MXCHEN 2021 Дами Подарок Види AK15 Smart Watch Дами IP67 Водоотпорен Smartwatch Крвниот Притисок и отчукувањата на Срцето Фитнес Тракер Хривнија за Android и iOS

MXCHEN 2021 Дами Подарок Види AK15 Smart Watch Дами IP67 Водоотпорен Smartwatch Крвниот Притисок и отчукувањата

DEN 1932.00

Неодамнешно

Това е достапна

1. Специјален дизајн за девојчиња : Вие не може да се види женскиот менструален циклус менаџмент, тоа ќе ве потсети да ги поставите женски циклус функција, само менструалниот циклус, бременоста период, на бременоста период и мајка период.Е вашиот личен здравје асистент. 2. Брзо да го проверите вашиот фитнес статус : бојата на екранот ви овозможува да видите времето јасно дури и на сонце.Да ги следи вашите чекори, растојание, калории изгори, отчукувањата на срцето, спиење следење; и снимање на податоците во smartphone апликации и часовници.Ова е вашиот фитнес партнер. 3. Ги надмине вашите очекувања : лесно за да се спарите со паметни телефони.Синхронизирање на caller ID, SMS содржини, барањето за известување притисни (како што се Facebook, Twitter, Whats App) во времето.Ќе можете да прочитате во пораката и да го одбиете повикот.Е вашата работа партнер. 4. Широк компатибилност : Овој паметен може да се види поддршка најмногу android и ios телефони (Bluetooth 4.0, Андроид 4.4 и i OS 9.0 и повисока).СТАН јазици : англиски, Јапонски, француски, германски, италијански, шпански, руски, португалски, корејски, Виетнамски.Ова е високо-квалитетен производ со едноставен дизајн.Тоа е голем дар за семејството и пријателите или за лична употреба. 1.08 инчен TFT screen APP име : H Band Built-во 120m Ah battery IP67 водоотпорен (можете да го носат за да пливаат, но, не го стави во топла вода или работат во вода), на Крвниот притисок и отчукувањата на срцето monitor Support i OS 9.0 или над и Android 4.4 или above Reminder : повик за потсетување, SMS потсетување, QQ потсетување, микро потсетување, Skype, facebook, whats App reminder (потсетник).Повеќе функции : време/часовникот на екранот, чекори, калории, растојание, спиење, камера, за вклучување/исклучување на екранот, спиење мониторинг (спиење време, ноќна квалитет, да останат до доцна), пронајдете телефонски и да се најде нараквица, аларм/медицина/sedentary remind Note : погоден за носене уреди за следење на човековите активности преку електронски сензори и се на ниво на потрошувачка електроника.За некои отстапувања, ова е нормално.Ве молиме однесувајте се кон податоците објективно.Не се споредуваат со професионална медицинска опрема.По добивањето на часовникот, ве молиме задолжен за прв пат.Поради долгорочна логистика, види батеријата е low Before употреба, ве молиме да го скенира QR код на прирачникот за да ја преземете стан, и потоа да се поврзете тоа да се види со СТАН.Пакет Содржина : 1 х smart watch1 x charger1 x Упатство (англиски, германски, француски, Јапонски, италијански, шпански, Кинески)1 x пакување box Welcome до нашата продавница, Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате во било кое време.Ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.Ви посакувам среќен живот!.

Додатоци на производот

Tennsco БУ-7248120PS-OYS Масовно Складирање Багажник, Particleboard Платформа, Стартер Единици, 3 Засилувања, Неодамнешно
Tennsco БУ-7248120PS-OYS Масовно Складирање Багажник, Particleboard Платформа, Стартер Единици, 3 Засилувања,

Particleboard Платформа.Стартер Единици 3 Засилувања 2750 Lbs Капацитет.Овој тип на Производ име е Tennsco е Масовно С

DEN 1512.00
Замена за Expres Вода ROALK5D Полипропилен Слоевита Филтер - Универзална 10-инчен 5-Micron Компатибилен Кертриџ Неодамнешно
Замена за Expres Вода ROALK5D Полипропилен Слоевита Филтер - Универзална 10-инчен 5-Micron Компатибилен Кертриџ

Замена за Реверзна Осмоза 10 инчен Стандард Филтер.Ова е Denali Чиста Бренд замена дел, НЕ е ОЕМ производ.Сит

DEN 863.76
Ucland LD-13005 680N Капацитет Брз Држи Вертикален Тип Toggle Менгеме Неодамнешно
Ucland LD-13005 680N Капацитет Брз Држи Вертикален Тип Toggle Менгеме

Име На Производ : За Да Се Префрлате Менгеме;Модел Бр : LD13005;Тип : Вертикални.Се Справи Со Отворањето Агол :

DEN 119.76
Keaiduoa Лак во Облик на Гардероба Торба Лак Кука за Складирање Рек Пластични Ги Врзуваат Свила Шамија Куки Неодамнешно
Супер Симпатична Мини Јасно Сјајот ПВЦ Врзивно Покрие Круг Прстен Врзива Кол 20mm 3-Прстени Брзо Копче Затворање Неодамнешно
ESUPPORT Нерѓосувачки Челик Еден 19mm 12V 5A Сина LED Светло за да се Префрлате Switch Штекер Plug Жица Притисни Неодамнешно
ESUPPORT Нерѓосувачки Челик Еден 19mm 12V 5A Сина LED Светло за да се Префрлате Switch Штекер Plug Жица Притисни

Сребро 304 од не ' Рѓосувачки Челик Притисни Копче за Префрлување, Висок Квалитет shockproof и антисудир.Еден т

DEN 234.96
Dragonfly Постелнина Длабок Џеб Опремени Лист Поставува Близнак со 2 Pillowshames Инсекти Тема за Деца Тинејџери Неодамнешно
Dragonfly Постелнина Длабок Џеб Опремени Лист Поставува Близнак со 2 Pillowshames Инсекти Тема за Деца Тинејџери

Премиум Микрофибер Материјал – Мека, Дише 3 Парчиња Опремени Лист Групи : ТВИН ГОЛЕМИНА1 Опремени Лист((39

DEN 936.00
Оптички Цртање Одбор, DIY Цртање Следење на Подлога, Цртање Одбор ја Одразува Сликата за Цртање Скица Волшебникот Неодамнешно
WYFDC 1Pc Антички Богатство Градите Складирање Кутија за Подарок-Картички за Собирање Кутии Шминка Организатор Неодамнешно
Yzzseven 10PCS Симпатична Магнетни Помине Poms Mink Руно Монтажни 3D Помине Меки DIY Магнетни Меки Топката Неодамнешно
Yzzseven 10PCS Симпатична Магнетни Помине Poms Mink Руно Монтажни 3D Помине Меки DIY Магнетни Меки Топката

*Направени од меки pompoms, кои се слатки, шармантна и меки, ги направите вашите нокти да изгледаат повеќе пр

DEN 215.76
100g Заб Солидна Гел Привремена Поправка Комплет Moldable Термички Фитинг Мушка Заби Пелети Лепило Лажни Заби Неодамнешно
Огромно 3D PLA (Кадетската Сино) 1.75 mm 1kg Филамент [CBRL50235405C] Неодамнешно
Огромно 3D PLA (Кадетската Сино) 1.75 mm 1kg Филамент [CBRL50235405C]

Материјал : PLA / Боја : Кадетската Сино / Дебелина : 1.75 mm.Гајтанот Тежина : 1.0 kg (2.2 lb).Гајтанот Големина : 2.25"

DEN 614.40
Sandvik Coromant Т-МАКС МЕЛЕЊЕ Карбид Мелничката Insert, SMK Стил, Плоштад, GC4240 Одделение, Мулти-Слој на Неодамнешно
Sandvik Coromant Т-МАКС МЕЛЕЊЕ Карбид Мелничката Insert, SMK Стил, Плоштад, GC4240 Одделение, Мулти-Слој на

Максимална сечење длабочина : 0.354 инчи.Sandvik Coromant произведува алатки за вклучување, мелничката, и дупчење

DEN 3462.24
Суво Hippo Животинско Длабок Џеб Опремени Лист Твин Кревети Поставува со 2 Pillowshames Жешкото Сонце Групи Неодамнешно
Суво Hippo Животинско Длабок Џеб Опремени Лист Твин Кревети Поставува со 2 Pillowshames Жешкото Сонце Групи

Премиум Микрофибер Материјал – Мека, Дише 3 Парчиња Опремени Лист Групи : ТВИН ГОЛЕМИНА1 Опремени Лист((39

DEN 936.00
[3-Pack] BISEN за iPod Nano 7 (7 Генерација) Екран Заштитник Калено Стакло, 9H Анти-Нула, Анти-Шок, Анти-Меур, Неодамнешно
[3-Pack] BISEN за iPod Nano 7 (7 Генерација) Екран Заштитник Калено Стакло, 9H Анти-Нула, Анти-Шок, Анти-Меур,

Калено Стакло Екран Заштитник За i Pod Nano 7 (7 Генерација) Највисок квалитет на калено стакло w / меурfree adhesiv

DEN 182.16
Homyl ATX 20 Pin Машки 24 Pin Женски PSU Напојување Адаптер Кабел Конектор Неодамнешно
Homyl ATX 20 Pin Машки 24 Pin Женски PSU Напојување Адаптер Кабел Конектор

* 20pin машки 24pin женски Должина : Околу 13cm / 5" Ова е компатибилен со било Напојување со 20Pin Плоча за струја и

DEN 167.76