитет Сертификат Издаден од страна Adabele ДОО, Калифорнија, U.Должина : 18 инчи.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Фунта сребрен накит резерви Сите наши сребро резерви е обложен со проѕирен заштитен слој да се помогне во спречување на сребро од tarnishing.Се грижат за Метален Накит – Метал не треба да дојде во контакт со груби домаќинство хемикалии како што се кајгана, амонијак, хлор или.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Ова е резултат да бидат добра комбинација за одржување на среброто е трајност и искра и да се зголеми нејзината сила и цврстина за изработка на накит.За месинг накит додатоци, ве молиме проверете нашата огласи за.Ве молиме проверете го нашиот огласи на и нашата веб-страница. (1pc) Материјал : цврсти 925 sterling silver (925 Печат) ✦ Sterling Silver е Противалергиски и Никел Слободно - одличен избор за оние со чувствителна кожа ✦ Висок Квалитет Синџир Направени во Италија ✦ Родиум позлата/слој заврши за да помогне да се спречи сребро од tarnishing и ќе го задржи на синџир сјајна и за многу долго време (Родиум е член на платина група) ✦ Вонвременски Подарок.

Додатоци на производот

PFERD 48363 POLINOX PNER Unitized Не-Плетени Абразивен, Силициум Карбид, 6 Дијаметар x 1/4 Ширина, 1 Арбор Неодамнешно
PFERD 48363 POLINOX PNER Unitized Не-Плетени Абразивен, Силициум Карбид, 6 Дијаметар x 1/4 Ширина, 1 Арбор

Дизајниран за променлива брзина агол брусилки и филе заварување брусилки.Изграден со силициум карбид а

DEN 854.88
Јасна Слика Квалитет на Материјали за Дигитален Микроскоп LED Микроскоп висока Резолуција Микроскоп за Индустрија Неодамнешно
Рузмарин Етерично Масло Етерично Масло 10ml Ролери Шише напомна На Еден Масло, Пред-Разводнета и кои се Спремни Неодамнешно
Pfaltzgraff Биче И Мотоцикл Сол И Бибер Постави Неодамнешно
Pfaltzgraff Биче И Мотоцикл Сол И Бибер Постави

Оваа забава 3 димензионални Биче И Мотоцикл Сол И црн Пипер Сет ќе додадете еден чуден акцент на вашата м

DEN 166.80
Метла Четка и Носителот Кука Поставите самолепливи Метла Тела Не Треба Да се Вежба за Обновливи Не се лизга Неодамнешно
Спреј со Вода Конекција Топката Вентил 4-12mm Црево Barb 1/8 1/2 1/4 Машки Навој Заеднички Фитинг Бакар Цевки Неодамнешно
Спреј со Вода Конекција Топката Вентил 4-12mm Црево Barb 1/8 1/2 1/4 Машки Навој Заеднички Фитинг Бакар Цевки

Широк спектар на употреба : цевка зглобовите се многу погодни за употреба со покачена градина кревети, к

DEN 596.64
Скратува за Embellishments, Завршува - Тера Cotta 6 Шипки Дополнителните Украси, Декоративни Gimp Дизајн Портокал Неодамнешно
Скратува за Embellishments, Завршува - Тера Cotta 6 Шипки Дополнителните Украси, Декоративни Gimp Дизајн Портокал

Стил# BFS6 PUWVN Ова со полно тело 6" (15cm) Шипки дополнителните istraditional дополнителните Оваа елегантна Шипки До

DEN 1826.40
oshhni Дрво Бел Шум Звук на Машина | Преносни Спиење, за Дома, Канцеларија, Бебе | Релаксирачки & Смирувачки Неодамнешно
oshhni Дрво Бел Шум Звук на Машина | Преносни Спиење, за Дома, Канцеларија, Бебе | Релаксирачки & Смирувачки

USB полнење, лесно да се управува.Ноќта светлина создава удобна атмосфера за спиење, но нема да биде премн

DEN 623.52
DERNORD 20 Пак Црево Стеги на 304 Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Цевка Цевка Стеги, Црв Опрема Црево Стеги Неодамнешно
DERNORD 20 Пак Црево Стеги на 304 Нерѓосувачки Челик Прилагодливи Цевка Цевка Стеги, Црв Опрема Црево Стеги

Издржливи Квалитет целото црево стегач (вклучувајќи бендот, домување и завртка) се направени од премиу

DEN 729.60
Analog Devices Inc. Одборот Eval За Ltc3723Egn (DC541A) Неодамнешно
Analog Devices Inc. Одборот Eval За Ltc3723Egn (DC541A)

LTC37231 серија DC / DC, Чекор Надолу 2, Изолирани Излези Евалуација Board Product Спецификација : Категорија : Развој

DEN 16200.00
Корејски XS-SH18MC почнувајќи од Casio електронски речник дополнителни содржини податоци картичка верзија корејски Неодамнешно
TiaoBug 6pcs Меламнин Сос Сад, се Скрши машина за миење Садови Отпорни Суши Соја Потопување Чаша Црно-Црвена Неодамнешно
TiaoBug 6pcs Меламнин Сос Сад, се Скрши машина за миење Садови Отпорни Суши Соја Потопување Чаша Црно-Црвена

Изработен од квалитетни пластични меламнин, отпорни на дамки, гребење и кршење, издржливи.Нестап површи

DEN 191.76
Милениум-Филтри MN-HP219L812EB HY-PRO Хидраулични Филтер, Директна Осветленост, 8.75 Должина, 10 µm Честички Неодамнешно
Милениум-Филтри MN-HP219L812EB HY-PRO Хидраулични Филтер, Директна Осветленост, 8.75 Должина, 10 µm Честички

Компатибилен со ОЕМ производ и Обезбедува супериорни заштита од честички.Направен во Мичиген, САД.Видо

DEN 333.84
NZQK Гумена Рака Погоден за GA2100/2100 Нерѓосувачки Челик Метал случај Fluoro Гумена Рака+Измена Алатки (Боја Неодамнешно
NZQK Гумена Рака Погоден за GA2100/2100 Нерѓосувачки Челик Метал случај Fluoro Гумена Рака+Измена Алатки (Боја

На сосема нов дизајн и неверојатен изглед веднаш ќе се надградба на вашиот GA2100 или GA2110 на повисоко ниво.

DEN 1980.00
LENITH Сечење Одбор Рек Сечкање Одбор Организатор Стојат Носителот Кујната Countertop Садови Пан Капаци Рек Неодамнешно
LENITH Сечење Одбор Рек Сечкање Одбор Организатор Стојат Носителот Кујната Countertop Садови Пан Капаци Рек

Преградата се состои од цврсти и тешки Sод не ' Рѓосувачки Челик, висока јачина и водоотпорен и rustproof анти

DEN 335.52
Kastar 2-Пакет НП-FV50 Батерија Замена за Sony HDR-TD10, HDR-TD20, HDR-TD30, HDR-XR150, HDR-XR155, HDR-XR160, Неодамнешно
Kastar 2-Пакет НП-FV50 Батерија Замена за Sony HDR-TD10, HDR-TD20, HDR-TD30, HDR-XR150, HDR-XR155, HDR-XR160,

Висок Капацитет : Kastar супер висок капацитет на батеријата ќе енергија на вашата камера за многу подолго.

DEN 383.76
Генерички 2 Компјутери За Nintendo Wii Remote Controller Zapper Пиштол F Неодамнешно
Генерички 2 Компјутери За Nintendo Wii Remote Controller Zapper Пиштол F

Wii Zapper му овозможува на корисникот за да вметнете Wii Далечинскиот управувач и Nunchuk, во прекинете и да игра

DEN 1852.80
Entatial USB Картичката, Картичката, Лесно да се Носат CD за Дома Неодамнешно
Entatial USB Картичката, Картичката, Лесно да се Носат CD за Дома

Со професионална аудио уредување на софтвер, собрани аудио можат да бидат поделени, интегрирана, копира

DEN 1692.00
Линија Пронаоѓач NF8108-M Digital Network LAN Кабел Тестер Метар RJ45 5E, 6E Коаксијален Кабел Алатка За Мрежен Неодамнешно
Линија Пронаоѓач NF8108-M Digital Network LAN Кабел Тестер Метар RJ45 5E, 6E Коаксијален Кабел Алатка За Мрежен

1.Проверете кабли грешки за RJ45,RJ11,BNC, USBКабел (се отвори, кратко, крстот, crosstalk.) 2.Мерка должина на кабел за RJ

DEN 2548.56