Ancicraft Рефил Хартија A6 6 Дупка 3.75 X 6.75 Инчи Наредени Крем Бела Хартија за Лабава Лист Врзивно Лаптоп 100 Листови / 200 Страници

Ancicraft Рефил Хартија A6 6 Дупка 3.75 X 6.75 Инчи Наредени Крем Бела Хартија за Лабава Лист Врзивно Лаптоп

-650 %

DEN 288.00

Неодамнешно

Това е достапна

Крем бела трудови изгледа многу удобно и да го заштити видот добро.Hight квалитет дебели 100gsm трудови, нема да крварат иако кога го користите фонтана пенкало.Линија игра : 0.9 cm/ 0.35", Мазна, конзистентен, чиста, наредени страници се направи сте во добро расположение кога пишувате.Paper size A6 : 3.75 x 6.75 Инчен(9.5x17.3cm), вклучуваат 100 Листови, 200 Страници.Транспарентен PP картичка на предната и задната страна да ги заштити внатрешноста трудови многу добро.Ancicraft 6 дупка refills хартија за монтирање стандард излет со 6-прстен лабава лист врзивно средство.